ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

7 نیترواکتینومایسینD سیگما

7 نیترواکتینومایسینD سیگما D (7-Nitro-2,1,3-benzoxadiazole-4,5-dicarboxylic acid, Sigma) یک ترکیب شیمیایی است که در تحقیقات بیوشیمی و زیست‌شناسی برای بررسی و شناسایی فعالیت آنزیم‌ها و مولکول‌های سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در برخی از مطالعات به عنوان مارکر فلورسانت برای بررسی ترکیبات سلولی و مولکولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

7 نیترواکتینومایسینD یک ترکیب فلورسانت است که می‌تواند به پروتئین‌ها و دی‌ان‌ای سلولی متصل شود. با اضافه کردن این ترکیب به سلول‌های مورد نظر، می‌توان از طریق تشدید فلورسانس، ترکیبات مورد بررسی را شناسایی کرد.

از دیگر کاربردهای 7 نیترواکتینومایسینD در تحقیقات بیوشیمی، شناسایی آنزیم‌های کاتالیز کننده هیدرولیز پیوند‌های پپتیدی است. این ترکیب با اتصال به نقاط خاصی از آنزیم‌ها، می‌تواند به شناسایی و کمک به تعیین ویژگی‌های فعالیتی آن‌ها کمک کند.7 نیترواکتینومایسینD سیگما

در کل، 7 نیترواکتینومایسینD یک ترکیب شیمیایی مفید در تحقیقات بیوشیمی و زیست‌شناسی است که به شناسایی و تعیین ویژگی‌های مختلف سلولی و مولکولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که 7 نیترواکتینومایسینD سیگما کدN5258 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

7 نیترواکتینومایسینD سیگما

ترکیب 7 نیترواکتینومایسینD سیگما یک فلوروفور است که در بستر آب حل شده و به عنوان مارکر فلورسانت در تحقیقات بیوشیمی و زیست‌شناسی استفاده می‌شود. این ترکیب با بیشتر مولکول‌های آلیفاتیک و آروماتیک بازهم‌کننده پیوند هیدروژن دارای تعامل است، که باعث می‌شود این ترکیب به دقت به ساختارهای سلولی و مولکولی متصل شود و فعالیت آن‌ها را شناسایی کند.7 نیترواکتینومایسینD سیگما

از دیگر کاربردهای 7 نیترواکتینومایسینD، می‌توان به شناسایی آنزیم‌های چسبنده به ماتریکس سلولی (ECM) اشاره کرد. ECM یک ساختار فیبری است که متشکل از پروتئین‌های مختلفی مانند کلاژن، فیبرونکتین و لامینین است. با استفاده از 7 نیترواکتینومایسینD می‌توان آنزیم‌هایی که در فرایند اتصال سلول‌ها به ساختار ECM نقش دارند را شناسایی کرد. این ترکیب همچنین می‌تواند به عنوان مارکر فلورسانت برای بررسی فعالیت سلول‌ها در فرایند‌های مختلف مانند پخش و اتصال به سطوح سلولی مختلف استفاده شود.

مشخصات محصول 7 نیترواکتینومایسینD سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.7 نیترواکتینومایسینD سیگما

  • نام ماده: 7 نیترواکتینومایسینD
  • نام لاتین: 7-Nitroactinomycin D
  • کد: N5258
  • شماره EC: 228-231-4
7 نیترواکتینومایسینD سیگما-min

7 نیترواکتینومایسینD سیگما-min

خرید و فروش 7 نیترواکتینومایسینD سیگما کدN5258

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 7 نیترواکتینومایسینD سیگما کدN5258 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد 7 نیترواکتینومایسینD سیگما

7 نیترواکتینومایسینD (7-Nitro-2,1,3-benzoxadiazole-4,5-dicarboxylic acid, Sigma) یک ترکیب شیمیایی فلورسانت است که در تحقیقات بیوشیمی و زیست‌شناسی به عنوان مارکر فلورسانت برای بررسی و شناسایی فعالیت آنزیم‌ها و مولکول‌های سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب در تحقیقات علمی عبارتند از:

شناسایی و بررسی ساختار سلولی و مولکولی: 7 نیترواکتینومایسینD به عنوان مارکر فلورسانت مورد استفاده قرار می‌گیرد تا به شناسایی و بررسی ساختار سلولی و مولکولی کمک کند. این ترکیب می‌تواند به پروتئین‌ها و دی‌ان‌ای سلولی متصل شود و با ایجاد تشدید در فلورسانس، می‌توان این ساختارها را شناسایی کرد.7 نیترواکتینومایسینD سیگما

شناسایی آنزیم‌ها: 7 نیترواکتینومایسینD می‌تواند به عنوان مارکر فلورسانت برای شناسایی آنزیم‌ها مورد استفاده قرار گیرد. این ترکیب با اتصال به نقاط خاصی از آنزیم‌ها، می‌تواند به شناسایی و کمک به تعیین ویژگی‌های فعالیتی آن‌ها کمک کند.

بررسی ترکیبات سلولی: 7 نیترواکتینومایسینD می‌تواند به عنوان مارکر فلورسانت برای بررسی ترکیبات سلولی مورد استفاده قرار گیرد. با اضافه کردن این ترکیب به سلول‌های مورد نظر، می‌توان ترکیبات سلولی را شناسایی کرد.

بررسی اتصال سلول‌ها به سطوح مختلف: 7 نیترواکتینومایسینD می‌تواند به عنوان مارکر فلورسانت برای بررسی فعالیت سلول‌ها در فرایند‌های مختلف مانند پخش و اتصال به سطوح سلولی مختلف استفاده شود.

به طور کلی، 7 نیترواکتینومایسینD یک ترکیب شیمیایی مفید در تحقیقات بیوشیمی و زیست‌شناسی است که به شناسایی و تعیین ویژگی‌های مختلف سلولی و مولکولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اقدامات بیوشیمی 7 نیترواکتینومایسینD سیگما

برای استفاده از 7 نیترواکتینومایسینD (7-Nitro-2,1,3-benzoxadiazole-4,5-dicarboxylic acid, Sigma) در تحقیقات بیوشیمی، باید اقدامات بیوشیمی مناسبی را انجام داد. در ادامه به برخی از این اقدامات اشاره می‌کنیم:

تهیه محلول: برای استفاده از 7 نیترواکتینومایسینD، می‌توان ابتدا یک محلول از آن تهیه کرد. برای تهیه محلول باید این ترکیب را به آب اضافه کرده و به خوبی مخلوط کرد. محلول در دمای اتاق مستحکم است و باید در تاریکی نگهداری شود.

تزریق به سلول‌ها: برای استفاده از 7 نیترواکتینومایسینD برای شناسایی و بررسی فعالیت سلول‌ها، این ترکیب باید به سلول‌ها تزریق شود. برای این منظور، می‌توان محلول را به صورت محلول آبی آماده کرده و با استفاده از سرنگ، آن را به سلول‌ها تزریق کرد.7 نیترواکتینومایسینD سیگما

شناسایی آنزیم‌ها: برای شناسایی آنزیم‌ها با استفاده از 7 نیترواکتینومایسینD، ابتدا باید ترکیب را با آنزیم مورد نظر ترکیب کرد و سپس با استفاده از روش‌های مختلفی مانند الکتروفورز ژل، فعالیت آنزیم را بررسی کرد.

بررسی ترکیبات سلولی: برای شناسایی ترکیبات سلولی با استفاده از 7 نیترواکتینومایسینD، ابتدا باید ترکیب را به سلول‌ها اضافه کرده و سپس با استفاده از روش‌های مختلفی مانند میکروسکوپ فلورسانت، ترکیبات را شناسایی کرد.

به طور کلی، استفاده از 7 نیترواکتینومایسینD در تحقیقات بیوشیمی نیازمند اجرای اقدامات بیوشیمی مناسبی است که با استفاده از آن می‌توان به شناسایی و بررسی ویژگی‌های مختلف سلولی و مولکولی کمک کرد.

آیا می‌توانید روش‌های دیگری برای شناسایی ترکیبات سلولی با استفاده از 7 نیترواکتینومایسینD بیان کنید؟

بله، روش‌های مختلفی برای شناسایی ترکیبات سلولی با استفاده از 7 نیترواکتینومایسینD (7-Nitro-2,1,3-benzoxadiazole-4,5-dicarboxylic acid, Sigma) وجود دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

میکروسکوپ الکترونی: در این روش، 7 نیترواکتینومایسینD به سلول‌ها اضافه می‌شود و سپس با استفاده از میکروسکوپ الکترونی، تصاویر سلولی حاوی این ترکیب بررسی می‌شود. در این روش، برای شناسایی سلول‌هایی که دارای 7 نیترواکتینومایسینD هستند، از تشدید فلورسانس استفاده نمی‌شود، بلکه سلول‌ها با استفاده از روش‌های الکترونی تصویربرداری می‌شوند.7 نیترواکتینومایسینD سیگما

جذب به کروماتوگرافی سیلیکا: در این روش، 7 نیترواکتینومایسینD به کروماتوگرافی سیلیکا اضافه می‌شود و سپس ترکیبات سلولی بر روی کروماتوگرافی سیلیکا قرار داده می‌شوند. با استفاده از روش‌های کروماتوگرافی، ترکیبات سلولی که دارای 7 نیترواکتینومایسینD هستند، از سایر ترکیبات جدا می‌شوند.

الکتروفورز ژل: در این روش، برای شناسایی ترکیبات سلولی، 7 نیترواکتینومایسینD به ترکیبات سلولی اضافه می‌شود و سپس ترکیبات سلولی بر روی ژل الکتروفورز قرار می‌گیرند. با استفاده از روش‌های الکتروفورز ژل، ترکیبات سلولی که دارای 7 نیترواکتینومایسینD هستند، با تشدید فلورسانس شناسایی می‌شوند.

به طور کلی، برای شناسایی ترکیبات سلولی با استفاده از 7 نیترواکتینومایسینD، می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد که به شناسایی و بررسی ترکیبات سلولی مورد نظر کمک می‌کند.

7 نیترواکتینومایسینD سیگما-min

7 نیترواکتینومایسینD سیگما-min

آیا می‌توانید روش‌های دیگری برای شناسایی ترکیبات سلولی معرفی کنید؟

بله، برای شناسایی ترکیبات سلولی می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد. در ادامه، به برخی از این روش‌ها اشاره می‌کنیم:

میکروسکوپ الکترونی: در این روش، با استفاده از میکروسکوپ الکترونی، تصاویر سلولی بررسی می‌شود. این روش به شناسایی سلول‌ها و ترکیبات سلولی مانند میتوکندری، رتیکولوم، گلژی و غیره کمک می‌کند.

میکروسکوپ فلورسانت: در این روش، با استفاده از میکروسکوپ فلورسانت، ترکیبات سلولی با تشدید فلورسانس مشخص می‌شوند. برای این منظور، به ترکیبات سلولی برچسب فلورسانتی مانند فیتوکروم، رودامین، داپی، یویو، سیانین و غیره اضافه می‌شود و سپس با استفاده از میکروسکوپ فلورسانت، تصاویر تشدید فلورسانس تهیه می‌شود.

الکتروفورز ژل: در این روش، ترکیبات سلولی به کمک الکتروفورز ژل جدا می‌شوند. در این روش، ترکیبات سلولی بر روی ژل الکتروفورز قرار می‌گیرند و با استفاده از جریان الکتریکی، ترکیبات سلولی جدا می‌شوند. سپس، با استفاده از روش‌های مختلفی مانند رنگ‌آمیزی، ترکیبات سلولی شناسایی می‌شوند.

روش‌های کروماتوگرافی: در این روش‌ها، ترکیبات سلولی به کمک کروماتوگرافی جدا می‌شوند. مانند کروماتوگرافی مایع، کروماتوگرافی گازی و کروماتوگرافی تعاملی. در این روش‌ها، ترکیبات سلولی بر اساس ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی خود جدا می‌شوند.

به طور کلی، برای شناسایی ترکیبات سلولی می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد که به شناسایی و بررسی ترکیبات سلولی مورد نظر کمک می‌کند.

قیمت – فروش 7 نیترواکتینومایسینD سیگما کدN5258

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 7 نیترواکتینومایسینD سیگما کدN5258 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 7 نیترواکتینومایسینD سیگما کد N5258 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)