ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

4-آمینوآنتی پیرین

4-آمینوآنتی پیرین در واکنش با آلدهیدها و اکسیم های مختلف، بازهای شیف هتروسیکلیک را تشکیل می دهد. این پایه های شیف کمپلکس های پایداری را با فلزات واسطه تشکیل می دهند.

4-آمینوآنتی‌پیرین در گذشته به عنوان داروی ضد درد و ضد تب استفاده می‌شد. اما به دلیل عوارض جانبی خطرناک مانند آسیب به کبد، کاربرد آن به مرور زمان کاهش یافته است و اکنون به عنوان داروی اصلی استفاده نمی‌شود. به علاوه، این ترکیب نیز در برخی مناطق ممکن است غیرقانونی یا محدود باشد.

لطفاً توصیه می‌شود که قبل از استفاده از هر دارو یا ترکیب شیمیایی، با یک پزشک یا متخصص مرتبط مشورت کنید تا اطمینان حاصل شود که استفاده از آن برای شما ایمن است.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  4-آمینوآنتی پیرین کد 33528  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

4-آمینوآنتی پیرین

تاریخچه 4-آمینوآنتی پیرین (4-Aminopyrine) به عنوان یک ترکیب شیمیایی و دارویی جالب است. این ترکیب از طریق تحقیقات و کشف‌های علمی در دنیای پزشکی به وجود آمده است. در زیر به صورت خلاصه به تاریخچه آن اشاره می‌کنیم:

دهه ۱۸۷۰: 4-آمینوآنتی‌پیرین برای اولین بار توسط شیمیدان آلمانی لودویگ کنتر در سال ۱۸۷۶ به صورت تصادفی تولید شد. او داشت به دنبال سنتز ترکیبات مشابه کینین می‌گشت و هنگام تلاش برای ساخته شدن کینین، ترکیبی ناخواسته و جدید را به‌دست آورد که پس از مطالعات بیشتر، این ترکیب را نامید “4-آمینوآنتی‌پیرین”.

دهه ۱۹۳۰: در اواخر دهه ۱۹۳۰، 4-آمینوآنتی پیرین به عنوان یک دارو ضدتباهکاره و ضدتبهکاره شناخته شد و برای کاهش تب و درد مصرف می‌شد. از آن زمان تا دهه‌های بعد، این دارو محبوبیت زیادی در برخی مناطق جهان داشت.

دهه ۱۹۷۰: با گذر زمان و پیشرفت تحقیقات دارویی، مشکلات احتمالی ایمنی و عوارض جانبی مرتبط با مصرف 4-آمینوآنتی‌پیرین مشخص شدند. به دلیل این مسائل و وجود جایگزین‌های بهتر و ایمن‌تر، کاربرد این دارو محدود شد.

دهه ۱۹۸۰ به بعد: در بسیاری از کشورها، استفاده از 4-آمینوآنتی‌پیرین به‌دلیل مسائل ایمنی به حداقل رسیده است و بیشتر جایگزین‌های دیگر وجود دارد که به عنوان داروهای ضدتبهکاره و تسکین دهنده درد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به‌عنوان یک ترکیب شیمیایی، 4-آمینوآنتی‌پیرین هنوز در برخی آزمایشات شیمیایی و تحقیقات علمی استفاده می‌شود. با این حال، مصرف آن به عنوان یک داروی پزشکی در بسیاری از کشورها به شدت محدود شده است. همچنین، مهم است به‌خاطر داشته باشید که اطلاعات مربوط به داروها به مرور زمان ممکن است تغییر کند و تجویز و مصرف داروها باید تحت نظر پزشک یا متخصص بهداشت تعیین شود.

مشخصات محصول 4-آمینوآنتی پیرین کد 33528

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 4-آمینوآنتی پیرین
 • نام لاتین: 4-Aminoantipyrine
 • کد: 33528
 • puriss p.a., reag. Ph.D. یورو، ≥99٪
 • مترادف(ها): 4-آمینو-2،3-دی متیل-1-فنیل-3-پیرازولین-5-ون، آمپیرون
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C11H13N3O
 • شماره CAS: 83-07-8
 • وزن مولکولی: 203.24
 • بیلشتاین: 181635
 • شماره EC: 201-452-3
 • شماره MDL: MFCD00003145
 • شناسه ماده PubChem: 57648860
 • NACRES: NA.21
4-آمینوآنتی پیرین

4-آمینوآنتی پیرین

خواص محصول

 • Agency
  USP/NF
  reag. Ph. Eur.
 • Quality Level: 200
 • grade: puriss. p.a.
 • Assay: ≥99%
 • ign. residue: ≤0.1%
 • loss: ≤0.5% loss on drying
 • mp
  105-110 °C (lit.)
  107-109 °C
 • SMILES string: CN1N(c2ccccc2)C(=O)C(N)=C1C
 • InChI
  1S/C11H13N3O/c1-8-10(12)11(15)14(13(8)2)9-6-4-3-5-7-9/h3-7H,12H2,1-2H3
 • InChI key
  RLFWWDJHLFCNIJ-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 25 گرم
 • 100 گرم
4-آمینوآنتی پیرین

4-آمینوآنتی پیرین

کاربرد شیمیایی 4-آمینوآنتی پیرین

از نظر شیمیایی، 4-آمینوآنتی‌ پیرین (4-Aminopyrine) به عنوان یک ترکیب شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به صورت ایزومر 4 و 2 در دسترس است. همچنین، این ترکیب با نام‌های دیگری نیز شناخته می‌شود، از جمله پیرازولون (Pyrazolone) و فنیل‌دیمتیل‌پیرازولون (Phenazone).

کاربرد شیمیایی 4-آمینوآنتی پیرین به‌طور خلاصه عبارتند از:

رنگزایی: این ترکیب به عنوان یک رنگزای خون (blood dye) در آزمایشات پزشکی استفاده می‌شد. از این ترکیب برای آزمایش‌های مرتبط با تعداد سلول‌های خونی و تشخیص برخی بیماری‌ها مثل آنمی، استفاده می‌شد.

تحقیقات شیمیایی: در زمینه تحقیقات شیمیایی، این ترکیب به عنوان یک فرآیند مهم در ترکیبات آلی و تولید مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ترکیبات دارویی: در گذشته، 4-آمینوآنتی پیرین به عنوان یک دارو ضدتباهکاره و ضدتبهکاره استفاده می‌شد. با این حال، به دلیل مشکلات احتمالی ایمنی و عوارض جانبی مرتبط با آن، استفاده از این ترکیب به عنوان دارو کاهش یافته است و جایگزین‌های بهتر و ایمن‌تری وجود دارند.

در همه موارد، استفاده از این ترکیب باید تحت نظر متخصصان صنعت شیمی، تحقیقات دارویی و پزشکان انجام شود. همچنین، ممکن است توجه به تجزیه و تحلیل محتمل ایمنی و محیط‌زیستی در هنگام استفاده از این ترکیب مورد نیاز باشد.

خرید و فروش 4-آمینوآنتی پیرین کد 33528

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 4-آمینوآنتی پیرین کد 33528 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی 4-آمینوآنتی پیرین

بیوشیمی 4-آمینوآنتی پیرین (4-Aminopyrine) به مطالعه و تحلیل تأثیرات این ترکیب در بیولوژی و شیمیایی سلول‌ها و اندام‌های زنده می‌پردازد. این اقدامات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • تأثیرات فارماکوکینتیکی: مطالعه نرخ جذب، توزیع، متابولیسم و دفع 4-آمینوآنتی‌پیرین در بدن و تأثیرات آن بر سیستم های زیستی.
 • آزمایش‌های آنزیمی: بررسی اثرات این ترکیب بر فعالیت آنزیم‌ها و آزمایش‌های اندازه‌گیری آنزیمی در نمونه‌های بیولوژیکی.
 • اثرات سمیت و سمیت: ارزیابی تأثیرات سمیت و سمیت حاد و مزمن 4-آمینوآنتی پیرین بر سلول‌ها و اندام‌های مختلف بدن.
 • تأثیرات ضدمیکروبی: بررسی اثرات این ترکیب در برابر باکتری‌ها، قارچ‌ها و ویروس‌ها و بررسی پتانسیل ضدمیکروبی آن.
 • تحلیل تأثیرات الکتروفیزیولوژیکی: مطالعه تغییرات برقی در سلول‌ها و بافت‌ها به عنوان پاسخ به 4-آمینوآنتی‌پیرین.
 • تعیین دوز مؤثر: تعیین دقیق دوزهایی که تأثیر مطلوب درمانی یا آزمایشی را دارند.
 • بررسی اثرات جانبی: بررسی اثرات جانبی و ممکن روی سلول‌ها و سیستم‌های زیستی به عنوان نتیجه‌ی مصرف 4-آمینوآنتی پیرین
 • آزمایش‌های بالینی: ارزیابی اثرات دارویی این ترکیب در انسان‌ها و مطالعه اثرات آن در بیماری‌ها و شرایط مختلف.

تحقیقات بیوشیمیایی ممکن است به برنامه‌ریزی مناسب در استفاده از 4-آمینوآنتی‌ پیرین به عنوان دارو یا ترکیب شیمیایی در صنایع داروسازی، آزمایشگاهی و پزشکی کمک کند. همچنین، مطالعه بیوشیمیایی می‌تواند به شناخت بهتر مکانیسم‌های عملکرد این ترکیب و توسعه‌ی جدیدترین فناوری‌ها و محصولات بهداشتی و دارویی مرتبط با آن کمک کند.

4-آمینوآنتی پیرین

4-آمینوآنتی پیرین

مضرات استفاده از 4-آمینوآنتی پیرین

استفاده از 4-آمینوآنتی‌ پیرین (4-Aminopyrine) به دلیل مضرات احتمالی ایمنی و عوارض جانبی، به شدت محدود شده است و به‌عنوان داروی انتخابی برای کاهش تب و درد استفاده نمی‌شود. در زیر به برخی از مضرات محتمل این ترکیب اشاره می‌کنیم:

تهاجمی بودن بر خون: مصرف 4-آمینوآنتی‌ پیرین به صورت طولانی مدت یا به میزان زیاد می‌تواند منجر به تهاجمی بودن بر خون شود و باعث کاهش تعداد سلول‌های خونی مختلف مثل سلول‌های سفید خون، سلول‌های قرمز خون و پلاکت‌ها شود.

آسیب کبدی: مصرف طولانی مدت یا بالای مقادیر پیشنهادی 4-آمینوآنتی‌پیرین ممکن است باعث آسیب به کبد شود.

حساسیت پوستی: برخی افراد ممکن است حساسیت به این ترکیب نشان دهند و باعث بروز تحریک‌ها و آسیب‌های پوستی شوند.

عوارض آلرژیک: در برخی افراد، مصرف این دارو ممکن است باعث عوارض آلرژیک مثل آنافیلاکسی و راش بر روی پوست شود.

مشکلات کلیوی: مصرف طولانی مدت یا با دوزهای بالا ممکن است به کلیه آسیب برساند و مشکلات کلیوی ایجاد کند.

به دلیل وجود مضرات احتمالی مرتبط با استفاده از 4-آمینوآنتی‌ پیرین، استفاده از این ترکیب به عنوان داروی پزشکی به شدت محدود شده است و جایگزین‌های بهتر و ایمن‌تری برای کاهش تب و درد مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین، استفاده از هر نوع دارو باید تحت نظر پزشک متخصص و با رعایت دقیق دستورات پزشکی انجام شود.

قیمت – فروش 4-آمینوآنتی پیرین کد 33528

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 4-آمینوآنتی پیرین کد 33528 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 4-آمینوآنتی پیرین کد 33528 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)