ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

3-متوکسی پروپیونیتریل

3-متوکسی پروپیونیتریل یک ترکیب شیمیایی است که شامل گروه های متیل، اتر و نیتریل است. فرمول شیمیایی آن C5H9NO می باشد. این ترکیب در بسیاری از صنایع شیمیایی به عنوان ماده اولیه و واسطه شیمیایی استفاده می شود. به عنوان مثال، متوکسی پروپیونیتریل به عنوان یک ماده اولیه در تولید داروهای ضد افسردگی و ضد درد استفاده می شود.

همچنین، این ترکیب در تولید پلیمر ها، رنگ ها، عایق ها و مواد شیمیایی دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، برای استفاده از این ترکیب باید از مواد ایمنی و وسایل حفاظت شخصی مناسب استفاده کرد، زیرا متوکسی پروپیونیتریل می تواند سمی باشد و به عنوان یک ترکیب شیمیایی خطرناک شناخته می شود.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  3-متوکسی پروپیونیتریل کد 65290  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند

3-متوکسی پروپیونیتریل

3-متوکسی پروپیونیتریل یک ترکیب شیمیایی است که شامل گروه‌های متیل، اتر و نیتریل است و فرمول شیمیایی آن C5H9NO می‌باشد. این ترکیب به عنوان یک حلال در بسیاری از صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای تولید داروهای ضد افسردگی و ضد درد، پلیمرها، رنگ‌ها، عایق‌ها و مواد شیمیایی دیگر به کار می‌رود.

با این حال، 3-متوکسی پروپیونیتریل به عنوان یک ترکیب شیمیایی خطرناک شناخته می‌شود و برای استفاده از آن باید از وسایل حفاظتی مناسب مانند دستکش، ماسک و عینک محافظ استفاده شود. همچنین، این ترکیب می‌تواند تحریک کننده برای چشم و پوست باشد و در صورت مخالفت با آن علائمی مانند سردرد، تهوع، استفراغ و درد شکم را ممکن است نشان دهد. به همین دلیل، باید همیشه با احتیاط و با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشتی، از این ترکیب استفاده کرد.

مشخصات محصول 3-متوکسی پروپیونیتریل کد 65290 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 3-متوکسی پروپیونیتریل
 • نام لاتین: 3-Methoxypropionitrile
 • کد: 65290
 • ≥98.0٪ (GC)
 • فرمول خطی: CH3OCH2CH2CN
 • شماره CAS: 110-67-8
 • وزن مولکولی: 85.10
 • بیلشتاین: 1739284
 • شماره EC: 203-790-7
 • شماره MDL: MFCD00001958
 • شناسه ماده PubChem: 57652023
3-متوکسی پروپیونیتریل

3-متوکسی پروپیونیتریل

خواص محصول

 • Assay: ≥98.0% (GC)
 • refractive index
  n20/D 1.403 (lit.)
  n20/D 1.403
 • bp: 164-165 °C (lit.)
 • density: 0.937 g/mL at 25 °C (lit.)
 • SMILES string
  COCCC#N
 • InChI
  1S/C4H7NO/c1-6-4-2-3-5/h2,4H2,1H3
 • InChI key
  OOWFYDWAMOKVSF-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 250ML
 • 1L

کاربرد 3-متوکسی پروپیونیتریل

3-متوکسی پروپیونیتریل به عنوان یک حلال در بسیاری از صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در صنایع داروسازی این ترکیب به عنوان یک ماده اولیه برای تولید داروهای ضد افسردگی و ضد درد استفاده می‌شود. همچنین، این ترکیب در تولید پلیمرها، رنگ‌ها، عایق‌ها و مواد شیمیایی دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، 3-متوکسی پروپیونیتریل به دلیل خواص خاص خود به عنوان یک حلال خوب برای مواد شیمیایی دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ترکیب به عنوان یک حلال در فرایند استخراج مواد مختلف مانند روغن‌های گیاهی، شیمیایی‌های طبیعی و مواد معدنی استفاده می‌شود.

با این حال، باید توجه داشت که 3-متوکسی پروپیونیتریل به عنوان یک ترکیب شیمیایی خطرناک شناخته می‌شود و برای استفاده از آن باید از وسایل حفاظتی مناسب مانند دستکش، ماسک و عینک محافظ استفاده شود. همچنین، این ترکیب می‌تواند تحریک کننده برای چشم و پوست باشد و در صورت مخالفت با آن علائمی مانند سردرد، تهوع، استفراغ و درد شکم را ممکن است نشان دهد. به همین دلیل، باید همیشه با احتیاط و با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشتی، از این ترکیب استفاده کرد.

3-متوکسی پروپیونیتریل یک ترکیب شیمیایی با ویژگی‌های منحصر به فرد است و در بسیاری از صنایع شیمیایی به عنوان حلال و واسطه شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در صنایع داروسازی به عنوان یک ماده اولیه در تولید داروهای ضد افسردگی و ضد درد به کار می‌رود. همچنین، در صنایع رنگ و رزین، این ترکیب به عنوان حلال برای رنگ‌ها، رزین‌ها و پلیمرها استفاده می‌شود.

علاوه بر این، 3-متوکسی پروپیونیتریل به عنوان یک حلال در فرایند استخراج مواد مختلف مانند روغن‌های گیاهی، شیمیایی‌های طبیعی و مواد معدنی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ترکیب به عنوان یک حلال در فرایند تصفیه گازهای خروجی از کوره‌های آهن و فرآوری مواد معدنی استفاده می‌شود.

با این حال، 3-متوکسی پروپیونیتریل به عنوان یک ترکیب شیمیایی خطرناک شناخته می‌شود و برای استفاده از آن باید از وسایل حفاظتی مناسب مانند دستکش، ماسک و عینک محافظ استفاده شود. همچنین، این ترکیب می‌تواند تحریک کننده برای چشم و پوست باشد و در صورت مخالفت با آن علائمی مانند سردرد، تهوع، استفراغ و درد شکم را ممکن است نشان دهد. بنابراین، برای استفاده ایمن از این ترکیب، باید دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشتی را رعایت کرد و با احتیاط و توجه به جزئیات، از آن استفاده کرد.

3-متوکسی پروپیونیتریل

3-متوکسی پروپیونیتریل

خرید و فروش 3-متوکسی پروپیونیتریل کد 65290 

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 3-متوکسی پروپیونیتریل کد 65290  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی 3-متوکسی پروپیونیتریل

اقدامات بیوشیمیایی برای 3-متوکسی پروپیونیتریل شامل فرایندهایی است که با استفاده از آن، می‌توان این ترکیب را به مواد دیگر تبدیل کرد یا خواص آن را بهبود داد. برای مثال:

افزایش پایداری: می‌توان با استفاده از فرایندهای بیوشیمیایی، پایداری 3-متوکسی پروپیونیتریل را افزایش داد. این عمل به ویژه در شرایطی که این ترکیب به طور طبیعی قابل تجزیه نیست، می‌تواند مفید باشد.

تولید مواد شیمیایی دیگر: با استفاده از فرایندهای بیوشیمیایی، می‌توان 3-متوکسی پروپیونیتریل را به مواد شیمیایی دیگری تبدیل کرد. به عنوان مثال، می‌توان این ترکیب را به 3-هیدروکسی پروپیونیتریل تبدیل کرد که به عنوان یک واسطه در تولید مواد شیمیایی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید انرژی: می‌توان با استفاده از فرایندهای بیوشیمیایی، 3-متوکسی پروپیونیتریل را به موادی مانند بیوگاز، اتانول و اسید استیک تبدیل کرد که به عنوان منابع انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاهش آلودگی: با استفاده از فرایندهای بیوشیمیایی، می‌توان به کاهش آلودگی محیط زیست کمک کرد. به عنوان مثال، می‌توان این ترکیب را با استفاده از باکتری‌ها و قارچ‌ها به موادی تبدیل کرد که به طور طبیعی در محیط زیست تجزیه می‌شوند.

در هر صورت، برای انجام این فرایندها باید دقیقاً با شرایط و محیط مناسبی کار شود و دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشتی رعایت شود.

دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشتی برای انجام این فرایندها

برای ایمنی و بهداشت در انجام فرایندهای بیوشیمیایی برای 3-متوکسی پروپیونیتریل، باید دستورالعمل‌هایی را رعایت کرد. برخی از این دستورالعمل‌ها عبارتند از:

استفاده از وسایل حفاظتی: برای جلوگیری از تماس با پوست، چشم و ریه‌ها، باید از دستکش، ماسک و عینک محافظ استفاده کرد.

تهویه مناسب: برای جلوگیری از تماس با بخارات 3-متوکسی پروپیونیتریل و تنفس آنها، باید در فضایی با تهویه مناسب و باز شدن مرتبه‌ها کار کرد.

جایگذاری مناسب: برای جلوگیری از خطرات ناشی از آتش‌سوزی و انفجار، باید 3-متوکسی پروپیونیتریل را در محلی جای داد که از منابع حرارتی ورودی خارج باشد.

جایگذاری صحیح: برای جلوگیری از تماس با مواد دیگر و ترکیبات شیمیایی خطرناک، باید 3-متوکسی پروپیونیتریل را در جایی جداگانه و در شرایط امن نگهداری کرد.

دوران آگاهانه: برای جلوگیری از بروز حوادث ناگهانی، باید در فرآیند تولید 3-متوکسی پروپیونیتریل دوران آگاهانه و دقیق انجام داد.

دستورالعمل‌های اضطراری: برای مواجهه با حوادث ناگهانی مانند نشت، آتش‌سوزی و غیره، باید دستورالعمل‌های اضطراری را در دسترس داشت.

با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشتی، می‌توان به صورت ایمن و کارآمد این فرایندهای بیوشیمیایی را انجام داد.

3-متوکسی پروپیونیتریل

3-متوکسی پروپیونیتریل

قیمت – فروش 3-متوکسی پروپیونیتریل کد 65290

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 3-متوکسی پروپیونیتریل کد 65290 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 3-متوکسی پروپیونیتریل کد 65290 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)