ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

اسید آنترانیلیک

اسید آنترانیلیک یا فلوفنامیک اسید کدF9005 ، یک داروی ضد التهابی غیر استروئیدی، یک داروی ضد درد موثر است. فلوفنامیک اسید به عنوان یک استاندارد در مطالعه دو چندشکل خوب تعریف شده فلوفنامیک اسید مانند فرم I و فرم III، با استفاده از نظریه تابعی چگالی حالت جامد و طیف سنجی تراهرتز استفاده شده است.

اسید آنترانیلیک (Anthranilic acid) یک ترکیب شیمیایی است که در شرایط استاندارد به صورت جامد به رنگ سفید دیده می‌شود. این ترکیب دارای فرمول شیمیایی C7H7NO2 و وزن مولکولی 137.14 گرم بر مول می‌باشد.

اسید آنترانیلیک در علوم شیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان ماده اولیه در تولید رنگ های آنتراسنوئین، اسید نتریکوتینیک و داروهایی مانند سولفانیلامید و ترازودون استفاده می‌شود. همچنین در تحقیقات بیوشیمیایی، به عنوان ماده اولیه در تهیه چندین ترکیب شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین، اسید آنترانیلیک به عنوان یک ترکیب مهم در سنتز نانوذرات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل داشتن گروه آمین و کربوکسیلیک، قابلیت اتصال به سطح نانوذرات را دارد و در سنتز نانوذرات به عنوان عامل اصلاح سطحی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که اسید آنترانیلیک کدF9005 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند..

اسید آنترانیلیک یا فلوفنامیک اسید

اسید آنترانیلیک (Anthranilic acid) و فلوفنامیک اسید (Flufenamic acid) دو ترکیب شیمیایی متفاوت هستند.

اسید آنترانیلیک یک ترکیب آلیفاتیک با فرمول شیمیایی C7H7NO2 است که به صورت جامد سفید در دمای اتاق دیده می‌شود. این ترکیب در تولید رنگ‌های آنتراسنوئین، داروهایی مانند سولفانیلامید و ترازودون، و همچنین در تحقیقات بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فلوفنامیک اسید هم یک ترکیب آلیفاتیک است و فرمول شیمیایی آن C14H10F3NO2 است. این ترکیب به عنوان داروی ضد التهابی غیراستروئیدی (NSAID) مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، فلوفنامیک اسید به عنوان یک داروی ضد درد و ضد تب نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل داشتن گروه اسیدی و فلورید، به سطح پروتئین‌های تنظیم‌کننده آلدوسترون و اسپرماتوژنز در برخی حیوانات متصل شده و اثرات ضد التهابی و ضد دردی خود را از طریق پروتئین‌های مذکور نشان می‌دهد.

بنابراین، اسید آنترانیلیک و فلوفنامیک اسید دو ترکیب متفاوت با کاربردهای مختلف در علوم شیمی، بیوشیمی و پزشکی هستند.

مشخصات محصول اسید آنترانیلیک کدF9005

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: اسید آنترانیلیک
 • نام لاتین: Flufenamic acid
 • کد: F9005
 • استاندارد تحلیلی، برای تجزیه و تحلیل دارو
 • مترادف(ها): اسید N-(3-[تری فلورومتیل] فنیل) آنترانیلیک، N-(α، α، α-تری فلوئورو-m-تولیل) آنترانیلیک اسید
 • فرمول خطی: 2-(CF3C6H4NH)C6H4CO2H
 • شماره CAS: 530-78-9
 • وزن مولکولی: 281.23
 • شماره EC: 208-494-1
 • شماره MDL: MFCD00002422
 • شناسه ماده PubChem: 329799777
 • NACRES: NA.24
اسید آنترانیلیک-min

اسید آنترانیلیک-min

خواص محصول اسید آنترانیلیک

 • مقطع تحصیلی: استاندارد تحلیلی، برای تجزیه و تحلیل دارو
 • سطح کیفیت: 100
 • تکنیک)
  HPLC: مناسب
  کروماتوگرافی گازی (GC): مناسب
 • mp: 132-135 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • برنامه های کاربردی)
  پزشکی قانونی و سم شناسی
  دارویی (مولکول کوچک)
  دامپزشکی
 • قالب: مرتب
 • سیم SMILES
  OC(=O)c1cccccc1Nc2cccc(c2)C(F)(F)F
 • InChI
  1S/C14H10F3NO2/c15-14(16,17)9-4-3-5-10(8-9)18-12-7-2-1-6-11(12)13(19)20/h1- 8،18 ساعت، (H، 19،20)
 • کلید InChI
  LPEPZBJOKDYZAD-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی اسید آنترانیلیک

 • 10 گرم
 • 50 گرم

خرید و فروش اسید آنترانیلیک کدF9005

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اسید آنترانیلیک کدF9005 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد اسید آنترانیلیک 

اسید آنترانیلیک (Anthranilic acid) در صنایع شیمیایی و داروسازی کاربردهای مختلفی دارد. در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب اشاره می‌کنیم:

 • تولید رنگ‌های آنتراسنوئین:  به عنوان ماده اولیه در تولید رنگ‌های آنتراسنوئین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رنگ‌ها در صنایع رنگ‌سازی، جوهر و رنگ‌آمیزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • تولید داروها:به عنوان ماده اولیه در تولید داروهایی مانند سولفانیلامید و ترازودون مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ترکیب در تحقیقات پزشکی و بیوشیمیایی به عنوان ماده اولیه در تهیه چندین ترکیب شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تولید سایر ترکیبات شیمیایی: به عنوان ماده اولیه در تولید برخی ترکیبات دیگر مانند اسید نتریکوتینیک و الکل‌های چرب استفاده می‌شود.
 • سنتز نانوذرات: این ترکیب به عنوان یک عامل اصلاح سطحی در سنتز نانوذرات مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل داشتن گروه آمین و کربوکسیلیک، این ترکیب به سطح نانوذرات متصل شده و در سنتز نانوذرات به عنوان عامل اصلاح سطحی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور کلی، اسید آنترانیلیک به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در صنایع شیمیایی و داروسازی به کار می‌رود.

اقدامات بیوشیمی اسید آنترانیلیک

اسید آنترانیلیک (Anthranilic acid) در بیوشیمی از چندین روش برای شناسایی و تشخیص موجودیت آن در نمونه‌های بیولوژیکی استفاده می‌شود. در زیر به برخی از این اقدامات اشاره می‌کنیم:

 • آزمایش نیتریک اسید: در این آزمایش، نمونه‌ای که احتمال وجود اسید آنترانیلیک در آن وجود دارد، با نیتریک اسید خالص مخلوط می‌شود. در صورت وجود اسید آنترانیلیک در نمونه، رنگ صورت گرفته از زرد به نارنجی تغییر می‌کند.
 • آزمایش واکنش با برومید: در این آزمایش، نمونه با برومید خالص مخلوط می‌شود. در صورت وجود اسید آنترانیلیک در نمونه، رنگ صورت گرفته به صورت یک رنگ آبی تیره تغییر می‌کند.
 • تحلیل کروماتوگرافی گازی: این روش با استفاده از یک ستون کروماتوگرافی گازی، تفکیک و شناسایی اسید آنترانیلیک در نمونه‌های بیولوژیکی را انجام می‌دهد. در این روش، نمونه با یک حلال مناسب مخلوط شده و به ستون کروماتوگرافی گازی منتقل می‌شود. با فرایند جداسازی کروماتوگرافی، اسید آنترانیلیک از سایر ترکیبات موجود در نمونه تفکیک می‌شود و با توجه به نمودار جذب و انتشار، شناسایی می‌شود.

در کل، اسید آنترانیلیک به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در بیوشیمی به کار می‌رود و از چندین روش برای شناسایی و تشخیص آن در نمونه‌های بیولوژیکی استفاده می‌شود.

اسید آنترانیلیک-

اسید آنترانیلیک-

آیا اسید آنترانیلیک در بدن انسان تولید می‌شود؟

اسید آنترانیلیک (Anthranilic acid) در بدن انسان به صورت طبیعی تولید نمی‌شود و بیشتر از طریق مصرف مواد غذایی و داروهایی که شامل این ترکیب هستند، وارد بدن می‌شود.

بعضی از مواد غذایی که حاوی اسید آنترانیلیک هستند شامل گوشت، ماهی، سبزیجات، میوه‌ها، آجیل‌ها و غلات هستند. همچنین، این ترکیب در برخی داروها مانند سولفانیلامید و ترازودون نیز وجود دارد.

بعضی از بررسی‌ها نشان داده‌اند که این ماده در بدن انسان به صورت پیش‌ساز برای سنتز ترکیباتی مانند تریپتوفان (Tryptophan) و نیکوتینامید (Nicotinamide) مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، اسید آنترانیلیک به عنوان یک آنتی‌اکسیدان موثر نیز شناخته شده است و می‌تواند در کاهش خطر بروز بیماری‌های قلبی و عروقی، سرطان و بیماری‌های مرتبط با التهاب مفید باشد.

بنابراین، این ماده در بدن انسان به صورت طبیعی تولید نمی‌شود، اما از طریق مصرف مواد غذایی و داروهایی که حاوی این ترکیب هستند، وارد بدن می‌شود و در سنتز ترکیبات دیگر مانند تریپتوفان و نیکوتینامید و همچنین در عملکرد آنتی‌اکسیدانی بدن نقش دارد.

آیا مصرف داروهای حاوی اسید آنترانیلیک می‌تواند عوارض جانبی داشته باشد؟

مصرف داروهای حاوی اسید آنترانیلیک در برخی موارد ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد. با این حال، بسیاری از این عوارض جانبی نادر هستند و بیشتر برای داروهایی که در دسته‌های مختلف دارویی قرار دارند، مشاهده شده است. در ادامه به برخی از عوارض جانبی ممکن اشاره می‌کنیم:

 1. سوء‌هاضمه: مصرف داروهای حاویاین ماده ممکن است با سوء‌هاضمه همراه باشد.
 2. درد شکمی: در برخی موارد، مصرف داروهای حاوی اسید آنترانیلیک ممکن است با درد شکمی همراه باشد.
 3. تحریک معده: مصرف این داروها ممکن است با تحریک معده و افزایش ترشح اسید معده همراه باشد.
 4. حساسیت: در برخی موارد، ممکن است شخصی که به این داروها حساسیت دارد، با علائم حساسیتی مانند خارش، تورم صورت و لب‌ها، نفخ و تنگی نفس همراه باشد.
 5. دیسکولوراسیون: در برخی موارد، مصرف داروهای حاوی این ماده ممکن است با دیسکولوراسیون دندان‌ها همراه باشد.
 6. تهوع و استفراغ: در برخی موارد، ممکن است مصرف این داروها با تهوع و استفراغ همراه باشد.

به دلیل اینکه عوارض جانبی ممکن است برای داروهایی که حاوی اسید آنترانیلیک هستند، متفاوت باشند، بهتر است قبل از مصرف هر دارو، با پزشک خود درباره عوارض جانبی ممکن مشورت کنید. همچنین، در صورت بروز هرگونه عوارض جانبی پس از مصرف دارو، به پزشک خود اطلاع دهید.

اسید آنترانیلیک

اسید آنترانیلیک

قیمت – فروش اسید آنترانیلیک کدF9005

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) اسید آنترانیلیک کدF9005 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. ترت بوتیل کلرواستات سیگماآلدریچ

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید اسید آنترانیلیک کد F9005 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت