ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

4-بنزیل-2-اگزازولیدینون

4-بنزیل-2-اگزازولیدینون، (S)-4-Benzyl-2-oxazolidinone یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ایزومر اپتیکال (اپتیزومر) از 4-Benzyl-2-oxazolidinone شناخته می‌شود. اصطلاح (S) نشان‌دهنده تناظر این ایزومر با یکی از انانتیومرهای (ایزومرهای اپتیکال مخالف) ترکیب مذکور است.

اگزازولیدینون‌ها ترکیباتی هستند که شامل حلقه‌ای پنج عضوی با یک اتم اکسیژن در موقعیتی خاص در حلقه هستند. این ترکیبات در مطالعات شیمی و فارماکولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای دستیابی به اطلاعات دقیق‌تر در مورد ویژگی‌ها و کاربردهای خاص این ترکیب، می‌توانید به منابع علمی معتبر یا پایگاه‌های داده شیمی مراجعه کنید.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که 4-بنزیل-2-اگزازولیدینون کد 464015  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

4-بنزیل-2-اگزازولیدینون

4بنزیل2اگزازولیدینون نوعی ترکیب شیمیایی است که به عنوان ایزومر (S)-ایزومر) از 4-Benzyl-2-oxazolidinone شناخته می‌شود. اصطلاح (S)- و (R)- به استریوآیزومرها اشاره دارد و نشان‌دهنده ترتیب اولویت گروه‌های جلویی در یک مولکول هستند، مبنی بر قوانین پریوری. این نام‌گذاری مشخص می‌کند که گروه‌های مختلف در مکان‌های معینی در اطراف حلقه از همدیگر قرار دارند.

در مورد 4-بنزیل-2-اگزازولیدینون کد 464015، این ترکیب دارای حلقه پنج‌عضوی از نوع اگزازولیدینون با یک گروه بنزیل (C6H5CH2-) به یکی از اتم‌های آزوت (نیتروژن) در حلقه متصل شده است. ترکیبات اگزازولیدینون نقش مهمی در شیمی آلی و شیمی دارویی دارند و ممکن است به عنوان پیش‌سازها یا واکنش‌دهنده‌ها در ترکیب‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

مشخصات محصول 4-بنزیل-2-اگزازولیدینون کد 464015

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: اس 4-بنزیل-2-اگزازولیدینون
 • نام لاتین: (S)-4-Benzyl-2-oxazolidinone
 • کد: 464015
 • 99%
 • مترادف(ها): (4S)-(-)-4-(فنیل متیل)-1،3-oxazolidin-2-one، (4S)-4-(Phenylmethyl)-2-oxazolidinone، (4S)-4-benzyl-
 • 1،3- اگزازولیدین-2-ان، (S)-(-)-4-بنزیل-2-اگزازولیدینون، (S)-4-بنزیلوکسازولیدین-2-ون
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C10H11NO2
 • شماره CAS: 90719-32-7
 • وزن مولکولی: 177.20
 • بیلشتاین: 3649667
 • شماره MDL: MFCD00064496
 • شناسه ماده PubChem: 24857725
 • NACRES: NA.22
4-بنزیل-2-اگزازولیدینون

4-بنزیل-2-اگزازولیدینون

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: 99%
 • فرم: جامد
 • فعالیت نوری: [α] 20/D -63 درجه، c = 1 در کلروفرم
 • خلوص نوری: ee: 99% (HPLC)
 • mp: 86-88 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES: O=C1N[C@H](CO1)Cc2cccccc2
 • InChI: 1S/C10H11NO2/c12-10-11-9(7-13-10)6-8-4-2-1-3-5-8/h1-5,9H,6-7H2,(H,11,12 )/t9-/m0/s1
 • کلید InChI: OJOFMLDBXPDXLQ-VIFPVBQESA-N

بسته بندی

 • 5گرم
 • 25گرم
4-بنزیل-2-اگزازولیدینون

4-بنزیل-2-اگزازولیدینون

کاربرد 4-بنزیل-2-اگزازولیدینون

(S)4-بنزیل-2-اگزازولیدینون کد 464015 به عنوان یک ترکیب شیمیایی، ممکن است در مختلف حوزه‌های شیمی و علم دارویی کاربرد داشته باشد. اینجا تعدادی از کاربردهای ممکن این ترکیب ذکر می‌شود:

۱. شیمی آلی پیشرفته: ممکن است به عنوان ماده میانی در واکنش‌های شیمی آلی مورد استفاده قرار گیرد. محققان می‌توانند از این ترکیب برای سنتز مولکول‌های پیچیده‌تر استفاده کنند.

۲. سنتز مولکول‌های آلی: ممکن است در فرآیندهای سنتز ترکیبات آلی مورد استفاده قرار گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان مهمان‌های حلقه‌ای در واکنش‌های سنتز مولکولی مورد استفاده قرار گیرد.

۳. ترکیب‌های دارویی: اگزازولیدینون‌ها در داروسازی نقش مهمی دارند. این ترکیبات ممکن است به عنوان پیش‌سازها یا بخش‌های اصلی ترکیبات دارویی مورد استفاده قرار گیرند. ترکیبات اگزازولیدینون، مانند اوکسازولیدینون‌ها، به عنوان ضدباکتریایی و ضدقارچی نیز شناخته شده‌اند.

۴. تحقیقات پژوهشی: این ترکیب ممکن است به عنوان نمونه مورد استفاده قرار گیرد تا در تحقیقات پژوهشی مورد بررسی و آزمایش قرار گیرد. از آنجا که این ترکیب یک مهمان حلقه‌ای دارد، می‌تواند در تعیین واکنش‌ها و ساختارهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

لطفاً توجه داشته باشید که کاربردهای دقیق ترکیب (S)-4-Benzyl-2-oxazolidinone ممکن است از واکنش‌های شیمیایی خاص و ساختارهای مولکولی مورد استفاده و ویژگی‌های آن بستگی داشته باشد. برای اطلاعات دقیق‌تر و کاربردهای خاص‌تر، به منابع علمی و مقالات مرتبط مراجعه فرمایید.

خرید و فروش 2-بنزیل پیپریدین کد 900579

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 4-بنزیل-2-اگزازولیدینون کد 464015 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی 4-بنزیل-2-اگزازولیدینون کد 464015

متاسفانه، منابع مناسبی برای توضیح دقیق در مورد اقدامات بیوشیمی (S)-4-Benzyl-2-oxazolidinone در دسترس نیستند. با این حال، به عنوان یک پیش‌سازه آلی با ساختار خاص، این ترکیب ممکن است در محیط‌های بیولوژیکی و بیوشیمیایی مورد استفاده قرار گیرد. در زیر تعدادی از اقدامات بیوشیمیایی کلی که ممکن است در مورد این ترکیب انجام شود، آورده شده‌اند:

۱. تعیین ساختار: اقدامات بیوشیمیایی ممکن است برای تعیین ساختار دقیق (S)4-بنزیل-2-اگزازولیدینون کد 464015 و تعیین گروه‌های واکنش‌پذیر در آن مورد استفاده قرار گیرند. این شامل تحلیل طیف‌های نوری (مانند طیف NMR و IR) و آزمایشات دیگر مشابه است.

۲. تعیین فعالیت بیولوژیکی: ممکن است این ترکیب برای بررسی فعالیت‌های بیولوژیکی، مانند ضدباکتریایی یا ضدقارچی، در آزمایشات آزمایشگاهی مورد استفاده قرار گیرد.

۳. تعامل با پروتئین‌ها: این ترکیب می‌تواند به عنوان یک مهمان حلقه‌ای در تعامل با پروتئین‌ها مورد استفاده قرار گیرد. این تعاملات ممکن است به عنوان پایه‌ای برای تحقیقات پیرامون تعاملات مولکولی و ساختار پروتئینی در محیط‌های زیستی عمل کنند.

۴. سنتز ترکیبات جدید: این ترکیب می‌تواند به عنوان پیش‌سازها یا مهمان‌های حلقه‌ای در سنتز ترکیبات آلی یا داروها مورد استفاده قرار گیرد.

لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر برای اقدامات بیوشیمیایی (S)-4-Benzyl-2-oxazolidinone نیاز به مشاوره با یک متخصص بیوشیمی یا شیمی بیولوژیک دارد. در صورت نیاز، به منابع علمی و مقالات مرتبط مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق‌تری درباره کاربردهای بیولوژیکی این ترکیب کسب کنید.

4-بنزیل-2-اگزازولیدینون

4-بنزیل-2-اگزازولیدینون

از محصول (S)-4-Benzyl-2-oxazolidinone در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

از ترکیبات اگزازولیدینون‌ها به عنوان مهمان‌های حلقه‌ای در ترکیبات دارویی و محصولات شیمیایی مختلف استفاده می‌شود.

ممکن است ترکیب (S)-4-بنزیل-2-اگزازولیدینون کد 464015 به عنوان یک پیش‌ساز در فرآیندهای سنتز مولکول‌های دارویی یا تولید ترکیبات مهم دیگر مورد استفاده قرار گیرد. در صنایع داروسازی، ترکیبات اگزازولیدینون معمولاً به عنوان بخش‌های مهمی از داروهای مختلف، به ویژه داروهای ضدعفونی که در مقابل باکتری‌ها یا قارچ‌ها کاربرد دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به عنوان مثال، داروی “Linezolid” که به عنوان یک داروی ضدباکتریایی از گروه اگزازولیدینون‌ها به بازار عرضه شده است، ممکن است از ترکیبات مشابه (S)-4-Benzyl-2-oxazolidinone در فرآیند سنتز خود استفاده کرده باشد.

مضرات استفاده از محصول (S)-4-Benzyl-2-oxazolidinone

معمولاً در مورد ترکیبات شیمیایی، از جمله ترکیبات اگزازولیدینون، نکات زیر را در نظر بگیرید:

۱. سمیت و ایمنی: برای هر ترکیب شیمیایی، ایمنی و سمیت می‌تواند بسته به موارد مختلف متفاوت باشد. برای ارزیابی مضرات یک ترکیب خاص، نیاز به مطالعات علمی و آزمایشات مختلف در مورد اثرات سمیت و ایمنی آن دارید.

۲. تماس با پوست و تنفس: در مواردی که ترکیبات شیمیایی با پوست تماس داشته باشند یا از طریق تنفس درآیند، ممکن است علائم تحریک‌کنندگی، حساسیت پوستی یا تنفسی، یا عوارض دیگر ایجاد شود. بنابراین، ممکن است در هنگام استفاده از این ترکیبات، توصیه به محافظت‌های مورد نیاز داشته باشید.

۳. تأثیرات بر سیستم‌های بیولوژیکی: ترکیبات شیمیایی مختلف ممکن است تأثیراتی بر سیستم‌های بیولوژیکی مختلف داشته باشند. برای مثال، برخی ترکیبات ممکن است تأثیرات مسمومیتی یا تخریبی بر روی سلول‌ها یا اعضا داشته باشند.

در هر صورت، برای داشتن اطلاعات دقیق‌تر در مورد مضرات محتمل مصرف (S)-4-Benzyl-2-oxazolidinone، به مطالعات علمی و منابع معتبر در زمینه شیمی دارویی و سمیت مراجعه کنید. همچنین، اگر نیاز به استفاده از این ترکیب دارید، توصیه می‌شود با یک متخصص مرتبط، مانند داروساز یا شیمی‌دارویی، مشورت نمایید.

قیمت – فروش 4-بنزیل-2-اگزازولیدینون کد 464015

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 4-بنزیل-2-اگزازولیدینون کد 464015 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 4-بنزیل-2-اگزازولیدینون کد 464015 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)