ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

کاتچین هیدرات

کاتچین هیدرات ها مواد شیمیایی گیاهی هستند که به میزان زیادی در انگور سیاه، هلو، توت فرنگی و لوبیا وجود دارد. کاتچین ها به اشکال مختلفی مانند کاتچین، اپی کاتچین، اپی کاتچین گالات، اپی گالوکاتچین و اپی گالوکاتچین گالات وجود دارند.

(+) – کاتچین هیدرات استفاده شده است:
به عنوان یک استاندارد پلی فنل در تعیین کل پلی فنل در محصولات جانبی شراب قرمز
به عنوان یک افزودنی برای مطالعه اثرات آن بر تولید متان آزمایشگاهی و تجزیه بستر در یک رویکرد دسته ای تغذیه سه گانه
به عنوان بستری برای تعیین فعالیت تاناز نوترکیب خالص L. plantarum CECT 748T 14 بر روی کاتچین.

فلاونوئید آنتی اکسیدانی با منشا گیاهی؛ یک پاک کننده رادیکال های آزاد که از آسیب ناشی از رادیکال های آزاد در انواع سیستم های بیولوژیکی جلوگیری می کند. به عنوان مثال، در pH فیزیولوژیکی، کاتچین شکستن رشته DNA توسط رادیکال های هیدروکسیل را سرکوب می کند. همچنین نشان داده شده است که از اکسیداسیون پلاسمای انسانی جلوگیری می کند. مصرف آنتی اکسیدان های محلول در چربی درون زا را به تاخیر انداخت و اکسیداسیون لیپید را مهار کرد. کاتچین همچنین ممکن است به عنوان یک مهار کننده سنتاز اسید چرب عمل کند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که کاتچین هیدرات C1251  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

کاتچین هیدرات

کاتچین هیدرات Catechin hydrate (کاته‌شین هیدرات) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک نوع فلاوانول تاپ استخراج می‌شود و در بسیاری از مواد طبیعی مانند چای سبز، شاه‌توت و برخی میوه‌ها و سبزیجات یافت می‌شود. این ترکیب به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی شناخته می‌شود و در مطالعات بسیاری درباره سلامتی انسان مورد توجه قرار گرفته است.

کاته‌شین هیدرات به عنوان یک عنصر از خانواده پلی‌فنل‌ها، خصوصاً فلاوانوئیدها، دارای خصوصیات زیست‌شناختی و بیوشیمیایی بسیار مهمی است. برخی از ویژگی‌ها و کاربردهای مهم کاته‌شین هیدرات عبارتند از:

 • آنتی‌اکسیدان قوی: کاته‌شین هیدرات به عنوان آنتی‌اکسیدان به دلیل توانایی خود در مهار فرآیندهای اکسایشی آسیب‌زا در بدن معروف است. این توانایی آنتی‌اکسیدانی می‌تواند به حفظ سلول‌ها از آسیب ناشی از رادیکال‌های آزاد کمک کند.
 • پتانسیل ضد التهابی: برخی مطالعات نشان داده‌اند که کاته‌شین هیدرات ممکن است تاثیر ضد التهابی داشته باشد و در کاهش التهاب‌های مختلف در بدن نقش داشته باشد.
 • حفظ سلامتی قلب و عروق: برخی تحقیقات اشاره دارند که مصرف کاته‌شین هیدرات به عنوان یک جزء از یک رژیم غذایی سالم ممکن است به حفظ سلامتی قلب و عروق کمک کند. این تاثیر ممکن است به مهار اکسیداسیون لیپیدها (چربی‌ها) و بهبود تابع عروق خونی مرتبط باشد.
 • ممکن است در مدیریت وزن کمک کند: برخی مطالعات نشان داده‌اند که مصرف کاته‌شین هیدرات ممکن است در کاهش وزن بدن و مدیریت چاقی تاثیر داشته باشد. این تاثیر ممکن است به دلیل تأثیرات متابولیکی و کنترل آپتیت (اشتها) باشد.
 • ممکن است در پیشگیری از بیماری‌های مزمن مانند دیابت نوع 2 کمک کند: تحقیقات بر روی تأثیرات کاته‌شین هیدرات در کنترل قند خون و مقاومت به انسولین (در دیابت نوع 2) نشان داده‌اند که مصرف آن ممکن است مفید باشد.

مهم است به عنوان یک توجه کننده، کاته‌شین هیدرات یکی از مواد طبیعی است که در ترکیبات مختلف غذایی و مکمل‌های غذایی یافت می‌شود. همچنین، مصرف هرگونه مکمل یا تغییرات در رژیم غذایی باید با مشورت پزشک یا متخصص تغذیه انجام شود، به ویژه اگر هدف بهبود وضعیت سلامتی شما باشد.

مشخصات محصول کاتچین هیدرات C1251

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: کاتچین هیدرات
 • نام لاتین: (+)-Catechin hydrate
 • کد: C1251
 • ≥98٪ (HPLC)، پودر
 • مترادف(ها): (+)-سیانیدول-3، (2R،3S)-2-(3،4-دی هیدروکسی فنیل)-3،4-دی هیدرو-1(2H)-بنزوپیران-3،5،7-تریول
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C15H14O6 · xH2O
 • شماره CAS: 225937-10-0
 • وزن مولکولی: 290.27 (پایه بی آب)
 • بیلشتاین: 3595244
 • شماره EC: 205-825-1
 • شماره MDL: MFCD00150865
 • شناسه ماده PubChem: 57653982
کاتچین هیدرات

کاتچین هیدرات

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥98٪ (HPLC)
 • فرم: پودر
 • رنگ: زرد به زرد با رنگ برنزه
 • mp: 175-177 درجه سانتیگراد (بی آب) (لیتر)
 • انحلال پذیری: اتانول: 50 میلی گرم در میلی لیتر
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  [H]O[H].O[C@H]1Cc2c(O)cc(O)cc2O[C@@H]1c3ccc(O)c(O)c3
 • InChI
  1S/C15H14O6.H2O/c16-8-4-11(18)9-6-13(20)15(21-14(9)5-8)7-1-2-10(17)12(19) 3-7؛/h1-5،13،15-20H،6H2؛ 1H2/t13-،15+؛/m0./s1
 • کلید InChI: OFUMQWOJBVNKLR-NQQJLSKUSA-N

بسته بندی

 • 5 گرم
 • 10 گرم
کاتچین هیدرات

کاتچین هیدرات

کاربرد (+)-Catechin hydrate

(+)-کاتچین هیدرات (پلاس کاتچین هیدرات) یک ترکیب فنلی طبیعی است که در برخی از مواد گیاهی مانند چای سبز، شاه‌توت، سیب، و انواع دیگری از میوه‌ها و گیاهان یافت می‌شود. این ترکیب دارای خواص آنتی‌اکسیدانی و سایر خواص مفیدی است که در حوزه سلامتی انسان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر تعدادی از کاربردهای (+)-کاتچین هیدرات را می‌توانید بیابید:

۱. خواص آنتی‌اکسیدانی: (+)-کاتچین هیدرات به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی شناخته شده است. این ترکیب به سلول‌ها در مقابل آسیب‌های اکسیداتیو محافظت می‌کند و می‌تواند به کاهش خطر بیماری‌های مزمن مرتبط با استرس اکسیداتیو مانند بیماری‌های قلبی، دیابت و سرطان کمک کند.

۲. حفظ سلامت قلب: مصرف مداوم (+)-کاتچین هیدرات می‌تواند به حفظ سلامت قلب کمک کند. این ترکیب به بهبود عملکرد عروق خونی، کاهش فشار خون و کنترل سطوح کلسترول نیز کمک می‌کند.

۳. پیشگیری از بیماری‌های مزمن: (+)-کاتچین هیدرات می‌تواند به عنوان بخشی از رژیم غذایی سالم به پیشگیری از بیماری‌های مزمن مرتبط با عوامل تغذیه‌ای کمک کند. این شامل دیابت، چاقی، بیماری‌های قلبی و عروقی، و برخی از نشانه‌های پیری می‌شود.

۴. حفظ سلامت پوست: (+)-کاتچین هیدرات می‌تواند به بهبود سلامت پوست و مقابله با آسیب‌های اکسیداتیو مرتبط با عوامل محیطی مانند تابش UV و آلودگی کمک کند.

۵. پتانسیل ضد التهابی: برخی مطالعات نشان داده‌اند که (+)-کاتچین هیدرات می‌تواند خواص ضد التهابی داشته باشد و به کاهش التهاب‌های مرتبط با بیماری‌های مختلف کمک کند.

اهمیت و کاربرد (+)-کاتچین هیدرات در حوزه سلامتی موجب شده است که این ترکیب به عنوان یک ماده موثر در مکمل‌ها و محصولات تغذیه‌ای عرضه شود. به هر حال، قبل از هر تغییر در رژیم غذایی خود یا مصرف مکمل‌های مختلف، توصیه می‌شود که با متخصص بهداشتی یا پزشک خود مشورت کنید.

خرید و فروش کاتچین هیدرات C1251

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده  کاتچین هیدرات C1251 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی (+)-Catechin hydrate

در زمینه بیوشیمی، (+)-کاتچین هیدرات می‌تواند اقدامات متنوعی داشته باشد. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های شیمیایی و زیستی‌اش در مطالعات بیوشیمی مورد توجه قرار گرفته است. در زیر، برخی از اقدامات بیوشیمی (+)-کاتچین هیدرات را می‌توانید مشاهده کنید:

۱. تعامل با پروتئین‌ها: (+)-کاتچین هیدرات می‌تواند با پروتئین‌های مختلف تعامل داشته باشد. این تعاملات ممکن است به عنوان مکانیسم‌های مهم در عملکرد سلولی و فرآیندهای زیستی مطالعه شوند. این ترکیب ممکن است با پروتئین‌های سطح سلولی یا پروتئین‌های داخلی سلول تعامل داشته باشد و تأثیری بر روی عملکرد آنها داشته باشد.

۲. آنتی‌اکسیدان و ضد التهاب: (+)-کاتچین هیدرات به عنوان یک آنتی‌اکسیدان و ضد التهاب مطالعه می‌شود. تأثیرات این ترکیب بر مسیرهای آنتی‌اکسیدانی و التهابی مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد، و ممکن است نقش مهمی در محافظت از سلول‌ها در برابر آسیب‌های اکسیداتیو و عوامل التهابی داشته باشد.

۳. تأثیر بر روی مسیرهای سیگنالینگ سلولی: (+)-کاتچین هیدرات می‌تواند به عنوان یک مهارکننده یا فعال‌کننده مسیرهای سیگنالینگ سلولی عمل کند. این ترکیب ممکن است تأثیری بر روی عملکرد سلولی از جمله رشد، تکثیر، تمایز و مرگ سلول داشته باشد.

۴. تأثیر بر روی ژن‌ها و تراکم کروماتین: (+)-کاتچین هیدرات می‌تواند به عنوان یک ماده تأثیرگذار بر روی انعکاس ژنی و تراکم کروماتین (جهش‌های ساختاری در دی‌ان‌ای) عمل کند. این ترکیب ممکن است تأثیری بر روی بیان ژن‌ها و فعالیت سلول‌ها داشته باشد.

۵. تعامل با مولکول‌های دیگر: (+)-کاتچین هیدرات می‌تواند با سایر مولکول‌ها و ترکیبات شیمیایی تعامل داشته باشد و به عنوان یک مولکول زنجیره‌ای در مسیرهای شیمیایی و زیستی دخالت کند.

به دلیل پیچیدگی و تنوع تعاملات بیوشیمیایی، تحقیقات در این زمینه همچنان در حال انجام است و اطلاعات جدیدی ممکن است در آینده افشا شود.

کاتچین هیدرات

کاتچین هیدرات

قیمت – فروش کاتچین هیدرات C1251

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ)  کاتچین هیدرات C1251  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید کاتچین هیدرات C1251 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)