ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

3-متیل کروتون آلدهید

3-متیل کروتون آلدهید (3-methylcrotonaldehyde) یک ترکیب شیمیایی است که شامل یک گروه آلدهید و یک گروه متیل در موقعیت سوم آلفا از زنجیره کربنی است. فرمول شیمیایی آن C5H8O می‌باشد.

این ترکیب در بسیاری از مواد غذایی مانند گوشت، ماهی، پنیر و شیر وجود دارد. همچنین در برخی از گیاهان مانند شکربیان و همچنین در برخی از محصولات نفتی نیز یافت می‌شود.

از مهمترین کاربردهای این ترکیب می‌توان به استفاده آن در صنعت عطرسازی و تولید عطرها و اسانس‌ها اشاره کرد. همچنین این ترکیب به عنوان یک ترکیب میانی در سنتز ترکیباتی مانند ایزوپرنالین و متیل دی‌استیل‌فوسفات استفاده می‌شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  3-متیل کروتون آلدهید کد 08552 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

3-متیل کروتون آلدهید

3- متیل کروتون آلدهید مایعی بی رنگ تا زرد کم رنگ با بوی تند است. این یک آلدهید غیر اشباع است، به این معنی که دارای پیوند دوگانه کربن-کربن در ساختار خود است. همچنین یک ترکیب آلی فرار (VOC) است و در صورت استنشاق در غلظت های بالا می تواند برای سلامتی انسان مضر باشد.

3- متیل کروتونالدئید علاوه بر کاربرد آن در صنعت عطرسازی و به عنوان واسطه در سنتز سایر ترکیبات، برای فعالیت بیولوژیکی بالقوه آن نیز مورد مطالعه قرار گرفته است. برخی تحقیقات نشان داده اند که ممکن است دارای خواص ضد میکروبی و ضد تکثیر باشد، به این معنی که می تواند به طور بالقوه برای مهار رشد میکروارگانیسم های خاص یا سلول های سرطانی مورد استفاده قرار گیرد. با این حال، تحقیقات بیشتری برای درک کامل کاربردهای بالقوه آن در این زمینه ها مورد نیاز است.

به طور کلی، 3-متیل کروتون آلدهید یک ترکیب شیمیایی مهم با کاربردهای متنوع و کاربردهای بالقوه است. با این حال، مانند هر ماده شیمیایی، باید با احتیاط رفتار کرد و فقط مطابق با پروتکل های ایمنی مناسب استفاده کرد.

مشخصات محصول 3-متیل کروتون آلدهید کد 08552

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 3-متیل کروتون آلدهید
 • نام لاتین: 3-Methylcrotonaldehyde
 • کد: 08552
 • استاندارد تحلیلی
 • مترادف(ها): 3،3-Dimethylacrolein، 3،3-Dimethylacrylaldehyde، NSC 149164، Prenal، Senecialdehyde
 • فرمول خطی: (CH3)2C=CHCHO
 • شماره CAS: 107-86-8
 • وزن مولکولی: 84.12
 • بیلشتاین: 1734740
 • شماره EC: 203-527-6
 • شماره MDL: MFCD00010291
 • شناسه ماده PubChem: 329748601
 • NACRES: NA.24
3-متیل کروتون آلدهید

3-متیل کروتون آلدهید

خواص محصول

 • مقطع تحصیلی: استاندارد تحلیلی
 • سطح کیفیت: 100
 • فشار بخار: 7 میلی متر جیوه (20 درجه سانتی گراد)
 • سنجش: ≥97.0٪ (GC)
 • ماندگاری: ماندگاری محدود، تاریخ انقضا روی برچسب
 • ضریب شکست
  n20/D 1.462 (لیتر)
  n20/D 1.462
 • bp:  133-135 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • تراکم
  0.878 گرم در میلی لیتر در 20 درجه سانتی گراد
  0.872 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • برنامه های کاربردی)
  محصولات پاک کننده
  لوازم آرایشی
  غذا و نوشیدنی
  مراقبت شخصی
 • قالب: مرتب

کاربرد 3-متیل کروتون آلدهید

3-متیل کروتون آلدهید در بسیاری از صنایع و کاربردها به کار می‌رود. در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب اشاره می‌شود:

صنعت عطرسازی: 3-متیل کروتون آلدهید به عنوان یکی از مواد اولیه در تولید عطرها و اسانس‌ها استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل بوی شدید و تندی که دارد، به عنوان یک عامل عطردهنده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صنایع شیمیایی: 3-متیل کروتون آلدهید به عنوان یک ترکیب میانی در تولید برخی از ترکیبات شیمیایی مانند ایزوپرنالین و متیل دی‌استیل‌فوسفات استفاده می‌شود.

صنعت غذایی: این ترکیب در بسیاری از مواد غذایی مانند گوشت، ماهی، پنیر و شیر وجود دارد. همچنین در برخی از گیاهان مانند شکربیان و همچنین در برخی از محصولات نفتی نیز یافت می‌شود.

پژوهش‌های بیولوژیک: برخی پژوهش‌ها نشان داده‌اند که 3-متیل کروتون آلدهید، خواص ضد باکتریایی و ضد پرولیفراتیو دارد که می‌تواند برای مبارزه با برخی از میکروب‌ها و سلول‌های سرطانی استفاده شود. با این حال، نیاز به بررسی‌های بیشتر در این زمینه وجود دارد.

از آنجایی که 3-متیل کروتون آلدهید یک ترکیب شیمیایی است، باید با احتیاط و با رعایت پروتکل‌های ایمنی مناسب، استفاده شود.

3-متیل کروتون آلدهید

3-متیل کروتون آلدهید

خرید و فروش 3-متیل کروتون آلدهید کد 08552

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 3-متیل کروتون آلدهید کد 08552 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی 3-متیل کروتون آلدهید

3-متیل کروتون آلدهید یک ترکیب شیمیایی است که ممکن است در برخی شرایط به دلیل خطراتی که دارد، به صورت ناخالصی در محیط زیست یا در مواد غذایی وجود داشته باشد. به همین دلیل، برخی اقدامات بیوشیمی برای کنترل و کاهش این ترکیب در محیط زیست و مواد غذایی اتخاذ می‌شود. برخی از این اقدامات عبارتند از:

استفاده از میکروارگانیسم‌ها: برخی از باکتری‌ها و قارچ‌ها می‌توانند 3-متیل کروتون آلدهید را تجزیه کنند و به صورت طبیعی از محیط زیست حذف کنند. برای مثال، باکتری‌هایی از جنس Pseudomonas و Rhodococcus قادر به تجزیه این ترکیب هستند.

استفاده از روش‌های شیمیایی: روش‌های شیمیایی مانند اکسیداسیون، هیدرولیز و مهارکننده‌های آنزیمی می‌توانند به کاهش مقدار 3-متیل کروتون آلدهید در محیط زیست و مواد غذایی کمک کنند.

استفاده از روش‌های فیزیکی: روش‌های فیزیکی مانند فیلتراسیون و جذب به کمک جاذب‌های خاص نیز می‌توانند به کاهش مقدار 3-متیل کروتون آلدهید در محیط زیست کمک کنند.

محدود کردن استفاده از 3-متیل کروتون آلدهید: در برخی صنایع مانند صنایع غذایی، می‌توان از جایگزین‌های دیگری برای 3-متیل کروتون آلدهید استفاده کرد و یا مقدار استفاده از این ترکیب را کاهش داد.

با توجه به خطراتی که 3-متیل کروتون آلدهید برای سلامتی انسان‌ها و محیط زیست دارد، لازم است که اقدامات لازم برای کاهش مقدار آن در محیط زیست و مواد غذایی صورت گیرد.

3-متیل کروتون آلدهید

3-متیل کروتون آلدهید

مواردی که باید در هنگام استفاده از 3-متیل کروتون آلدهید باید رعایت کرد

3-متیل کروتون آلدهید یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان حلال، سوخت، و یا به عنوان ماده اولیه در تولید برخی مواد شیمیایی استفاده می شود. استفاده از این ترکیب باید با رعایت موارد زیر انجام شود:

استفاده از لباس محافظ: هنگام استفاده از 3-متیل کروتون آلدهید، باید از لباس های محافظ مانند دستکش، نعلبندی، عینک و ماسک استفاده کنید.

استفاده در محیط هوای خوب: بهتر است این ترکیب را در محیط هوای خوب و با وجود تهویه مناسب استفاده کنید.

اجتناب از تماس با پوست: این ترکیب با پوست تماس داشته باشد، می تواند باعث تحریک پوست و حساسیت شود. بنابراین، باید پوست خود را در برابر مواد شیمیایی محافظت کنید.

نگهداری در محیط خشک: 3-متیل کروتون آلدهید باید در محیط خشک و خنک نگهداری شود. همچنین باید از دسترس کودکان و حیوانات خانگی دور نگه داشته شود.

پیشنهاد استفاده از جاذب های کربن فعال: استفاده از جاذب های کربن فعال می تواند به جذب 3-متیل کروتون آلدهید در محیط کمک کند و از تنفس آن جلوگیری کند.

عدم مخلوط کردن با مواد شیمیایی دیگر: این ترکیب با برخی از مواد شیمیایی مانند اسید ها و بازها واکنش می دهد. بنابراین باید با مواد شیمیایی دیگر مخلوط نشود.

رعایت دستورالعمل های ایمنی: برای استفاده از 3-متیل کروتون آلدهید باید دستورالعمل های ایمنی سازمان بهداشت جهانی و سایر مراجع صادر کننده را رعایت کنید.

قیمت – فروش 3-متیل کروتون آلدهید کد 08552

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 3-متیل کروتون آلدهید کد 08552 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 3-متیل کروتون آلدهید کد 08552 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)