ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما کد413365 را می توان به عنوان یک معرف دو عملکردی (گروه های ایزوسیانات و اتوکسی سیلیل) برای تثبیت مشتقات سلولز بر روی ماتریس سیلیس برای تولید نوع پیوندی فازهای ثابت کایرال (CSPs).
برای تبدیل 5-آمینو-1،10-فنانترولین به 5-(N,N-bis-3-(triethoxysilyl)propyl)-ureyl-1,10-phenanthroline، یک پیش ساز سل-ژل قابل هیدرولیز استفاده کرد.
برای سنتز آلی سیلیس متخلخل متصل به روتنیوم بی پیریدیل (Ru-POS) برای فتوکاتالیز ارگانو.
برای سنتز کاتالیزور اکسیم پالاداسیکال با پشتیبانی از نانوذرات برای واکنش جفت متقابل سوزوکی-میاورا.

3-(تری اتوکسی سیلیل) پروپیل ایزوسیانات (TEPI) به عنوان یک معرف فضایی برای تهیه فازهای ثابت کایرال مبتنی بر سلولز (CSPs) استفاده شد. TEPI ممکن است برای اصلاح اسید 2-هیدروکسی نیکوتینیک برای تهیه مواد هیبرید شب تاب استفاده شود.TEPI همچنین ممکن است برای تهیه 5-(N,N-bis-3-(triethoxysilyl)propyl)ureyl-1,10- phenanthroline (phen-Si) استفاده شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات یک ترکیب ارگانوسیلیک مصنوعی تولید شده توسط Sigma-Aldrich است که در درجه اول به عنوان یک عامل اتصال عرضی در ساخت مواد پلی اورتان و پلی سیلوکسان استفاده می شود. برخی از کاربردها و کاربردهای بالقوه این ترکیب عبارتند از:

1. چسب ها و درزگیرها: 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate در ساخت چسب ها و درزگیرها استفاده می شود که می تواند چسبندگی و دوام محصول نهایی را بهبود بخشد.

2. پوشش ها: از این ترکیب می توان در تولید پوشش ها نیز استفاده کرد، جایی که می تواند مقاومت در برابر آب و مقاومت شیمیایی را بهبود بخشد. 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

3. کامپوزیت ها: 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate به عنوان یک عامل جفت کننده در تولید کامپوزیت های تقویت شده با الیاف استفاده می شود، جایی که می تواند چسبندگی بین الیاف و مواد ماتریکس را بهبود بخشد.

4. کاربردهای زیست پزشکی: این ترکیب برای استفاده بالقوه آن در کاربردهای زیست پزشکی، مانند توسعه دستگاه های پزشکی قابل کاشت در حال مطالعه است.

توجه به این نکته ضروری است که 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate یک ماده خطرناک است که باید با احتیاط و اقدامات احتیاطی مناسب مورد استفاده قرار گیرد. برخی از خطرات بالقوه مرتبط با این ترکیب عبارتند از:

1. تحریک پوست و چشم: این ترکیب می تواند در صورت تماس باعث تحریک پوست و چشم شود.

2. حساسیت تنفسی: قرار گرفتن در معرض غلظت های بالای این ترکیب می تواند باعث ایجاد حساسیت تنفسی شود که می تواند منجر به علائمی شبیه به آسم شود. 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

3. قابلیت اشتعال: 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate یک مایع قابل اشتعال است و باید با احتیاط مناسب در اطراف منابع اشتعال کار کرد. 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

4. سمیت: این ترکیب در صورت بلع یا استنشاق سمی است و می تواند باعث آسیب به سیستم تنفسی، کبد و کلیه شود.

مانند هر ترکیب شیمیایی، مهم است که با 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate با احتیاط کار کنید و هنگام کار با آن در یک محیط تحقیقاتی یا صنعتی از روش های ایمنی مناسب پیروی کنید. فقط باید توسط متخصصان آموزش دیده استفاده شود که با خطرات احتمالی و اقدامات احتیاطی مرتبط با این ترکیب آشنا هستند.

3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

کاربرد 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما کد413364

3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات یک ترکیب ارگانوسیلیک مصنوعی است که در درجه اول به عنوان یک عامل اتصال عرضی در ساخت مواد پلی اورتان و پلی سیلوکسان استفاده می شود. این ترکیب توسط Sigma-Aldrich تولید می شود و بخشی از خانواده سیلان های آلی عملکردی است که در انواع کاربردهای صنعتی استفاده می شود.

برخی از کاربردها و کاربردهای بالقوه 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate عبارتند از:

1. چسب ها و درزگیرها: از این ترکیب در ساخت چسب و درزگیر استفاده می شود که می تواند چسبندگی و دوام محصول نهایی را بهبود بخشد. 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

2. پوشش ها: 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate همچنین می تواند در تولید پوشش ها استفاده شود، جایی که می تواند مقاومت در برابر آب و مقاومت شیمیایی را بهبود بخشد. 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

3. کامپوزیت ها: این ترکیب به عنوان یک عامل جفت کننده در تولید کامپوزیت های تقویت شده با الیاف استفاده می شود، جایی که می تواند چسبندگی بین الیاف و مواد ماتریس را بهبود بخشد. 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

4. کاربردهای زیست پزشکی: 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate برای استفاده بالقوه آن در کاربردهای زیست پزشکی، مانند توسعه دستگاه های پزشکی قابل کاشت، در حال مطالعه است.

توجه به این نکته ضروری است که 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate یک ماده خطرناک است که باید با احتیاط و اقدامات احتیاطی مناسب مورد استفاده قرار گیرد. برخی از خطرات بالقوه مرتبط با این ترکیب عبارتند از:

1. تحریک پوست و چشم: این ترکیب می تواند در صورت تماس باعث تحریک پوست و چشم شود.

2. حساسیت تنفسی: قرار گرفتن در معرض غلظت های بالای این ترکیب می تواند باعث ایجاد حساسیت تنفسی شود که می تواند منجر به علائمی شبیه به آسم شود.

3. قابلیت اشتعال: 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate یک مایع قابل اشتعال است و باید با احتیاط مناسب در اطراف منابع اشتعال کار کرد.

4. سمیت: این ترکیب در صورت بلع یا استنشاق سمی است و می تواند باعث آسیب به سیستم تنفسی، کبد و کلیه شود.

هنگام کار با 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate، پیروی از روش های ایمنی مناسب، از جمله پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی مناسب، کار در یک منطقه با تهویه مناسب، و استفاده از ترکیب با احتیاط مهم است. فقط باید توسط متخصصان آموزش دیده استفاده شود که با خطرات احتمالی و اقدامات احتیاطی مرتبط با این ترکیب آشنا هستند.

مشخصات محصول 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 3- تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات
 • نام لاتین: 3-(Triethoxysilyl)propyl isocyanate
 • کد: 413364
 • مترادف(ها): تری اتوکسی (3-ایزوسیاناتوپروپیل)سیلان، (3-ایزوسیاناتوپروپیل)تری اتوکسی سیلان
 • فرمول خطی: (C2H5O)3Si(CH2)3NCO
 • شماره CAS: 24801-88-5
 • وزن مولکولی: 247.36
 • بیلشتاین: 4404652
 • شماره EC: 246-467-6
 • شماره MDL: MFCD00051459
 • شناسه ماده PubChem: 24865861
3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

خواص 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: 95%
 • فرم: مایع
 • ضریب شکست: n20/D 1.42 (لیتر)
 • bp: 283 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • تراکم: 0.999 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  CCO[Si](CCCN=C=O)(OCC)OCC
 • InChI
  1S/C10H21NO4Si/c1-4-13-16(14-5-2،15-6-3)9-7-8-11-10-12/h4-9H2،1-3H3
 • کلید InChI
  FRGPKMWIYVTFIQ-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 25ML
 • 100ML
 • 500ML

خرید و فروش 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

اقدامات بیوشیمی 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما عمدتاً به عنوان یک عامل اتصال عرضی در ساخت مواد پلی اورتان و پلی سیلوکسان استفاده می شود. برخی از اعمال یا کاربردهای بیوشیمیایی ترکیب سیگما 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate عبارتند از:

1. عامل اتصال عرضی: 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate به عنوان عامل اتصال عرضی برای بهبود استحکام و دوام مواد پلی اورتان و پلی سیلوکسان استفاده می شود. این ترکیب با سایر گروه های عاملی در زمینه پلیمری واکنش می دهد تا پیوندهای شیمیایی ایجاد کند که چگالی اتصال عرضی را افزایش می دهد و خواص مکانیکی ماده را بهبود می بخشد.

2. عامل اتصال: این ترکیب به عنوان یک عامل جفت کننده برای بهبود چسبندگی بین دو ماده غیر مشابه مانند یک پلیمر و یک پرکننده معدنی استفاده می شود. گروه ایزوسیانات از 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate می تواند با گروه های هیدروکسیل روی سطح ماده پرکننده واکنش داده و یک پیوند کووالانسی ایجاد کند که چسبندگی بین دو ماده را بهبود می بخشد.

3. اصلاح کننده سطح: 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate به عنوان یک اصلاح کننده سطح برای بهبود آبگریزی و مقاومت شیمیایی مواد استفاده می شود. این ترکیب می‌تواند با گروه‌های عاملی روی سطح یک ماده واکنش داده و یک لایه نازک از سیلان تشکیل دهد که خواص سطحی ماده را بهبود می‌بخشد.

4. کاربردهای زیست پزشکی: این ترکیب برای استفاده بالقوه آن در کاربردهای زیست پزشکی، مانند توسعه دستگاه های پزشکی قابل کاشت در حال مطالعه است. می توان از آن به عنوان یک پوشش زیست سازگار استفاده کرد که چسبندگی و زیست سازگاری مواد ایمپلنت را بهبود می بخشد.

توجه به این نکته ضروری است که 3-Triethoxysilylpropyl isocyanate یک ماده خطرناک است که باید با احتیاط و اقدامات احتیاطی مناسب مورد استفاده قرار گیرد. برخی از خطرات بالقوه مرتبط با این ترکیب عبارتند از: تحریک پوست و چشم، حساسیت تنفسی، اشتعال پذیری و سمیت. بنابراین، فقط باید توسط متخصصان آموزش دیده که با خطرات احتمالی و اقدامات احتیاطی مرتبط با این ترکیب آشنا هستند استفاده شود.

قیمت – فروش 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی  بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما کد413365 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید 3-تری اتوکسی سیلیل پروپیل ایزوسیانات سیگما کد413365 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)