ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید کدA3785  برای فعال کردن یا مهار بیوسنتز هم در رده های سلولی HeLa و K562 استفاده شده است. همچنین در درمان فوتودینامیک برای موش های حامل تومور A431 استفاده شده است.

5-آمینولوولینیک اسید (5-ALA) یک واسطه در بیوسنتز هم بوده و در درمان سرطان مفید است. این یک اسید آمینه غیر پروتئینی است. 5-ALA در زمینه کشاورزی نیز کاربرد دارد. این به عنوان یک معرف القایی برای تشخیص فلورسانس وابسته به پروتوپورفیرین IX (PPIX) غدد لنفاوی متاستاتیک در حال مطالعه است. 5-ALA برای درمان فوتودینامیک بیماری‌ها، مانند بیماری پاژه و condylomata acuminata گردنی مرتبط با عفونت HPV استفاده می‌شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید کدA3785 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید (5-ALA HCl) یک آماده سازی دارویی از اسید 5-aminolevulinic است که به عنوان یک عامل حساس کننده نور در درمان فتودینامیک (PDT) برای درمان انواع خاصی از سرطان، مانند سرطان پوست و تومورهای مغزی استفاده می شود.

هنگامی که 5-ALA HCl به بیمار تزریق می شود، توسط سلول های سرطانی جذب شده و به مولکول حساس به نور به نام پروتوپورفیرین IX (PpIX) تبدیل می شود. وقتی سلول‌های سرطانی در معرض نور با طول موج مشخص قرار می‌گیرند، مولکول‌های PpIX فعال می‌شوند و گونه‌های فعال اکسیژن تولید می‌کنند که به سلول‌های سرطانی آسیب رسانده و در نهایت از بین می‌روند. بافت سالم اطراف در امان می ماند زیرا به اندازه سلول های سرطانی 5-ALA HCl را جذب نمی کند و بنابراین به اندازه PpIX تولید نمی کند.

5-ALA HCl همچنین می تواند برای تشخیص تومورها و سایر بافت های غیر طبیعی استفاده شود. در این برنامه، به بیمار 5-ALA HCl داده می شود که ترجیحاً توسط سلول های سرطانی یا سایر بافت های غیر طبیعی جذب می شود. بافت غیرطبیعی پس از قرار گرفتن در معرض طول موج‌های خاصی از نور فلورسانس ساطع می‌کند و به آن اجازه می‌دهد توسط پزشک قابل مشاهده و شناسایی باشد. این روش به عنوان جراحی هدایت شده با فلورسانس شناخته می شود.

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

کاربرد 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید کدA3785

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید (5-ALA HCl) در دو کاربرد مهم استفاده می‌شود:

1. درمان سرطان: معمولاً در درمان سرطان پوست و تومورهای مغزی استفاده می‌شود. در این روش، 5-ALA HCl به بیمار تجویز می‌شود تا توسط سلول‌های سرطانی جذب شود. سپس با تابش نور با طول موج خاص، مولکول‌های 5-ALA HCl که درون سلول‌های سرطانی جذب شده‌اند، به مولکول حساس به نوری به نام پروتوپورفیرین IX (PpIX) تبدیل می‌شوند. PpIX با تابش نور با طول موج دیگری، گونه‌های اکسیژن واکنش‌پذیری را تولید می‌کند که باعث آسیب دیدگی و کشتن سلول‌های سرطانی می‌شوند.

2. شناسایی بافت‌های غیرطبیعی: 5-ALA HCl می‌تواند به عنوان یک نشانگر فلورسانس استفاده شود تا بافت‌های غیرطبیعی، مانند سلول‌های سرطانی یا بافت‌های مغزی مشخص شوند. در این روش، بیمار 5-ALA HCl را می‌گیرد و سپس با تابش نور با طول موج خاص، بافت‌هایی که 5-ALA HCl را جذب کرده‌اند، فلورسانس می‌دهند. این روش به عنوان جراحی هدایت شده با فلورسانس شناخته می‌شود و به جراح کمک می‌کند تا بافت‌های غیرطبیعی را بهتر تشخیص دهد.

مشخصات محصول 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام لاتین: 5-Aminolevulinic acid hydrochloride
 • نام ماده: 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید
 • مترادف(ها): هیدروکلراید δ-آمینولوولینیک اسید، هیدروکلرید اسید آمینو-4-اکسوپنتانوئیک، هیدروکلراید اسید 5- آمینولوولینیک، ALA
 • کد: A3785
 • فرمول خطی: NH2CH2C(O)CH2CH2COOH · HCl
 • شماره CAS: 5451-09-2
 • وزن مولکولی: 167.59
 • بیلشتاین: 3690651
 • شماره EC: 226-679-5
 • شماره MDL: MFCD00012869
 • شناسه ماده PubChem: 24890811
5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

خواص 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

 • سطح کیفیت: 300
 • سنجش: ≥98٪
 • فرم: پودر
 • تکنیک): سنجش اتصال لیگاند: مناسب
 • mp: 150 درجه سانتی گراد
 • دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  Cl[H].NCC(=O)CCC(O)=O
 • InChI
  1S/C5H9NO3.ClH/c6-3-4(7)1-2-5(8)9؛/h1-3,6H2,(H,8,9)؛1H
 • کلید InChI
  ZLHFONARZHCSET-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

500MG

1G

5G

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

خرید و فروش 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید (5-ALA HCl) یک پیش نشانگر در بیوشیمی است که در تولید هموپروتفیرین (هم) در راه زیستی سلول‌ها شرکت دارد. در این راه، 5-ALA HCl به عنوان یک پیش نشانگر برای تشخیص سرطان و بافت‌های غیرطبیعی نیز به کار می‌رود.

5-ALA HCl به صورت دهانی یا به صورت تزریق وریدی به بیمار تجویز می‌شود. پس از جذب توسط سلول‌های سرطانی یا بافت‌های غیرطبیعی، 5-ALA HCl به داخل سلول‌ها وارد می‌شود و در مراحل بعدی به پروتوپورفیرین IX (PpIX) تبدیل می‌شود.

PpIX یک ماده حساس به نور است که به طور طبیعی در سلول‌های بدن وجود دارد. پس از تزریق 5-ALA HCl، سلول‌های سرطانی یا بافت‌های غیرطبیعی، میزان PpIX بیشتری دریافت می‌کنند و از طریق تابش نور خاص، این ماده حساس به نور فعال می‌شود و گونه‌های اکسیژن واکنش‌پذیری را تولید می‌کند که باعث آسیب و تخریب سلول‌های سرطانی یا بافت‌های غیرطبیعی می‌شوند.

علاوه بر این، 5-ALA HCl به عنوان یک پیش نشانگر فلورسانس نیز به کار می‌رود. بعد از تزریق 5-ALA HCl، بافت‌های غیرطبیعی، مانند سلول‌های سرطانی، با تابش نور خاص، فلورسانس می‌دهند و می‌توان آن‌ها را به راحتی تشخیص داد. این روش به عنوان جراحی هدایت شده با فلورسانس شناخته می‌شود.

چه نوع سرطان‌هایی با استفاده از 5-ALA HCl درمان می‌شوند؟

5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید (5-ALA HCl) در درمان برخی انواع سرطان مورد استفاده قرار می‌گیرد. دو نوع سرطان که با استفاده از 5-ALA HCl درمان می‌شوند عبارتند از:

1. سرطان پوست: 5-ALA HCl معمولاً برای درمان سرطان پوست غیرمتاستاتیک به کار می‌رود. این روش به عنوان ترکیب پزشکی فتودینامیک (PDT) شناخته می‌شود. با تزریق 5-ALA HCl به بیمار، ماده به سلول‌های سرطانی جذب می‌شود و با تابش نور، سلول‌های سرطانی تخریب می‌شوند.

2. تومورهای مغزی: 5-ALA HCl برای درمان برخی از تومورهای مغزی نیز به کار می‌رود. با تزریق 5-ALA HCl به بیمار، ماده به سلول‌های توموری جذب می‌شود. با تابش نور، سلول‌های توموری روشن می‌شوند و به راحتی تشخیص داده می‌شوند. این روش به عنوان جراحی هدایت شده با فلورسانس (FGS) شناخته می‌شود.

مهم است بدانید که 5-ALA HCl به تنهایی در درمان سرطان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، و با ترکیب با روش‌های درمانی دیگر به کار می‌رود.

آیا استفاده از 5-ALA HCl درمانی برای سرطان است؟

بله، استفاده از 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید (5-ALA HCl) به عنوان یک روش درمانی برای برخی انواع سرطان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش به عنوان ترکیب پزشکی فتودینامیک (PDT) شناخته می‌شود.

در این روش، 5-ALA HCl به بیمار تزریق می‌شود تا به سلول‌های سرطانی جذب شود. سپس با تابش نوری با طول موج خاص، سلول‌های سرطانی تخریب می‌شوند. در واقع، 5-ALA HCl به طور خاص به سلول‌های سرطانی جذب می‌شود و بعد از تابش نور، مولکول‌های حساس به نور را تولید می‌کند که با آنزیم‌های داخل سلول و با ایجاد گونه‌های اکسیژن واکنش‌پذیری، به تخریب سلول‌های سرطانی منجر می‌شود.

این روش در درمان برخی انواع سرطان پوست غیرمتاستاتیک و برخی تومورهای مغزی موثر بوده است. همچنین، 5-ALA HCl به عنوان یک پیش نشانگر فلورسانس نیز در تشخیص بافت‌های غیرطبیعی و سلول‌های سرطانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مهم است بدانید که استفاده از 5-ALA HCl به تنهایی در درمان سرطان موثر نیست و با ترکیب با روش‌های درمانی دیگر اثربخشی آن افزایش می‌یابد. همچنین، برای هر بیمار و نوع سرطان، روش‌های درمانی مختلف و متنوعی وجود دارد که پزشکان معالج بر اساس وضعیت بیمار، نوع سرطان، مراحل بیماری و عوارض جانبی مختلف، روش مناسب درمان را انتخاب می‌کنند.

قیمت – فروش 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید کدA3785 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 5-آمینولوولینیک اسید هیدروکلراید کدA3785 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)