ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

آلفا ترپینئول

آلفا ترپینئول یا α-Terpineol-(propyl methyl-d3) یک ترکیب شیمیایی است که در آن از دیوتریوم (D3) برای جلوگیری از تغییر ایزوتوپی در مولکول استفاده شده است. این ترکیب به عنوان یک ماده شیمیایی مورد استفاده در تحقیقات علمی و صنایع مختلف ممکن است استفاده شود.

ترپینئول یک ترکیب شیمیایی طبیعی است که در گیاهان مختلف یافت می شود و به عنوان یک ترکیب با بوی خوشبو که به عنوان یک ترکیب فعال در محصولات معطر و ضد عفونی کننده مانند عطرها و محصولات آرایشی استفاده می شود. اضافه کردن دیوتریوم (D3) به این ترکیب می تواند در تحقیقاتی که به تعیین ساختارهای مولکولی و تعیین مکانیسم های شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد، مفید باشد.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که آلفا ترپینئول کد 07501 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

آلفا ترپینئول

اصول و مشخصات

آلفا ترپینئول یک ترکیب شیمیایی طبیعی از گروه ترپن‌ها است که در گیاهان مختلف یافت می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ترکیب با خواص بویایی خوب و ویژگی‌های شیمیایی متنوع شناخته شده است. در این مقاله، به بررسی اصول، مشخصات، و کاربردهای آلفا ترپینئول می‌پردازیم.

1. ترکیب شیمیایی: آلفا ترپینئول (C10H18O) یک ترکیب شیمیایی با وزن مولکولی 154.25 گرم بر مولکول است. این ترکیب از ده اتم کربن، 18 اتم هیدروژن و یک اتم اکسیژن تشکیل شده است.

2. منشأ طبیعی: Alpha terpineol در اغلب گیاهان عصاره‌های اسانسی یافت می‌شود. این ترکیب در گونه‌های مختلفی از گیاهان مانند نعناع، اسطوخودوس، چای درختی، گل رز، و انواع مختلفی از درختان کاج و سرو یافت می‌شود.

3. خواص فیزیکی و شیمیایی: آلفا ترپینئول یک مایع بی‌رنگ با بوی مطبوع و خوشبو است. این ترکیب در آب قابل انحلال محدودی دارد و بیشتر در اتانول و مواد آلی حل می‌شود. دمای جوش آلفا ترپینئول حدود 156-158 درجه سلسیوس و دمای ذوب آن 37-38 درجه سلسیوس است.

4. خواص بویایی: آلفا ترپینئول دارای بوی تازه، گلی، و مرکباتی است که آن را به یک ماده مورد استفاده در صنایع عطرسازی تبدیل کرده است. بوی مطبوع آلفا ترپینئول در اکثر مواد معطر و ضد عفونی کننده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد آلفا ترپینئول

Alpha terpineol یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای متعدد در صنایع مختلف است. این ترکیب به عنوان یک ترکیب چند منظوره با ویژگی‌های بویایی مطبوع و ویژگی‌های شیمیایی مفید در انواع صنایع به کار می‌رود. در زیر به برخی از کاربردهای آلفا ترپینئول اشاره می‌شود:

 • صنایع عطرسازی: آلفا ترپینئول به عنوان یکی از اصلی‌ترین مواد معطر و عطری در صنایع عطرسازی و عطرسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به بوی تازه، مرکباتی و گلی خودش شناخته می‌شود و به تولید عطرها، اسپری‌های بدن، لوسیون‌های بدن و محصولات عطری مختلف کمک می‌کند.
 • ضد عفونی کننده‌ها: Alpha terpineol به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده مورد استفاده در محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده مانند صابون‌ها، ضد عفونی کننده‌ها، و محصولات مراقبت از پوست مانند کرم‌ها و لوسیون‌ها استفاده می‌شود.
 • صنایع غذایی: آلفا ترپینئول به عنوان یک ماده نگهدارنده طبیعی در صنعت مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک ماده ضد میکروبی و ضد اکسیداسیون در روغن‌های خوراکی و مواد غذایی مانند مارمالاد، سس‌ها و محصولات کنسروی عمل کند.
 • تحقیقات علمی: Alpha terpineol به عنوان یک ترکیب شیمیایی مورد استفاده در تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب برای تعیین ساختارهای مولکولی، مکانیسم‌های شیمیایی و مطالعات بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • مواد نگهدارنده دارویی: Alpha terpineol در تولید داروها و محصولات دارویی به عنوان یک ماده نگهدارنده و ضد باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع شوینده: در تولید مواد شوینده مانند شامپوها و مایعات ظروف شوینده، آلفا ترپینئول برای ایجاد بوی خوشبو و افزودن ویژگی‌های ضد باکتریایی به محصولات استفاده می‌شود.
 • صنعت کاغذ و چاپ: در صنایع مرتبط با کاغذ و چاپ، آلفا ترپینئول به عنوان یک ماده افزودنی برای تولید مرکبات و عطرها در محصولات چاپ و کاغذ استفاده می‌شود.

مشخصات محصول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: آلفا ترپینئول
 •  نام لاتین: α-Terpineol-(propyl methyl-d3) solution
 • کد: 07501
 • 1 میلی گرم در میلی لیتر در ایزواکتان، استاندارد تحلیلی
 • مترادف(ها): محلول α,4-دی متیل-α-(متیل-d3)-3-سیکلوهگزن-1-متانول، α-ترپینئول-d3
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C10D3H15O
 • شماره CAS: 203633-12-9
 • وزن مولکولی: 157.27
آلفا ترپینئول

آلفا ترپینئول

خواص محصول

 • مقطع تحصیلی: استاندارد تحلیلی
 • سنجش: ≥90.0٪ (GC)
 • ماندگاری: ماندگاری محدود، تاریخ انقضا روی برچسب
 • تمرکز: 1 میلی گرم در میلی لیتر در ایزواکتان
 • ضریب شکست: n20/D 1.391-1.393
 • برنامه های کاربردی): تست بالینی
 • قالب: محلول تک جزیی
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES: CC1=CCC(C(O)(C)C([2H])([2H])[2H])CC1

خرید و فروش آلفا ترپینئول کد 07501

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده آلفا ترپینئول کد 07501 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

اقدامات بیوشیمی محصول آلفا ترپینئول

تحقیقات بیوشیمیایی می‌تواند در درک بهتر مکانیسم‌ها و واکنش‌های محصول آلفا ترپینئول در سیستم‌های زیستی و همچنین بهینه‌سازی کاربردهای این ماده در زمینه‌های مختلف مفید باشد. در ادامه، برخی از اقدامات بیوشیمی ممکن است در مورد محصول آلفا ترپینئول انجام شود:

 • تجزیه و تحلیل ساختار مولکولی: تجزیه و تحلیل دقیق ساختار مولکولی آلفا ترپینئول با استفاده از روش‌های بیوشیمیایی مانند دستگاه‌های دستگاه‌های طیف‌سنجی هسته‌ای رزونانس مغناطیسی هسته‌ای (NMR) و جذب اشعه‌ای (IR) می‌تواند به محققان کمک کند تا ساختار دقیق این مولکول را درک کنند.
 • مطالعه مکانیسم‌های شیمیایی: برای درک بهتر مکانیسم‌های شیمیایی تشکیل آلفا ترپینئول و واکنش‌های آن در سیستم‌های زیستی، می‌توان تجزیه و تحلیل واکنش‌های بیوشیمیایی مورد استفاده قرار گیرد.
 • استفاده در تحقیقات بیولوژیکی: برای مطالعه اثرات آلفا ترپینئول بر بیولوژی سلول‌ها و افراد، از تکنیک‌های بیوشیمیایی مانند تجزیه و تحلیل اکسپرسیون ژن، مطالعه رفتار سلولی، و مطالعه تأثیرات این ترکیب در مسیرهای بیوشیمیایی مختلف استفاده می‌شود.
 • تعیین خصوصیات آنتی‌اکسیدانی:به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی معروف است. برای بررسی تأثیرات آنتی‌اکسیدانی آلفا ترپینئول بر سلول‌ها و مواد بیولوژیکی، می‌توان تجزیه و تحلیل میزان فعالیت آنتی‌اکسیدانی آن با استفاده از آزمون‌های مختلف بیوشیمیایی انجام داد.
 • ترکیبات مشابه و تعیین ساختاری آنها: در تحقیقات بیوشیمیایی، ممکن است ترکیبات مشابه به آلفا ترپینئول تولید شود و ساختار آنها مورد بررسی قرار گیرد تا تأثیرات آنها بر سلول‌ها و سیستم‌های بیولوژیکی تعیین شود.
 • مطالعه تأثیرات ضد میکروبی: Alpha terpineol دارای خصوصیت‌های ضد میکروبی است. تحقیقات بیوشیمیایی ممکن است به بررسی مکانیسم‌های این خصوصیت و تأثیرات ضد میکروبی آلفا ترپینئول بر روی میکروب‌ها اختصاص یابد.

تحقیقات بیوشیمیایی در مورد Alpha terpineol می‌تواند به درک بهتر این ماده و کاربردهای آن در صنایع مختلف کمک کند و اطلاعات مفیدی را در زمینه بهبود محصولات و فرآورده‌های مبتنی بر آلفا ترپینئول فراهم آورد.

آلفا ترپینئول

محصول آلفا ترپینئول در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

برخی از داروها و محصولات دارویی که آلفا ترپینئول در ترکیبات آنها به کار رفته است عبارتند از:

 1. ضد عفونی کننده‌ها: به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده در تولید محصولات ضد عفونی کننده مانند ضدعفونی کننده‌ها، محلول‌های ضدعفونی کننده پوست، و محصولات بهداشتی و ضد عفونی کننده استفاده می‌شود.
 2. داروهای ضد التهابی: به عنوان یک ترکیب ضد التهابی، آلفا ترپینئول ممکن است در تولید برخی از داروهای ضد التهابی مورد استفاده قرار گیرد. این داروها ممکن است برای درمان التهابات مختلف مورد استفاده قرار گیرند.
 3. داروهای ضد باکتریایی: به عنوان یک ماده ضد باکتریایی در تولید داروها و محصولات ضد باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این داروها ممکن است برای درمان عفونت‌های باکتریایی مانند عفونت‌های دستگاه تنفسی و ادراری به کار روند.
 4. داروهای ضد اکسیدانی: به عنوان یک آنتی‌اکسیدان، آلفا ترپینئول در تولید داروها و مکمل‌های غذایی ضد اکسیدانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این داروها ممکن است برای محافظت از سلول‌ها در برابر آسیب اکسیداتیو و جلوگیری از بروز بیماری‌های مرتبط با استرس اکسیداتیو مفید باشند.
 5. درمان عفونت‌های پوستی: آلفا ترپینئول ممکن است در تولید کرم‌ها و پمادهای مورد استفاده در درمان عفونت‌های پوستی مانند جوش و زخم‌های عفونی به کار رود.
 6. داروهای ضد قارچی: در تولید برخی از داروها و محصولات ضد قارچی که برای درمان عفونت‌های قارچی پوستی و ناخنی مورد استفاده قرار می‌گیرند، آلفا ترپینئول ممکن است به عنوان یکی از مواد فعال مورد استفاده قرار گیرد
آلفا ترپینئول

آلفا ترپینئول

نتیجه‌گیری

Alpha terpineol یک ترکیب شیمیایی متعدد الاستفاده است که در انواع مختلفی از صنایع از جمله عطرسازی، بهداشت و درمان، صنایع غذایی، و تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از خواص بویایی آن گرفته تا ویژگی‌های ضد عفونی کننده و نگهدارنده مواد غذایی، آلفا ترپینئول نقش مهمی در محصولات مختلف ایفا می‌کند.

قیمت – فروش آلفا ترپینئول کد 07501

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) آلفا ترپینئول کد 07501  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید آلفا ترپینئول کد 07501  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)