ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

4،5-دی متیل-2-فورالدئید

4،5دی متیل2فورالدئید یک ترکیب شیمیایی متعلق به خانواده فورانون ها است. از بخشی از گروه متیل (-CH3) و بخشی از گروه فوالدئید (-C4H3O2) تشکیل شده است و از ترکیب فوران مشتق شده است.

فورانون ها گروه بزرگی از ترکیبات آلی هستند که در تعدادی از کاربردها از جمله صنایع شیمیایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرند و برخی از مطالعات نشان داده اند که برخی از آل رانونات ها می توانند به عنوان محصولات حیوانی استفاده شوند، اما کاربردها و کاربردهای محدود دستگاه تعیین شده باید مورد مطالعه قرار گیرد. برای تایید ایمنی و اثربخشی آن.

گزارش شده است که 2،6-Dimethyl-4-pyrrone تحت بازآرایی فتوشیمیایی قرار می گیرد تا 4،5-dimethyl-2-furaldehyde تولید کند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که 4،5-دی متیل-2-فورالدئید کد 440639  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

4،5-دی متیل-2-فورالدئید

4,5دی متیل2فورالدئید (4,5-dimethyl-2-furraldehyde) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک آلدهید فورانی معروف است. فوران یک حلقه پنج گانه با یک اتم اکسیژن است. این ترکیب دارای دو گروه متیل (-CH3) بر روی موقعیت‌های 4 و 5 حلقه فوران است و دارای یک گروه آلدهید (-CHO) در موقعیت 2 حلقه است.

شکل شیمیایی این ترکیب به صورت زیر است:

mathematica
Copy code
CH3 CH3
| |
CH=O—CH
|
O
4,5-دی متیل-2-فورالدئید ممکن است در برخی واکنش‌های شیمیایی به عنوان یک ترکیب میانی دخیل شود و در صنایع مختلف از جمله صنایع شیمیایی، پزشکی، و مواد غذایی مورد استفاده قرار بگیرد. معمولاً اطلاعات دقیقتری در مورد کاربردها و خواص این ترکیب در منابع مرجع شیمی قابل دسترسی است.

4،5-دی متیل-2-فورالدهید

4،5-دی متیل-2-فورالدهید

مشخصات محصول 4،5-دی متیل-2-فورالدئید کد 440639

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 4،5-دی متیل-2-فورالدئید
 •  نام لاتین: 4,5-Dimethyl-2-furaldehyde
 • کد: 440639
 • 97%
 • مترادف(ها): 4،5-دی متیل فورفورال
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C7H8O2
 • شماره CAS: 52480-43-0
 • وزن مولکولی: 124.14
 • شماره MDL: MFCD00085030
 • شناسه ماده PubChem: 24867614
 • NACRES: NA.22
4،5-دی متیل-2-فورالدهید

4،5-دی متیل-2-فورالدهید

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 100
 • سنجش: 97%
 • فرم: مایع
 • ضریب شکست: n20/D 1529 (لیتر)
 • bp: 98-100 درجه سانتی گراد/12 میلی متر جیوه (لیتر)
 • تراکم: 1016 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES: Cc1cc(C=O)oc1C
 • InChI: 1S/C7H8O2/c1-5-3-7(4-8)9-6(5)2/h3-4H،1-2H3
 • کلید InChI: JPTPEPVCVXGNJM-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 1 گرم
 • 5 گرم

کاربرد 4،5-دی متیل-2-فورالدئید

4,5-دی متیل-2-فورالدئید در صنایع مختلف، به ویژه صنایع شیمیایی، پزشکی و مواد غذایی، کاربردهای مختلفی دارد. به بعضی از کاربردهای آن می‌توان به شرح زیر اشاره کرد:

صنعت شیمیایی: این ترکیب به عنوان میان‌محصول در تولید محصولات شیمیایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، می‌تواند به عنوان کاتالیست در واکنش‌های شیمیایی مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

صنعت پزشکی: ممکن است این ترکیب در تحقیقات بیولوژیکی و پزشکی برای مطالعه رفتار سلول‌ها و واکنش‌های زیستی استفاده شود.

صنعت مواد غذایی: 4،5-دی متیل-2-فورالدئید ممکن است به عنوان یک عامل افزودنی مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرد. این ماده می‌تواند بو، طعم و رنگ محصولات غذایی را بهبود دهد.

ممکن است کاربردهای دیگری نیز برای این ترکیب وجود داشته باشد که می‌تواند در صنایع و تحقیقات بررسی شود. همچنین، باید توجه داشت که استفاده از هر ماده شیمیایی به دقت و با رعایت مقررات و استانداردهای ایمنی صورت گیرد.

4،5-دی متیل-2-فورالدهید

4،5-دی متیل-2-فورالدهید

خرید و فروش 4،5-دی متیل-2-فورالدئید

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 4،5-دی متیل-2-فورالدئید کد 440639 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی 4،5-دی متیل-2-فورالدئید

4،5-دی متیل-2-فورالدئید به عنوان یک ترکیب بیوشیمیایی در تحقیقات و بررسی‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک میان‌محصول از واکنش‌های بیولوژیکی و شیمیایی در سیستم‌های زیستی تولید می‌شود و می‌تواند اطلاعات مفیدی در مورد فعالیت‌ها و ویژگی‌های بیوشیمیایی ارائه دهد.

به برخی از اقدامات بیوشیمی مرتبط با 4،5-دی متیل-2-فورالدئید می‌توان اشاره کرد:

بررسی مسیرهای بیوسنتز: محققان ممکن است مسیرهای بیوشیمیایی که به تولید 4،5-دی متیل-2-فورالدئید منجر می‌شود را بررسی کنند. این اقدام می‌تواند به درک بهتر مکانیسم‌های تولید این ترکیب کمک کند.

تأثیر بر فعالیت‌های بیولوژیکی: بررسی تأثیر 4،5-دی متیل-2-فورالدئید بر فعالیت‌های بیولوژیکی مانند آنزیم‌ها و پروتئین‌ها می‌تواند مفهومیت‌های مهمی را از جمله اثرات سمیت و زیست‌شناسی این ترکیب بر روی سلول‌ها و بافت‌ها ارائه دهد.

مطالعات فیزیولوژیک: محققان ممکن است اثرات 4،5-دی متیل-2-فورالدئید بر فرآیندهای فیزیولوژیکی در سیستم‌های زیستی مورد بررسی قرار دهند. این ترکیب ممکن است بر تنظیم فعالیت‌های سلولی، روند رشد، و تعادل هورمونی تأثیر داشته باشد.

کاربرد‌های پزشکی: این ترکیب ممکن است در تحقیقات بیومولکولی یا بیوشیمیایی مرتبط با بیماری‌ها و بررسی عملکرد بیولوژیکی مولکول‌ها در بدن انسان مورد استفاده قرار گیرد.

مطالعات بیوشیمیایی معمولاً به تفهیم عملکرد مولکول‌ها و رفتار آن‌ها در محیط زیست زنده کمک می‌کنند و می‌توانند به پیشرفت در علوم زیستی و پزشکی منجر شوند. همچنین، همواره توجه به اصول اخلاقی و استفاده از تکنیک‌های به‌روز و ایمن در انجام این تحقیقات ضروری است.

مضرات استفاده از محصول 4،5-دی متیل-2-فورالدئید

تا تاریخ اطلاعات من که تا سپتامبر 2021 می‌باشد، مشخص نیست که 4،5-دی متیل-2-فورالدئید چه مضراتی در انسان‌ها یا موجودات زنده دیگر دارد؛ زیرا مصرف این ترکیب به عنوان دارو یا ماده مصرفی انسان‌ها تأیید نشده است.

اما می‌تواند انتظار داشته باشیم که مشابه با دیگر ترکیبات آلدهیدی و میان‌محصول‌های شیمیایی، 4،5-دی متیل-2-فورالدئید نیز می‌تواند موارد مضر زیر را ایجاد کند:

سمیت: ممکن است این ترکیب برای موجودات زنده سمی باشد و باعث تهاجم و آسیب به سلول‌ها یا بافت‌های حیاتی گردد.

حساسیت پوستی: تماس مستقیم با این ترکیب ممکن است باعث تحریک و حساسیت پوستی شود.

تهاجم ریه‌ها: ممکن است این ترکیب در صورت تنفس داخلی یا قرار گرفتن در محیط‌های باز، تهاجم ریه‌ها را ایجاد کند.

همچنین، باید توجه داشت که استفاده از هر ماده شیمیایی بدون تأیید و کنترل مراجع متخصص (مانند سازمان‌های بهداشتی و داروسازی) ممکن است به مضرات جدی برای انسان‌ها یا محیط زیست منجر شود. بنابراین، همواره توصیه می‌شود قبل از استفاده از هر ماده شیمیایی، نکات ایمنی و توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنید و در صورت نیاز به مشاوره پزشکی متخصص مراجعه کنید.

تاریخچه محصول 4،5-دی متیل-2-فورالدئید کد 440639 یا مخفف 4،5-دی متیل فورفورال 

4،5-دی متیل فورفورال یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک آلدهید فورانی شناخته می‌شود. این ترکیب از واکنش‌های شیمیایی در سیستم‌های زیستی و غیرزنده به عنوان میان‌محصول حاصل می‌شود. تاریخچه این ترکیب به شکل زیر است:

کشف و شناخت: ترکیب 4،5-دی متیل فورفورال اولین بار توسط شیمیدانان و محققان در زمینه شیمی بیولوژیکی شناخته شد. تحقیقات بر روی فعالیت‌ها و واکنش‌های شیمیایی در سیستم‌های زنده و غیرزنده باعث شناخت این ترکیب شد.

کاربردها: از 4،5-دی متیل فورفورال به عنوان میان‌محصول در تولید محصولات شیمیایی مختلف استفاده می‌شود. همچنین، ممکن است به عنوان کاتالیست در واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار بگیرد.

مطالعات بیوشیمیایی: این ترکیب مورد مطالعات بیوشیمیایی و بیولوژیکی برای درک مکانیسم‌های تولید و اثرات آن در سیستم‌های زنده قرار می‌گیرد.

کاربردهای محتمل در صنایع مختلف: از جمله کاربردهای محتمل 4،5-دی متیل فورفورال می‌توان به استفاده در صنایع شیمیایی، پزشکی، و مواد غذایی اشاره کرد.

در هر صورت، تاریخچه و کاربردهای دقیق‌تر این ترکیب ممکن است در منابع علمی و مقالات مختلف مورد بررسی قرار گرفته باشد. برای به دست آوردن اطلاعات به‌روز و کامل‌تر، بهتر است به منابع علمی و معتبر مراجعه کنید.

قیمت – فروش 4،5-دی متیل-2-فورالدئید

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 4،5-دی متیل-2-فورالدئید می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 4،5-دی متیل-2-فورالدئید میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)