ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

آلومینیوم اتوکسید

آلومینیوم اتوکسید ممکن است برای تهیه γ-آلومینای مزو متخلخل با خواص مناسب استفاده شود. همچنین می توان از آن برای رشد لایه های نازک Al2O3 توسط رسوب لایه اتمی استفاده کرد.

آلومینیوم اتوکسید (به انگلیسی: Aluminum Ethoxide) یک ترکیب شیمیایی است که شامل آلومینیوم، اتانول (الکل اتیلی) و اکسیژن می‌باشد. فرمول شیمیایی این ترکیب Al(OC2H5)3 می‌باشد که در آن Al نماد شیمیایی آلومینیوم و OC2H5 نماد الکل اتیلی می‌باشد.

آلومینیوم اتوکسید یک ترکیب محلول در اتانول است و به عنوان یک کاتالیست و ترکیب میانی در تولید داروها و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان منبع آلومینیوم برای ساختن ترکیباتی مانند آلومینیوم هیدروکسید، آلومینیوم اکسید و آلومینیوم کربنات استفاده می‌شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  آلومینیوم اتوکسید کد 235857 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

آلومینیوم اتوکسید

آلومینیوم اتوکسید (به انگلیسی: Aluminum Ethoxide) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک محصول صنعتی استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی شامل آلومینیوم، اتانول (الکل اتیلی) و اکسیژن است. فرمول شیمیایی آن Al(OC2H5)3 می‌باشد.

در زیر به برخی ویژگی‌ها و کاربردهای محصول آلومینیوم اتوکسید اشاره می‌کنم:

ویژگی‌ها:

حالت فیزیکی: آلومینیوم اتوکسید به صورت محلول در اتانول است و یک ماده مایع بی‌رنگ می‌باشد.
منبع آلومینیوم: این محصول منبعی از آلومینیوم محسوب می‌شود که در تولید برخی ترکیبات شیمیایی و داروها به‌کار می‌رود.
کاتالیزور: آلومینیوم اتوکسید به عنوان کاتالیزور در برخی واکنش‌های شیمیایی استفاده می‌شود، یعنی سرعت واکنش‌ها را افزایش می‌دهد.
حساسیت به رطوبت: این محصول حساسیت بالا به رطوبت دارد و بهتر است در شرایط خشک و آب‌گیری نداشته باشد.
کاربردها:

تولید داروها: آلومینیوم اتوکسید به عنوان یک کاتالیزور در فرآیندهای تولید داروها به‌کار می‌رود. این ترکیب در تولید داروهایی مانند ضد اسیدها، ضد التهاب‌ها و ضد دردها استفاده می‌شود.
تولید ترکیبات آلومینیومی: آلومینیوم اتوکسید به عنوان منبع آلومینیوم برای ساختن ترکیباتی مانند آلومینیوم هیدروکسید، آلومینیوم اکسید و آلومینیوم کربنات استفاده می‌شود.
کف‌زنی و رنگ‌آمیزی: در برخی فرآیندهای کف‌زنی و رنگ‌آمیزی محصولات، آلومینیوم اتوکسید مورد استفاده قرار می‌گیرد.
توجه داشته باشید که آلومینیوم اتوکسید به‌عنوان یک ماده شیمیایی قوی است و استفاده از آن به دقت و با رعایت ایمنی‌ها و دستورالعمل‌های لازم صورت می‌پذیرد. همچنین، این محصول عمدتاً در صنایع و آزمایشگاه‌ها به‌کار می‌رود و مصرف آن به‌صورت غیرحرفه‌ای و بدون دانستن دقیق مقادیر و شرایط، توصیه نمی‌شود.

مشخصات محصول آلومینیوم اتوکسید کد 235857 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: آلومینیوم اتوکسید
 • نام لاتین: Aluminum ethoxide
 •  کد: 235857
 • 97%
 • مترادف(ها): تری اتاکسید آلومینیوم، تری اتوکسی آلومینیوم
 • فرمول خطی: Al(OC2H5)3
 • شماره CAS: 555-75-9
 • وزن مولکولی: 162.16
 • بیلشتاین: 3678970
 • شماره EC: 209-105-8
 • شماره MDL: MFCD00009658
 • شناسه ماده PubChem: 24854120
آلومینیوم اتوکسید

آلومینیوم اتوکسید

خواص محصول

 • سنجش: 97%
 • فرم: پودر و تکه ها جامد
 • مناسب بودن واکنش
  هسته: آلومینیوم
 • mp: 154-159 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES: CCO[Al](OCC)OCC
 • InChI: 1S/3C2H5O.Al/c3*1-2-3;/h3*2H2,1H3;/q3*-1;+3
 • کلید InChI: JPUHCPXFQIXLMW-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 25 گرم
 • 100 گرم
آلومینیوم اتوکسید

آلومینیوم اتوکسید

کاربرد آلومینیوم اتوکسید 

از جمله کاربردهای آلومینیوم اتوکسید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تولید داروها: به عنوان یک کاتالیست در فرآیندهای تولید داروها استفاده می‌شود. این ترکیب در تولید داروهایی مانند ضد اسیدها، ضد التهاب‌ها و ضد دردها به کار می‌رود.

کاتالیزورها: به عنوان کاتالیزور در برخی واکنش‌های شیمیایی استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند سرعت واکنش‌های شیمیایی را افزایش دهد و باعث بهبود عملکرد واکنش‌ها گردد.

کف‌زنی و رنگ‌آمیزی: در برخی فرآیندهای کف‌زنی و رنگ‌آمیزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مهم است که در هنگام استفاده از ماده، دستورالعمل‌ها و ایمنی‌های لازم را رعایت کنید و از مصرف این ترکیب به‌صورت خودجوش و بدون دانستن مقادیر و شرایط مناسب خودداری کنید. همچنین، محققان و تولیدکنندگان در تولید داروها و مواد شیمیایی از این ترکیب به میزان مناسب و با رعایت استانداردها استفاده می‌کنند.

خرید و فروش آلومینیوم اتوکسید کد 235857 

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده آلومینیوم اتوکسید کد 235857 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی آلومینیوم اتوکسید

این ماده به عنوان یک ترکیب شیمیایی، در حوزه بیوشیمی به عنوان ماده مؤثر در تولید داروها مورد استفاده نمی‌شود. این ترکیب بیشتر در صنایع شیمیایی و به عنوان کاتالیزور در برخی واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو، بیوشیمی حوزه‌ای است که بر مطالعه مولکول‌ها و فرآیندهای زیستی در سطح سلولی و مولکولی تمرکز دارد و معمولاً ترکیبات شیمیایی از جمله آلومینیوم اتوکسید در مطالعات بیوشیمی مستقیماً مورد استفاده قرار نمی‌گیرند.

اگرچه آلومینیوم به صورت عنصر طبیعی در بدن انسان و دیگر موجودات زنده وجود دارد و نقش‌های مختلفی در برخی فرآیندهای زیستی ایفا می‌کند، اما به دلیل احتمال تجمع آلومینیوم در بافت‌ها و عوارض آن بر سلامتی، استفاده از آلومینیوم در تولید داروها به صورت مستقل به کمترین حد ممکن محدود شده است.

مطالعات بیشتری روی تأثیرات آلومینیوم بر سلامتی و نحوه‌ی عبور و ایجاد تأثیر در سطح سلول‌ها انجام می‌شود. با توجه به پیچیدگی عملکرد بیولوژیکی آلومینیوم، استفاده از آن در تولید داروها به دقت و با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی و مقررات پزشکی انجام می‌شود. اگر محصولی حاوی آلومینیوم اتوکسید مصرف می‌شود، از محصولات معتبر و تأییدشده استفاده کنید و همواره مشاوره پزشک خود را جویا شوید.

آلومینیوم اتوکسید

آلومینیوم اتوکسید

محصول آلومینیوم اتوکسید در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

با وجود اطلاعات موجود تا تاریخ مطالبه من در سپتامبر 2021، محصول آلومینیوم اتوکسید به‌صورت مستقل در تولید داروها مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. آلومینیوم اتوکسید اصولاً به عنوان یک ترکیب شیمیایی صنعتی و کاتالیزور در برخی واکنش‌های شیمیایی استفاده می‌شود و نه به‌عنوان یک ماده مؤثر در داروسازی.

در تولید برخی داروها و محصولات دارویی، آلومینیوم به‌عنوان یک افزودنی یا کمک‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌عنوان مثال، آلومینیوم هیدروکسید و آلومینیوم فسفات ممکن است به‌عنوان آنتی‌اسیدها (ضد اسید معده) مورد استفاده قرار بگیرند. این ترکیبات در کنترل علائم بیماری‌های معده و رفلوکس معده به کار می‌روند.

از آنجا که آلومینیوم به طور طبیعی در بدن انسان و دیگر موجودات زنده وجود دارد و احتمال تجمع آلومینیوم در بافت‌ها و عوارض آن بر سلامتی وجود دارد، استفاده از آلومینیوم به عنوان یک ماده مؤثر در داروها به حداقل ممکن محدود شده است.

لطفاً به دستورالعمل‌های پزشک خود پایبند بوده و همیشه از محصولات دارویی و مکمل‌ها تنها به دنبال مشورت پزشک خود استفاده کنید. همچنین، همواره اطلاعات جدید و به‌روز در مورد استفاده از محصولات دارویی را پیگیری کنید.

مضرات استفاده از آلومینیوم اتوکسید

استفاده از آلومینیوم اتوکسید می‌تواند باعث برخی از مضرات و نقاط ضعف در موارد زیر شود:

 • سمیت:  می‌تواند به صورت غیرمستقیم باعث تولید آلومینیوم یون‌ها شود که به مغز و سیستم عصبی مختلف آسیب وارد می‌کنند. این ویژگی‌ها ممکن است سمیت برای سلول‌ها و بافت‌ها به وجود آورد.
 • تجمع در بافت‌ها: مصرف طولانی‌مدت ممکن است باعث تجمع آلومینیوم در بافت‌ها، به‌ویژه مغز، کبد و کلیه شود. این تجمع می‌تواند باعث مشکلات سلولی و بافتی گردد.
 • عوارض گوارشی: مصرف آلومینیوم اتوکسید به عنوان آنتی‌اسید ممکن است باعث عوارض گوارشی نظیر مشکلات شکمی و دلیل‌هایی از جمله اسهال و یا یبوست شود.
 • تداخل با دیگر داروها: ممکن است آلومینیوم اتوکسید با برخی داروها تداخل داشته باشد و باعث کاهش اثربخشی داروهای دیگر یا ایجاد عوارض جانبی بیشتر شود.
 • حساسیت‌های آلرژیک: برخی افراد ممکن است به این ماده حساسیت نشان دهند و علائم آلرژیک نظیر قرمزی و خارش پوست، تورم صورت و لبها، و مشکلات تنفسی را تجربه کنند.
 • باید توجه داشت که مضرات و عوارض استفاده از آلومینیوم اتوکسید ممکن است به شدت و میزان مصرف، شرایط انسان و تعداد داروها که در آن استفاده می‌شود، متغیر باشد. همچنین، اگرچه آلومینیوم اتوکسید ممکن است در ترکیب برخی داروها استفاده شود، اما مصرف آن به دقت و با توجه به توصیه‌ها و دستورالعمل‌های پزشک خود باید باشد. همیشه پیشنهاد می‌شود که هرگونه نگرانی یا سوالی در مورد مصرف داروها و مکمل‌ها را با پزشک خود مطرح کنید.

قیمت – فروش آلومینیوم اتوکسید کد 235857 

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) آلومینیوم اتوکسید کد 235857 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید آلومینیوم اتوکسید کد 235857 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)