ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما (5-MeO-DMT) یک ماده روانگردان قوی است که در گیاهان خاصی یافت می شود و همچنین می تواند در آزمایشگاه سنتز شود. این به خاطر تجربیات شدید و غالباً عرفانی یا معنوی خود شناخته شده است که می تواند شامل احساس وحدت با جهان یا قدرت برتر و همچنین بینش عمیق و تغییرات در ادراک باشد.

سیگما آلدریچ 5-MeO-DMT را در اشکال مختلف از جمله پودر، محلول و کپسول برای اهداف تحقیقاتی ارائه می دهد. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که استفاده از 5-MeO-DMT در بسیاری از کشورها غیرقانونی است و در صورت استفاده نادرست می تواند خطرناک باشد.

اثرات 5-MeO-DMT می تواند بسته به دوز و حساسیت فرد متفاوت باشد، اما می تواند شامل تغییرات عمیق در درک، مانند توهمات بینایی و شنوایی، و همچنین احساسات فیزیکی مانند افزایش ضربان قلب و تعریق باشد. اثرات معمولاً 20 تا 30 دقیقه طول می کشد، اما بسته به دوز و عوامل فردی می تواند طولانی تر یا کوتاه تر باشد.

هنگام کار با 5-MeO-DMT یا هر ماده روانگردان دیگر باید احتیاط کرد و دستورالعمل های ایمنی را رعایت کرد. این شامل پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی مناسب (PPE)، جابجایی مواد در یک منطقه با تهویه مناسب و پیروی از دستورالعمل‌های استفاده و دفع است. همچنین مهم است که از 5-MeO-DMT فقط تحت راهنمایی یک محقق یا متخصص مراقبت های بهداشتی واجد شرایط استفاده کنید، زیرا استفاده نادرست می تواند منجر به موقعیت های خطرناک یا تهدید کننده زندگی شود.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

5-MeO-DMT (5-متوکسی-N,N-دی متیل تریپتامین) یک ترکیب روانگردان است که از نظر ساختاری شبیه به انتقال دهنده عصبی سروتونین است. این یک ماده روانگردان قوی است که می تواند تجربیات عرفانی و معنوی شدیدی را القا کند.

گیرنده های سیگما دسته ای از گیرنده ها در بدن هستند که در انواع فرآیندهای فیزیولوژیکی از جمله درک درد، التهاب و اعتیاد نقش دارند. اگرچه شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد 5-MeO-DMT ممکن است با گیرنده‌های سیگما تعامل داشته باشد، مکانیسم اصلی اثر آن از طریق فعالیت آن به عنوان آگونیست گیرنده سروتونین است.

در صورت مصرف، 5-MeO-DMT می تواند طیف وسیعی از اثرات، از جمله توهمات شدید بصری و شنوایی، درک تغییر یافته از زمان و مکان، و احساس وحدت با محیط اطراف را القا کند. اثرات 5-MeO-DMT می تواند بسیار قدرتمند باشد و اغلب به عنوان طاقت فرسا یا حتی وحشتناک توصیف می شود. با این حال، بسیاری از مردم نیز تجربیات عمیق معنوی یا عرفانی را گزارش می کنند که می تواند اثرات مثبت پایداری داشته باشد.5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

توجه به این نکته ضروری است که 5-MeO-DMT یک ماده روانگردان قوی است و در صورت استفاده نادرست یا بدون آماده سازی مناسب می تواند خطرناک باشد. در بسیاری از کشورها غیرقانونی است و استفاده از آن باید با احتیاط و احترام به خطرات و مزایای بالقوه آن مورد توجه قرار گیرد.

 

5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

مشخصات محصول 5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما
 • نام لاتین: 5-Methoxy-N,N-dimethyltryptamine
 • کد: M2381
 • مترادف(ها): 3-(2-Dimethylaminoethyl)-5-methoxyindol, 3-[2-(Dimethylamino)ethyl]-5-methoxyindol, 5-MeO-DMT, 5-Methoxy-DMT, 5-OMe-DMT
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C13H18N2O
 • شماره CAS: 1019-45-0
 • وزن مولکولی: 218.29
 • شماره EC: 213-813-2
 • شماره MDL: MFCD00005658
 • شناسه ماده PubChem: 24278119

خواص محصول 5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

 • mp: 69-70 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
 • COc1ccc2[nH]cc(CCN(C)C)c2c1
 • InChI
  1S/C13H18N2O/c1-15(2)7-6-10-9-14-13-5-4-11(16-3)8-12(10)13/h4-5,8-9,14H، 6-7H2،1-3H3
 • کلید InChI
  ZSTKHSQDNIGFLM-UHFFFAOYSA-N
 • اطلاعات ژن
  انسانی … HTR1A(3350) , HTR1B(3351) , HTR1D(3352) , HTR1E(3354) , HTR1F(3355) , HTR2A(3356) , HTR2B(3357) , HTR2C(3533B,HTR2C(3393,HTR) (9177)، HTR3C(170572)، HTR3D(200909)، HTR3E(285242)، HTR4(3360)، HTR5A(3361)، HTR5B(645694)، HTR6(3363،(3362)
  rat … Htr1a(24473) , Htr2a(29595) , Htr2b(29581) , Htr2c(25187) , Htr7(65032)
5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

اقدامات بیو شیمی 5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

5-MeO-DMT یک ترکیب طبیعی است که در چندین گیاه و در برخی از گونه های وزغ یافت می شود. همچنین می توان آن را در محیط آزمایشگاهی سنتز کرد. اثرات بیوفیزیکی و بیوشیمیایی 5-MeO-DMT تا حدی مورد مطالعه قرار گرفته است و در زیر برخی از اقدامات شناخته شده این ترکیب ذکر شده است:5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

1. آگونیسم گیرنده سروتونین: 5-MeO-DMT در درجه اول به عنوان یک آگونیست قوی در گیرنده سروتونین 5-HT2A عمل می کند، که مسئول واسطه اثرات توهم زایی این ترکیب است.

2. مدولاسیون گیرنده سیگما: مشخص شده است که 5-MeO-DMT به گیرنده های سیگما-1 متصل شده و آن ها را تعدیل می کند، که در فرآیندهای سلولی مختلف مانند تنظیم کانال یونی و سیگنال دهی کلسیم نقش دارند.

3. مهار مونوآمین اکسیداز: مانند سایر تریپتامین ها، 5-MeO-DMT توسط آنزیم مونوآمین اکسیداز (MAO) متابولیزه می شود. مشخص شده است که فعالیت MAO-A و MAO-B را مهار می کند، که می تواند مدت و شدت اثرات آن را طولانی تر کند.

4. آگونیسم گیرنده گابا: مشخص شده است که 5-MeO-DMT گیرنده GABA-A را فعال می کند، که گیرنده اصلی مسئول واسطه اثرات مهاری انتقال دهنده عصبی GABA در مغز است.

5. نوروپلاستیسیته: برخی از مطالعات نشان می دهد که 5-MeO-DMT ممکن است پتانسیل افزایش انعطاف پذیری عصبی و تقویت یادگیری و حافظه را داشته باشد.

به طور کلی، اعمال 5-MeO-DMT بر روی بدن و مغز انسان پیچیده است و به طور کامل درک نشده است. تحقیقات بیشتری برای روشن شدن کامل خواص بیوفیزیکی و بیوشیمیایی آن و همچنین کاربردهای درمانی بالقوه آن مورد نیاز است.

کاربرد 5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

استفاده از 5-MeO-DMT در درجه اول جنبه تفریحی دارد و افراد به دنبال اثرات روانگردان قوی آن برای کاوش شخصی و تجربیات معنوی هستند. با این حال، این ترکیب همچنین برای مزایای درمانی بالقوه آن در یک محیط بالینی مورد مطالعه قرار گرفته است.

برخی تحقیقات نشان داده اند که 5-MeO-DMT ممکن است اثرات ضد افسردگی و ضد اضطراب (ضد اضطراب) داشته باشد. یک مطالعه منتشر شده در مجله Psychopharmacology نشان داد که یک استنشاق 5-MeO-DMT تبخیر شده منجر به بهبود سریع و پایدار علائم افسردگی و اضطراب در نمونه کوچکی از شرکت کنندگان شد.5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

تحقیقات دیگر نشان داده است که 5-MeO-DMT ممکن است پتانسیلی برای درمان اعتیاد و PTSD (اختلال استرس پس از سانحه) داشته باشد. یک مطالعه منتشر شده در مجله Psychopharmacology نشان داد که تجویز 5-MeO-DMT به طور قابل توجهی میل به کوکائین را در نمونه کوچکی از شرکت کنندگان مبتلا به اختلال مصرف کوکائین کاهش می دهد.

توجه به این نکته مهم است که استفاده از 5-MeO-DMT برای اهداف درمانی هنوز در مراحل اولیه تحقیق است و برای درک کامل مزایا و خطرات بالقوه آن به کار بسیار بیشتری نیاز است. علاوه بر این، استفاده تفریحی از 5-MeO-DMT می تواند خطرناک باشد و فقط باید توسط افراد با تجربه و آگاه در یک محیط ایمن و کنترل شده انجام شود.

خرید و فروش 5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                           نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خطرات استفاده تفریحی از 5-MeO-DMT چیست؟

استفاده تفریحی از 5-MeO-DMT می تواند با چندین خطر همراه باشد، از جمله:

1. مصرف بیش از حد: 5-MeO-DMT یک ماده روانگردان قوی است و مصرف بیش از حد آن می تواند منجر به مصرف بیش از حد شود. علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل ضربان قلب سریع، فشار خون بالا، تشنج و ناراحتی تنفسی باشد.

2. پریشانی روانی: ماهیت شدید و طاقت فرسا تجربه روانگردان ناشی از 5-MeO-DMT می تواند منجر به پریشانی روانی، از جمله اضطراب، وحشت، و پارانویا شود.

3. فلاش بک ها: مانند سایر روانگردان ها، استفاده از 5-MeO-DMT می تواند منجر به “فلش بک” شود که در آن فرد مدت ها پس از خروج از سیستم خود، اثرات دارو را تجربه می کند. این تجربیات می توانند ناراحت کننده و مخرب باشند.

4. تداخل با سایر مواد: 5-MeO-DMT می تواند با مواد دیگر، از جمله داروهای تجویزی و سایر داروهای تفریحی تداخل داشته باشد و منجر به اثرات غیرقابل پیش بینی و بالقوه خطرناک شود.5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

5. خطرات قانونی: داشتن و استفاده از 5-MeO-DMT در بسیاری از کشورها غیرقانونی است و افرادی که با این ماده گرفتار می شوند ممکن است با عواقب قانونی روبرو شوند.

توجه به این نکته مهم است که استفاده تفریحی از 5-MeO-DMT می تواند بسیار خطرناک باشد و فقط باید توسط افراد با تجربه در یک محیط ایمن و کنترل شده انجام شود. علاوه بر این، استفاده از 5-MeO-DMT برای اهداف درمانی باید تحت نظارت یک متخصص پزشکی آموزش دیده انجام شود.

5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما

قیمت -فروش 5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما کد M2381

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی  بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما کد M2381 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید  5-متوکسی دی متیل تریپتامین سیگما کد M2381 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)