ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما، همچنین به عنوان بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl شناخته می شود، یک ترکیب شیمیایی است که در محیط های تحقیقاتی به عنوان بستری برای تشخیص آنزیم های خاص و به عنوان یک مهار کننده بالقوه رشد سلول های سرطانی استفاده می شود.

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl یک ترکیب مصنوعی است که از اسید آمینه آرژنین که نقش های مهمی در بدن انسان ایفا می کند و بنزوئیل که یک حلقه بنزن است که یک گروه کربونیل متصل است، تشکیل شده است. گروه اتیل استر به زنجیره جانبی آرژنین متصل است که در مقایسه با فرم غیر استری اسید آمینه، نفوذ بهتر سلول را امکان پذیر می کند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما کدB4500 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

فرم نمک هیدروکلراید بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر به دلیل پایداری و حلالیت در آب اغلب برای اهداف تحقیقاتی استفاده می شود. برخی از کاربردهای رایج بنزوئیل-الآرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما در تحقیقات عبارتند از:

1. به عنوان سوبسترا برای آنزیم های خاص: بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl را می توان به عنوان سوبسترا برای آنزیم هایی مانند تریپسین و کیموتریپسین استفاده کرد که ترکیب را در مکان های خاص می شکافد و امکان تشخیص و اندازه گیری فعالیت آنزیم را فراهم می کند. بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

2. به عنوان یک مهارکننده بالقوه رشد سلول های سرطانی: بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl به دلیل پتانسیل آن به عنوان یک مهارکننده رشد سلول های سرطانی، به ویژه در سلول های سرطان سینه، مورد مطالعه قرار گرفته است.

توجه به این نکته مهم است که بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید برای مصرف انسان در نظر گرفته نشده است و فقط باید توسط متخصصان آموزش دیده در یک محیط تحقیقاتی استفاده شود. بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید یک ترکیب مصنوعی است که در درجه اول برای اهداف تحقیقاتی استفاده می شود. معمولاً به عنوان بستری برای آنزیم های خاص، به ویژه تریپسین و کیموتریپسین، که آنزیم های گوارشی در تجزیه پروتئین ها هستند، استفاده می شود. این آنزیم ها HCl اتیل استر بنزوئیل-ال-آرژنین را در مکان های خاص می شکافند و امکان تشخیص و اندازه گیری فعالیت آنزیم را فراهم می کنند. بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl نیز به دلیل پتانسیل آن به عنوان یک مهارکننده رشد سلول های سرطانی، به ویژه در سلول های سرطان سینه، مورد مطالعه قرار گرفته است. مطالعات نشان داده اند که بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl می تواند رشد سلول های سرطان سینه را در شرایط in vitro و in vivo مهار کند. بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

علاوه بر این، بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl در ساخت داروهای خاص، به ویژه داروهایی که سیستم رنین-آنژیوتانسین را هدف قرار می دهند، استفاده شده است. این سیستم نقش کلیدی در تنظیم فشار خون دارد و داروهایی که این سیستم را هدف قرار می دهند برای درمان بیماری هایی مانند فشار خون بالا و نارسایی قلبی استفاده می شود.

توجه به این نکته مهم است که بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید برای مصرف انسان در نظر گرفته نشده است و فقط باید توسط متخصصان آموزش دیده در یک محیط تحقیقاتی استفاده شود. علاوه بر این، افرادی که به آرژنین یا ترکیبات بنزوئیل حساسیت دارند باید از تماس با بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl خودداری کنند.

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

مشخصات محصول بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید
 • نام لاتین Nα-Benzoyl-L-arginine ethyl ester hydrochloride
 • مترادف(ها): BAEE
 • کد: B4500
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C15H22N4O3 · HCl
 • شماره CAS: 2645-08-1
 • وزن مولکولی: 342.82
 • بیلشتاین: 3781694
 • شماره EC: 220-157-0
 • شماره MDL: MFCD00012579
 • شناسه ماده PubChem: 24891777

خواص بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥97٪ (HPLC)
 • فرم: پودر
 • انحلال پذیری: آب: 50 میلی گرم در میلی لیتر، شفاف، بی رنگ
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  Cl[H].CCOC(=O)[C@H](CCCNC(N)=N)NC(=O)c1cccccc1
 • InChI
  1S/C15H22N4O3.ClH/c1-2-22-14(21)12(9-6-10-18-15(16)17)19-13(20)11-7-4-3-5-8- 11;/h3-5,7-8,12H,2,6,9-10H2,1H3,(H,19,20)(H4,16,17,18);1H/t12-;/m0./s1
 • کلید InChI
  HIXDELXKSSLIKB-YDALLXLXSA-N
بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

بسته بندی

 • 10 گرم
 • 25 گرم

خرید و فروش بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیو شیمی بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید یک ترکیب مصنوعی است که در درجه اول برای اهداف تحقیقاتی استفاده می شود. برخی از اعمال یا کاربردهای بیوشیمیایی بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید عبارتند از:

1. سنجش آنزیمی: بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl به عنوان سوبسترا برای آنزیم های خاصی مانند تریپسین و کیموتریپسین استفاده می شود که ترکیب را در مکان های خاص می شکافند. این امکان تشخیص و اندازه گیری فعالیت آنزیم را فراهم می کند. بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

2. تحقیقات سرطان: بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl به دلیل پتانسیل آن به عنوان یک مهارکننده رشد سلول های سرطانی، به ویژه در سلول های سرطان سینه، مورد مطالعه قرار گرفته است. نشان داده شده است که اثرات ضد تکثیری بر سلول های سرطانی در شرایط آزمایشگاهی و درون تنی دارد. بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

3. تحقیق در مورد سیستم رنین-آنژیوتانسین: بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl نیز در ساخت داروهایی که سیستم رنین-آنژیوتانسین را هدف قرار می دهند، استفاده شده است. این سیستم نقش کلیدی در تنظیم فشار خون دارد و داروهایی که این سیستم را هدف قرار می دهند برای درمان بیماری هایی مانند فشار خون بالا و نارسایی قلبی استفاده می شود.

4. نفوذ سلولی: گروه اتیل استر در زنجیره جانبی آرژنین بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl در مقایسه با آرژنین غیر استری شده به سلول نفوذ بهتری می دهد. این ویژگی باعث می شود این ترکیب در کاربردهای تحقیقاتی خاصی که نفوذپذیری سلول مهم است مفید باشد.

5. پایداری و حلالیت: بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl یک ترکیب پایدار است که در آب بسیار محلول است. این امر استفاده از آن را در محیط های تحقیقاتی آسان می کند و امکان تهیه محلول های استاندارد شده برای سنجش آنزیمی و سایر آزمایش ها را فراهم می کند.

توجه به این نکته مهم است که بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید برای مصرف انسان در نظر گرفته نشده است و فقط باید توسط متخصصان آموزش دیده در یک محیط تحقیقاتی استفاده شود. علاوه بر این، افرادی که به آرژنین یا ترکیبات بنزوئیل حساسیت دارند باید از تماس با بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl خودداری کنند.

عوارض جانبی بالقوه بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید چیست؟

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید یک ترکیب مصنوعی است که در درجه اول برای اهداف تحقیقاتی استفاده می شود. اطلاعات محدودی در مورد عوارض جانبی احتمالی این ترکیب در انسان وجود دارد، زیرا برای مصرف انسان در نظر گرفته نشده است.

با این حال، در مطالعات حیوانی، دوزهای بالای بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl با سمیت کبدی و تغییر سطح گلوکز خون همراه بوده است. همچنین ممکن است که بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl می تواند باعث واکنش های آلرژیک در افرادی شود که به آرژنین یا ترکیبات بنزوئیل حساس هستند.

مانند هر ترکیب شیمیایی، مهم است که بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر HCl را با احتیاط کنترل کنید و هنگام کار با آن در یک محیط تحقیقاتی از اقدامات ایمنی مناسب استفاده کنید. فقط باید توسط متخصصان آموزش دیده استفاده شود که با خطرات احتمالی و اقدامات احتیاطی مرتبط با این ترکیب آشنا هستند.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید برای مصرف انسان در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان دارو یا مکمل غذایی استفاده شود.

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما

قیمت – فروش بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما کدB4500

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) بنزوئیل-ال-آرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید بنزوئیل-الآرژنین اتیل استر هیدروکلراید سیگما میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)