ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

5،5-دی متیل-1،3-سیکلوهگزان دیون (Dimedone) اساساً یک معرف بسیار حساس و بسیار خاص است که برای تعیین آلدئیدها استفاده می شود. این بسیار سودمند است زیرا سازگار با محیط زیست است، بازده بالایی دارد و یک روش کار ساده است.
5،5-دی متیل-1،3-سیکلوهگزان دیون ممکن است در واکنش تراکم با آلدئید آروماتیک در اتیلن گلیکول استفاده شود. همچنین ممکن است در آنالیز ردیابی آلدئیدها توسط HPLC استفاده شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون یک ترکیب شیمیایی است که به صورت دست‌ساز در آزمایشگاه تولید می‌شود و برای مصارف تحقیقاتی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب شیمیایی متعلق به گروه دیون‌ها است و دارای دو گروه متیل در موقعیت 5 و 5 و یک گروه کتون در موقعیت 3 از حلقه سیکلوهگزان است.

از این ترکیب در تحقیقات بسیاری از حوزه‌های علوم زیستی و شیمیایی استفاده می‌شود. به عنوان مثال، این ترکیب ممکن است به عنوان یک ماده میانی در سنتز ترکیبات شیمیایی دیگر مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، ممکن است در تحقیقات مربوط به مکانیزم‌های عملکردی مولکول‌های بیولوژیکی مانند پروتئین‌ها و آنزیم‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

استفاده از این ترکیب در صنایع داروسازی نیز مورد بررسی قرار گرفته است. با این حال، مصرف این ترکیب در صنعت داروسازی به دلیل خطرات جدی برای سلامتی انسان‌ها و عدم تأیید کارایی و ایمنی آن توسط سازمان‌های بهداشتی و دارویی ممنوع است.

مشخصات محصول 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون
 • نام لاتین: 5,5-Dimethyl-1,3-cyclohexanedione
 • کد: 38490
 • برای مشتق سازی HPLC، برای تعیین آلدئید فرمالدئید، ≥99.0٪
 • مترادف(ها): دایمدون، متون
 • فرمول خطی: (CH3)2C6H6(=O)2
 • شماره CAS: 126-81-8
 • وزن مولکولی: 140.18
 • بیلشتاین: 471489
 • شماره EC: 204-804-4
 • شماره MDL: MFCD00001588
 • شناسه ماده PubChem: 329755768
5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

خواص محصول 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

 • مقطع تحصیلی: برای مشتق سازی HPLC
 • سطح کیفیت: 100
 • سنجش
  ≥99.0٪ (GC)
  ≥99.0٪
 • کیفیت: برای تعیین آلدهید فرمالدئید
 • mp: 146-148 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • برنامه های کاربردی): تحلیلی عمومی
 • سیم SMILES
  CC1(C)CC(=O)CC(=O)C1
 • InChI
  1S/C8H12O2/c1-8(2)4-6(9)3-7(10)5-8/h3-5H2,1-2H3
 • کلید InChI
  BADXJIPKFRBFOT-UHFFFAOYSA-N

خرید و فروش ان ان دی متیل فرمامید سیگما کد227056

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون کد38490 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

کاربرد 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از حوزه‌های علمی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

تحقیقات بیولوژیکی: 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون به عنوان یک ماده میانی در سنتز ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ترکیب در تحقیقات مربوط به مکانیزم‌های عملکردی مولکول‌های بیولوژیکی مانند پروتئین‌ها و آنزیم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تحقیقات شیمیایی: این ترکیب در تحقیقات سنتز و شناسایی ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تحقیقات داروسازی: در تحقیقات مربوط به سنتز داروهای جدید، 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون به عنوان یک ماده میانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، مصرف این ترکیب در صنعت داروسازی به دلیل خطرات جدی برای سلامتی انسان‌ها و عدم تأیید کارایی و ایمنی آن توسط سازمان‌های بهداشتی و دارویی ممنوع است.

تحقیقات فیزیکی: این ترکیب در تحقیقات فیزیکی مانند تحقیقات مربوط به رفتار مواد در شرایط فیزیکی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کل، 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون در بسیاری از حوزه‌های علمی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، باید توجه داشت که مصرف این ترکیب در برخی صنایع و برخی مصارف ممکن است به دلیل خطرات جدی برای سلامتی انسان‌ها ممنوع باشد و باید همواره از دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی پایبندی کرد.

اقدامات بیوشیمی 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

با توجه به خطرات جدی برای سلامتی انسان‌ها، مصرف 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون در برخی صنایع و مصارف ممنوع است. در صورتی که برای مصارف تحقیقاتی یا صنعتی از این ترکیب استفاده می‌شود، باید اقداماتی بیوشیمیایی مناسب انجام شود تا خطرات جدی برای سلامتی انسان‌ها به حداقل رسیده و امنیت کارکنان و محصولات تضمین شود. برخی اقدامات بیوشیمیایی که می‌توان در برابر 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون انجام داد به شرح زیر است:

استفاده از ماسک و دستکش: در هنگام برخورد با 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون، باید از ماسک و دستکش استفاده کرد تا از تماس مستقیم با پوست، چشم و دهان جلوگیری شود.

ایجاد فضای کاری مناسب: باید فضای کاری مناسبی را برای کار با این ترکیب ایجاد کرد تا جلوی پخش بیش از حد گرد و غبار آن گرفته شود.

ذخیره سازی در محل مناسب: باید 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون را در محل مناسبی ذخیره کرد که از نور، حرارت و رطوبت جلوگیری شود.

استفاده از تجهیزات ایمنی: در هنگام کار با این ترکیب، باید از تجهیزات ایمنی مانند کیسه‌های فوق العاده محکم و بشکه‌های دوجداره استفاده کرد تا از تماس مستقیم با پوست و همچنین از شیشه‌های شکسته جلوگیری شود.

دور ریختن صحیح: باید 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون را در محل دور ریختن مناسب دور بریزید و با دستگاه‌های صحیح مانند جاروبرقی خشک شده و سپس به دور ریختن داده شود.

در کل، برای ایمنی کارکنان و جلوگیری از خطرات جدی برای سلامتی انسان‌ها، باید از اقدامات بیوشیمیایی مناسبی هنگام کار با 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون استفاده کرد.

آیا مصرف 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون در صنایعی مجاز است؟

مصرف 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون در برخی صنایع و مصارف ممکن است مجاز باشد، اما باید توجه داشت که این ترکیب به دلیل خطرات جدی برای سلامتی انسان‌ها ممکن است تحت محدودیت‌های سخت قرار گیرد و باید با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی استفاده شود.

به طور کلی، مصرف 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون در صنایع داروسازی، پلاستیک، رنگ، رزین، ساختمانی و صنایع دیگر ممکن است مجاز باشد، اما باید برای هر کاربرد خاص، دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی مربوطه را رعایت کرد و از استفاده این ترکیب بدون مجوز و کنترل ویژه اجتناب کرد. همچنین، باید توجه داشت که مصرف 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون در برخی صنایع مانند صنعت داروسازی به دلیل خطرات جدی برای سلامتی انسان‌ها و عدم تأیید کارایی و ایمنی آن توسط سازمان‌های بهداشتی و دارویی ممنوع است.

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون

آیا مصرف این ترکیب در صنعت داروسازی توسط سازمان‌های بهداشتی تأیید شده است؟

مصرف 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون در صنعت داروسازی بسیار محدود است و به دلیل خطرات جدی برای سلامتی انسان‌ها، تأیید شده نیست. در حال حاضر، هیچ سازمان بهداشتی معتبری این ترکیب را برای استفاده در داروها تأیید نکرده است و به عنوان یک ماده مخدر تصنیف شده است. از آنجا که 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون دارای خواص مخدر و اعتیادآور است، مصرف آن برای تولید داروهایی مانند ضد درد و آرام‌بخش بسیار محدود است و بیشتر به عنوان یک ترکیب شیمیایی تحقیقاتی استفاده می‌شود.

برای استفاده از این ترکیب در صنعت داروسازی باید اطلاعات بسیار دقیق در مورد اثرات جانبی و خطرات آن به دست آورده شود و مطمئن شد که استفاده از آن ایمن و موثر است. به طور کلی، باید توجه داشت که استفاده از 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون برای هر کاربردی باید تحت کنترل و نظارت سخت سازمان‌های بهداشتی و ایمنی قرار گیرد.

قیمت – فروش 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون کد38490

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون کد38490 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون کد38490 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)