ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

بروموبنزن-d5

بروموبنزنd5 یک ترکیب شیمیایی است که به صورت معمول به عنوان “بنزن-برومو-D5” شناخته می‌شود. این ترکیب نسبت به بنزن معمولی (C6H6) دارای پنج اتم هیدروژن اساسی استفاده‌شده در آن است. اصطلاح D5 به اشاره به این است که پنج اتم هیدروژن با دیتریوم (H-2) جایگزین شده‌اند. دیتریوم یک ایزوتوپ هیدروژن با جرم اتمی برابر 2 می‌باشد.

نام‌گذاری اصطلاح D5 در ترکیب‌های شیمیایی به معنی استفاده از ایزوتوپ دیتریوم برای تعیین وزن اتم‌ها است. این نام‌گذاری معمولاً در مطالعات و آزمایش‌های اشعه‌ای (نظیر طیف‌سنجی هسته‌ای) استفاده می‌شود تا بتوان جرم‌ها و رفتار اتم‌ها را به دقت بیشتری مورد مطالعه قرار داد.

بروموبنزن-d5 معمولاً در آزمایش‌های شیمیایی و علوم مرتبط برای بررسی خصوصیات و ویژگی‌های ترکیبات شیمیایی به کار می‌رود و به عنوان یک علامت‌گذاری استفاده می‌شود تا اطلاعات بیشتری دربارهٔ اثرات و رفتار اتم‌ها و ترکیبات به‌دست آید.

طیف‌های وابسته به دما 1H-NMR (رزونانس مغناطیسی هسته‌ای پروتون) کالیزارن‌ها (p-tert-butylcalix-[4]- and calix[8]arene) در CDCl3 و bromobenzene-d5 بررسی شده‌اند. ضریب شکست خیالی، ضریب شکست واقعی و سایر مقادیر جذب و طیف مولی مولی موهومی بروموبنزن مایع-d5 ارزیابی شده است.
کاربرد
Bromobenzene-d5 ممکن است در تهیه ارتوترفنیل-d10 (OTP-d10) استفاده شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  بروموبنزن-d5 کد 175730  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

بروموبنزن-d5

بروموبنزن-d5 (Bromobenzene-d5) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان ماده اولیه در تحقیقات شیمیایی و برخی مطالعات نظیر آنالیز مختلط‌ها، کروماتوگرافی جرمی و همچنین نشانه‌گذاری داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب یک هیدروژن دی معمولی، با جرم هسته‌ای (استابیلیت اتم‌های هیدروژن) پنج برابری (بنزن معمولی) با جرم هسته‌ای ایزوتوپ دارد. این ایزوتوپ شناسایی و تعقیب آسان‌تر را در تجربه‌ها فراهم می‌کند.

البته ارزش دیگر بروموبنزن-d5 در ایجاد نقشه‌های طیف‌سنجی رزونانس مغناطیسی هسته‌ای (NMR) و استفاده از آن به عنوان مارکر و آگنت در مطالعات زیست‌شناسی و داروسازی نیز وجود دارد. در علوم داروسازی، برای ردیابی و مطالعه جذب، توزیع و دفع داروها می‌توان از این ایزوتوپ استفاده کرد.

مهم است بدانید که ترکیبات با ایزوتوپ‌های خاص معمولاً گران‌تر و محدود‌تر هستند و ممکن است نیاز به مجوزهای خاص در صنعت و تحقیقات داشته باشند. همچنین، مصرف این ترکیب برای استفاده‌های غیرتجربی و بدون نیاز مشخص به آن توصیه نمی‌شود. برای هر کاربرد خاص، مشاوره با متخصصین مرتبط و اطلاعات دقیق از منابع علمی معتبر، ضروری است

مشخصات محصول بروموبنزن-d5 کد 175730

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: بروموبنزن-d5
 •  نام لاتین: Bromobenzene-d5
 •  کد: 175730
 • 99.5 درصد اتمی D
 • مترادف(ها): پنتادوتروبروموبنزن
 • فرمول خطی: C6D5Br
 • شماره CAS: 4165-57-5
 • وزن مولکولی: 162.04
 • بیلشتاین: 1866602
 • شماره EC: 224-013-8
 • شماره MDL: MFCD00000056
 • شناسه ماده PubChem: 24850526
 • NACRES: NA.21
بروموبنزن-d5

بروموبنزن-d5

خواص محصول

 • isotopic purity: 99.5 atom % D
 • Assay: 99% (CP)
 • form: liquid
 • refractive index: n20/D 1.5585 (lit.)
 • bp
  156 °C
  53 °C/23 mmHg (lit.)
 • density: 1.539 g/mL at 25 °C (lit.)
 • mass shift: M+5
 • SMILES string: [2H]c1c([2H])c([2H])c(Br)c([2H])c1[2H]
 • InChI: 1S/C6H5Br/c7-6-4-2-1-3-5-6/h1-5H/i1D,2D,3D,4D,5D
 • InChI key: QARVLSVVCXYDNA-RALIUCGRSA-N

بسته بندی

 • 5 گرم
 • 25گرم
بروموبنزن-d5

بروموبنزن-d5

کاربرد بروموبنزن-d5

بروموبنزن-d5 (Bromobenzene-d5) به عنوان یک ترکیب شیمیایی حاوی ایزوتوپ دوتایی برای تحقیقات علمی و برخی کاربردهای مختصر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ایزوتوپ به اختصار بنام “د5” هم شناخته می‌شود که به معنای تعداد پنج (5) اتم هیدروژن با جرم هسته‌ای عادی (استاندارد) بنزن دارد.

مهم‌ترین کاربردهای بروموبنزن-d5 عبارتند از:

مطالعات طیف‌سنجی رزونانس مغناطیسی هسته‌ای (NMR): بروموبنزن-d5 به عنوان یک ماده مارکر یا آگنت NMR در تحقیقات شیمیایی و زیست‌شناسی استفاده می‌شود. این ترکیب با جذب نور مخصوص اطلاعاتی از طیف‌های NMR ایجاد می‌کند که به ارتقاء درک ساختارهای مختلف مولکول‌ها کمک می‌کند.

نشانه‌گذاری داروها: در زمینه داروسازی، بروموبنزن-d5 ممکن است به عنوان یک نشانه‌گذار دارویی استفاده شود. این فرآیند به تشخیص مکان و کمیت‌های جذب، توزیع و دفع دارو در بدن کمک می‌کند.

کاربردهای آنالیز مختلط‌ها: در کروماتوگرافی جرمی (GC)، بروموبنزن-d5 ممکن است به عنوان یک ماده مرجع استفاده شود تا فرآیند تفکیک ترکیبات مختلط در تحقیقات شیمیایی را انجام دهد.

همانطور که گفته شد، بروموبنزن-d5 تنها برای کاربردهای تحقیقاتی و آزمایشگاهی استفاده می‌شود و معمولاً در محصولات تجاری یا کاربردهای روزمره مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. برای استفاده از این ترکیب، لازم است که دسترسی به محصولات شیمیایی با ایزوتوپ خاص و همچنین دانش کافی در زمینه‌های مرتبط با طیف‌سنجی NMR و کروماتوگرافی داشته باشید.

خرید و فروش بروموبنزن-d5 کد 175730

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده بروموبنزن-d5 کد 175730 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی بروموبنزن-d5

متأسفانه، اطلاعات دقیق در مورد اقدامات بیوشیمی بروموبنزن-d5 تا تاریخ مشخص من (سپتامبر 2021) در دسترس من نیست. این ممکن است به دلیل محدودیت منابع اطلاعاتی و محدودیت زمانی باشد که به‌روزرسانی‌ها و تحقیقات جدید را در این زمینه در دست ندارم.

به‌طور کلی، بیوشیمی به مطالعه ترکیبات و فرآیندهای شیمیایی در سلول‌ها و اندام‌های زنده می‌پردازد. اقدامات بیوشیمی ممکن است شامل مطالعه ترکیبات شیمیایی در سلول‌ها، بررسی عملکرد آنزیم‌ها و پروتئین‌ها، بررسی مسیرهای متابولیکی و مکانیسم‌های انتقال و تبادل مواد در سلول‌ها باشد.

برای دستیابی به اطلاعات دقیقتر در مورد اقدامات بیوشیمی بروموبنزن-d5 و کاربردهای آن در زمینه بیوشیمی، به منابع علمی معتبر و مقالات دانشگاهی مرتبط با بیوشیمی و داروسازی مراجعه کنید. همچنین، مشاوره از متخصصین بیوشیمی و زمینه‌های مرتبط نیز می‌تواند به شما در درک بهتر این موضوع کمک کند.

بروموبنزن-d5

بروموبنزن-d5

از بروموبنزن-d5 در تولید داروها نیز استفاده می شود؟

بروموبنزن-d5 (Bromobenzene-d5) یک ترکیب شیمیایی با ایزوتوپ دوتایی هیدروژن (D5) است که برای تحقیقات علمی و کاربردهای آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تا تاریخ مشخص من (سپتامبر 2021)، استفاده این ترکیب در تولید داروها به عنوان ماده مؤثر یا اصلی در داروهای تجاری مشخص نشده است.

استفاده از بروموبنزن-d5 اغلب به عنوان نشانگر و ماده مارکر در تحقیقات علمی است که به کمک آن می‌توانند فرآیندهای شیمیایی، بیوشیمیایی، و طیف‌سنجی را بررسی و آنالیز کنند. این ترکیب برای تحقیقات و مطالعات بر روی جذب، توزیع، دفع داروها و مواد در بدن نیز استفاده می‌شود.

بروموبنزن-d5 معمولاً در صنایع داروسازی به‌صورت مستقیم به عنوان داروی تجاری یا ماده مؤثر در داروها به‌کار نمی‌رود. برای تولید داروها، معمولاً از ترکیبات شیمیایی با خصوصیات مشخص و مجوزهای انسانی استفاده می‌شود و تحت کاربردها و نیازهای زیست‌شناسی و بهداشتی آزمایش می‌گردند.

برای مطالعه دقیق‌تر در مورد کاربردهای بروموبنزن-d5 در صنعت داروسازی و تحقیقات دارویی، به مقالات علمی معتبر و منابع دانشگاهی مرتبط با این زمینه مراجعه کنید. همچنین، مشاوره از متخصصین در زمینه‌های بیوشیمی و داروسازی می‌تواند به شما در درک بهتر کاربردهای این ترکیب کمک کند.

مضرات استفاده از بروموبنزن-d5

تا تاریخ مشخص من (سپتامبر 2021)، اطلاعات دقیق در مورد مضرات مصرف بروموبنزن-d5 (Bromobenzene-d5) در انسان‌ها به عنوان دارو تجاری یا محصولات مصرفی در دسترس نیست، زیرا این ترکیب به‌طور عمده به عنوان یک ماده آزمایشگاهی و نشانگذاری در تحقیقات شیمی و بیوشیمی به‌کار می‌رود.

به‌عنوان یک ماده شیمیایی با ایزوتوپ دوتایی هیدروژن، بروموبنزن-d5 احتیاط و دقت در استفاده می‌طلبد. همچنین، استفاده از هر نوع ماده شیمیایی برای اهداف مصرف‌های درمانی، آرایشی یا بهداشتی باید توسط افراد مجرب و مطلع انجام شود.

محدودیت‌ها و ایمنی‌های مرتبط با ماده بروموبنزن-d5 ممکن است شامل موارد زیر باشد:

سمیت: مصرف این ترکیب در مقادیر زیاد و بدون محافظت مناسب ممکن است بهداشت و سلامتی افراد را به خطر بیندازد.

حساسیت: افراد ممکن است به ماده بروموبنزن-d5 حساسیت نشان دهند و با واکنش‌های آلرژیک مواجه شوند.

تماس با چشم‌ها و پوست: تماس مستقیم با چشم‌ها و پوست با این ماده به‌ویژه در صورت تخریب یا لکه‌زنی ممکن است آسیب به این اعضا وارد کند.

در صورتی که احتمال استفاده از بروموبنزن-d5 در هر محصول دارویی یا محصول مصرفی وجود دارد، حتماً باید اطلاعات و دستورات تولید کننده و متخصصین صنعتی مرتبط را به دقت رعایت کنید. همچنین، قبل از استفاده از هر محصول یا ماده شیمیایی، مشاوره با متخصصان مرتبط و مطالعه‌ی منابع علمی معتبر، ضروری است.

قیمت – فروش بروموبنزن-d5 کد 175730

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) بروموبنزن-d5 کد 175730 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید بروموبنزن-d5 کد 175730 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)