ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

استون

استون کد 100014 (به انگلیسی: Acetone) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی CH3COCH3 است. استون مایعی بی رنگ و قابل اشتعال با بوی مطبوع است. کتون نوعی ترکیب آلی است که دارای یک گروه کربونیل (پیوند دوگانه کربن-اکسیژن) است که به دو گروه آلکیل مرتبط است.

استون یک حلال همه کاره است که در بسیاری از صنایع استفاده می شود. به طور گسترده ای به عنوان یک حلال تمیز کننده و چربی زدایی استفاده می شود و در بسیاری از محصولات خانگی مانند پاک کننده های ناخن، قوام دهنده رنگ و برخی از انواع پاک کننده ها یافت می شود.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات مرک آلمان است که استون کد 100014 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت شیمی اندیشان آریا  مرک آلمان در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی مرک با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

استون

استون (به انگلیسی: Acetone) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی CH3COCH3 است. این ترکیب در بسیاری از صنایع به کار می‌رود. در زیر به برخی از کاربردهای استون در صنایع اشاره می‌کنیم:

 • صنایع شیمیایی: استون به عنوان یک حلال در صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان حلال در رنگ‌ها، رزین‌ها، چسب‌ها و پلاستیک‌ها استفاده شود.
 • صنایع الکل: استون به عنوان یک ماده مشتق شده از الکل، در صنایع الکل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند در تولید الکل‌های مختلف، مانند متانول و اتانول، استفاده شود.
 • صنایع رنگ و رزین: Acetone به عنوان یک حلال مورد استفاده در صنایع رنگ و رزین است. این ترکیب می‌تواند باعث حل شدن مواد رنگی و رزین‌های مختلف شود.
 • صنایع پاک‌کننده: استون به عنوان یک ماده پاک‌کننده مورد استفاده در صنایع پاک‌کننده، مانند ازاله لاک ناخن و پاک کردن ادوات پزشکی و صنعتی، قرار می‌گیرد.
 • صنایع پلی‌ورتان: Acetone به عنوان یک ماده حلال مورد استفاده در تولید پلی‌ورتان‌های مختلف، مانند فوم پلی‌ورتان، استفاده می‌شود.

با این حال، استفاده نادرست یا بی‌رویه از استون می‌تواند خطراتی برای سلامتی و محیط زیست به دنبال داشته باشد. به عنوان مثال، استون می‌تواند منجر به تحریک چشم، بینایی مبهم، سردرد، تهوع و گیجی شود. همچنین، برای کاهش تاثیرات زیان‌بار استون بر محیط زیست، می‌توان از روش‌های پیشگیرانه، مانند بازیافت و استفاده از جایگزین‌های سبزتر، استفاده کرد.

مشخصات محصول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: استون
 • نام لاتین: Acetone
 • کد: 100014
 • مترادف: دی متیل کتون، پروپانون، 2-پروپانون
  CAS : 67-64-1
 • شماره EC: 200-662-2
 • جرم مولی: 58.08 g/mol
 • فرمول شیمیایی: CH3COCH3
 • فرمول هیل: CHO
 • درجه : ACS,ISO,Reag. Ph EUR
استون

استون

بسته بندی

 • 1 لیتری
 • 2.5 لیتری

خرید و فروش استون کد 100014

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده استون کد 100014 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد استون

Acetone یک ماده شیمیایی با فرمول شیمیایی CH3COCH3 است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از کاربردهای استون در صنایع اشاره می‌کنیم:

 • صنایع شیمیایی: استون به عنوان یک حلال در صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان حلال در رنگ‌ها، رزین‌ها، چسب‌ها و پلاستیک‌ها استفاده شود.
 • صنایع الکل: استون به عنوان یک ماده مشتق شده از الکل، در صنایع الکل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند در تولید الکل‌های مختلف، مانند متانول و اتانول، استفاده شود.
 • صنایع رنگ و رزین: استون به عنوان یک حلال مورد استفاده در صنایع رنگ و رزین است. این ترکیب می‌تواند باعث حل شدن مواد رنگی و رزین‌های مختلف شود.
 • صنایع پاک‌کننده: استون به عنوان یک ماده پاک‌کننده مورد استفاده در صنایع پاک‌کننده، مانند ازاله لاک ناخن و پاک کردن ادوات پزشکی و صنعتی، قرار می‌گیرد.
 • صنایع پلی‌ورتان: استون به عنوان یک ماده حلال مورد استفاده در تولید پلی‌ورتان‌های مختلف، مانند فوم پلی‌ورتان، استفاده می‌شود.

با این حال، استفاده نادرست یا بی‌رویه از استون می‌تواند خطراتی برای سلامتی و محیط زیست به دنبال داشته باشد. به عنوان مثال، استون می‌تواند منجر به تحریک چشم، بینایی مبهم، سردرد، تهوع و گیجی شود. همچنین، برای کاهش تاثیرات زیان‌بار استون بر محیط زیست، می‌توان از روش‌های پیشگیرانه، مانند بازیافت و استفاده از جایگزین‌های سبزتر، استفاده کرد.

استون

استون

اقدامات بیوشیمی استون

استون یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، در صورت استفاده نادرست یا بی‌رویه، ممکن است به سلامتی و محیط زیست آسیب برساند. در ادامه به برخی از اقدامات بیوشیمیایی Acetone برای کاهش تاثیرات آن بر محیط زیست اشاره می‌کنیم:

 • بازیافت: به جای دور انداختن آب‌های حاوی Acetone، می‌توان از روش بازیافت استفاده کرد. در این روش، Acetone از آب جدا شده و مجدداً استفاده می‌شود. بازیافت استون می‌تواند به کاهش مصرف استون و کاهش تاثیرات زیان‌بار آن بر محیط زیست کمک کند.
 • استفاده از جایگزین‌های سبزتر: در برخی موارد، می‌توان از جایگزین‌های سبزتر به جای Acetone استفاده کرد. به عنوان مثال، در صنعت رنگ و رزین، می‌توان از حلال‌های غیر استونی مانند الکل‌ها و استرها استفاده کرد.
 • کنترل آلودگی هوا: یکی از عوامل آلودگی هوا است. برای کاهش تاثیر استون بر کیفیت هوای داخلی، می‌توان از فیلتراسیون هوا و تهویه مناسب استفاده کرد.
 • استفاده از تجهیزات حفاظتی: در هنگام استفاده از Acetone، باید از تجهیزات حفاظتی مناسب مانند دستکش، ماسک و لباس محافظ استفاده شود. این اقدامات می‌توانند به جلوگیری از تماس مستقیم با استون و جلوگیری از تاثیرات زیان‌بار آن بر سلامت کمک کنند.
 • مدیریت پسماندها: پسماندهای حاوی این ماده باید به طور صحیح مدیریت شوند. به عنوان مثال، پسماندهای حاوی استون باید در محفظه‌های محکم قرار داده شوند و به طور صحیح دفن شوند.

با این حال، برای کاهش تاثیرات زیان‌بار Acetone بر محیط زیست، بهتر است از مصرف آن به حداقل ممکن محدود شود و در صورت استفاده، از روش‌های پیشگیرانه و کنترل آلودگی هوا استفاده شود.

آیا می توانید نمونه های بیشتری از جایگزین های سبز برای استون ارائه دهید؟

مطمئناً، در اینجا چند نمونه از جایگزین های سبز برای استون آورده شده است:

 1. اتیل لاکتات: اتیل لاکتات یک حلال سبز رنگ است که از منابع تجدیدپذیر مانند ذرت یا نیشکر به دست می آید. زیست تخریب پذیر، غیر سمی است و فراریت کمی دارد که آن را جایگزین ایمن تری برای استون می کند. اتیل لاکتات را می توان در کاربردهای مختلفی از جمله تمیز کردن، چربی زدایی و پاک کردن رنگ استفاده کرد.
 2. آب لیمو: آب لیمو مایع بی رنگی است که در پوست مرکبات یافت می شود. این یک حلال سبز رنگ است که غیر سمی، زیست تخریب پذیر و دارای فراریت کم است. لیمونن می تواند به عنوان یک حلال برای تمیز کردن و چربی زدایی و همچنین در پاک کردن رنگ و حذف چسب استفاده شود.
 3. ایزوپروپیل الکل: ایزوپروپیل الکل، همچنین به عنوان IPA شناخته می شود، یک حلال سبز است که از منابع تجدید پذیر مانند ذرت یا نیشکر به دست می آید. زیست تخریب پذیر، غیر سمی و دارای فراریت کم است. IPA می تواند به عنوان یک حلال برای تمیز کردن و چربی زدایی و همچنین در پاک کردن رنگ و حذف چسب استفاده شود.
 4. حلال های مبتنی بر سویا: حلال های مبتنی بر سویا از دانه های سویا به دست می آیند و زیست تخریب پذیر، غیرسمی و فراریت کمی دارند. حلال های مبتنی بر سویا را می توان در کاربردهای مختلفی از جمله تمیز کردن، چربی زدایی و پاک کردن رنگ استفاده کرد.
 5. دی متیل کربنات: دی متیل کربنات یک حلال سبز رنگ است که از منابع تجدیدپذیر مانند دی اکسید کربن و متانول به دست می آید. زیست تخریب پذیر، غیر سمی و دارای فراریت کم است. دی متیل کربنات می تواند به عنوان یک حلال در کاربردهای مختلفی از جمله تمیز کردن، چربی زدایی و پاکسازی رنگ استفاده شود.

اینها تنها چند نمونه از جایگزین های سبز برای Acetone هستند. توجه به این نکته ضروری است که کاربردهای مختلف ممکن است به حلال های متفاوتی نیاز داشته باشد و انتخاب مناسب ترین حلال برای هر کاربرد بر اساس نیازهای خاص آن مهم است.

استون

استون

قیمت – فروش استون کد 100014

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) استون کد 100014 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید استون کد 100014 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)