ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

3-هگزنیل استات

سیس-3-هگزنیل استات یک ترکیب عطر فرار است که به طور طبیعی در روغن زیتون بکر و گل یاس سمباک یافت می شود. از آن به عنوان طعم دهنده در صنایع غذایی و آرایشی استفاده می شود.

سیس-3-هگزنیل استات (cis-3-Hexenyl acetate) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک استر در شیمی معروف است. این ترکیب با فرمول شیمیایی C8H14O2 شناخته می‌شود.

سیس-3-هگزنیل استات از دو جزء اصلی تشکیل می‌شود:

 1. سیس-3-هگزنیل: این جزء، یک زنجیر هگزان (6 اتم کربن) با دو بند دوگانه در موقعیت‌های 3 و 4 دارد.
 2. استات: این جزء، یک گروه استری (-OOCCH3) است که از اسید استیک و الکل موجود در ترکیب تشکیل می‌شود.

سیس-3-هگزنیل استات عطر و طعمی مانند میوه‌ها و سبزیجات دارد و به عنوان یک ماده افزودنی طعم و عطر در صنایع مواد غذایی و عطرسازی استفاده می‌شود. همچنین، این ترکیب در عطرها و اسانس‌های طبیعی یافت می‌شود و برخی از میوه‌ها و سبزیجات نیز به علت حاوی این ترکیب معطر هستند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که 3-هگزنیل استات کد W317101  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

3-هگزنیل استات

سیس3-هگزنیل استات (cis-3-Hexenyl acetate) نیز یک ترکیب شیمیایی است که از خانواده استرها می‌باشد. این ترکیب به عنوان یک ترکیب آروماتیک استفاده می‌شود و بویی مانند میوه‌های ترش و گیاهان دارد. به عبارت دیگر، این ترکیب بویی مانند انواع میوه‌های تازه و سبزیجات دارد.

سیس-3-هگزنیل: این گروه 3-هگزنیل به معنای این است که سه اتم کربنی در زنجیر مولکولی آن وجود دارد و اتصال‌ها به طور کلی در یک جهت (سیس) قرار دارند.
استات: این گروه شیمیایی برگرفته از اسید استیک (CH3COOH) است و به معنای آن است که به زنجیر مولکولی اصلی (هگزنیل) وصل می‌شود.
سیس-3-هگزنیل استات عمدتاً به عنوان عطر و طعم‌دهنده طبیعی در صنعت مواد غذایی، نوشیدنی‌ها، کاندی‌ها، محصولات پخت‌و‌پز و عطرسازی استفاده می‌شود. همچنین، در طبیعت به عنوان یک فرمون گیاهی نقش دارد و برای جذب زنبورها و پرندگان به گل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات محصول 3-هگزنیل استات کد W317101 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده:سیس 3-هگزنیل استات
 • نام لاتین:  cis-3-Hexenyl acetate
 • کد: W317101
 • ≥98٪، تثبیت شده، FCC، FG
 • مترادف(ها): (3Z)-3-هگزن-1-اول استات، (3Z)-C-3-هگزنیل استات، استات برگ
 • فرمول خطی: CH3CO2CH2CH2CH=CHC2H5
 • شماره CAS: 3681-71-8
 • وزن مولکولی: 142.20
 • شماره FEMA: 3171
 • شماره EC: 222-960-1
 • شورای اروپا شماره 644
 • شماره MDL: MFCD00036563
 • شناسه ماده PubChem: 24901511
 • شماره فلاویس: 9,197
 • NACRES: NA.21
3-هگزنیل استات

3-هگزنیل استات

خواص محصول

 • منبع بیولوژیکی: مصنوعی
 • سطح کیفیت: 400
 • مقطع تحصیلی: FG
  درجه عطر
  حلال
  کوشر
 • آژانس: از دستورالعمل های IFRA پیروی می کند
 • reg. انطباق
  مقررات اتحادیه اروپا 1223/2009
  مقررات اتحادیه اروپا 1334/2008 و 178/2002
  FCC
 • سنجش: ≥98٪
 • شامل: α-توکوفرول، مصنوعی به عنوان تثبیت کننده
 • ضریب شکست: n20/D 1,427 (لیتر)
 • bp: 75-76 درجه سانتی گراد/23 میلی متر جیوه (لیتر)
 • تراکم: 0.897 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)

بسته بندی

 • SAMPLE-K
 • 200g
 • 1Kg
3-هگزنیل استات

3-هگزنیل استات

کاربرد 3-هگزنیل استات

سیس-3-هگزنیل استات (cis-3-Hexenyl acetate) کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارد. این ترکیب به عنوان یک ترکیب طبیعی با بوی خاص میوه‌های ترش و گیاهان شناخته می‌شود و به دلیل بوی تازگی و گیاهی که دارد، در محصولات زیبایی، محصولات پخت و پز، نوشیدنی‌ها و عطرسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای مهم سیس-3-هگزنیل استات عبارتند از:

عطرسازی: این ترکیب به عنوان یک عنصر اصلی در ترکیبات عطر و ادکلن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. بوی خاص آن کمک می‌کند تا عطرها بوی تازگی و سبزیجات را تداعی کنند.

محصولات آرایشی و بهداشتی: سیس-3-هگزنیل استات به عنوان یک عنصر طبیعی در محصولات آرایشی و بهداشتی مانند لوسیون‌ها، کرم‌ها، شامپوها و صابون‌ها به کار می‌رود.

محصولات غذایی: این ترکیب در صنعت مواد غذایی به عنوان یک عطردهنده و طعم‌دهنده طبیعی استفاده می‌شود. برخی از محصولات غذایی که ممکن است از سیس-3-هگزنیل استات استفاده کنند، انواع نوشیدنی‌ها، کاندی‌ها، آبمیوه‌ها، بیسکویت‌ها و بعضی از میوه‌ها می‌باشند.

کشاورزی: این ترکیب به عنوان یک فرمون گیاهی نقش دارد و در جذب زنبورها و پرندگان به گل‌ها کمک می‌کند، که این جذب از طریق بوی مطلوب آنها انجام می‌شود و در پراکنش گیاهان و تولید میوه موثر است.

سیس-3-هگزنیل استات به عنوان یک ماده طبیعی و بوی تازگی‌بخش با استفاده‌های متعدد، در صنایع مختلف بسیار مورد توجه است.

خرید و فروش 3-هگزنیل استات کد W317101 

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 3-هگزنیل استات کد W317101  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی cis-3-Hexenyl acetate

در بیوشیمی، سیس-3-هگزنیل استات (cis-3-Hexenyl acetate) می‌تواند در اقدامات مختلف و در مسیرهای متفاوت شیمیایی نقش داشته باشد. این ترکیب به عنوان یک ترکیب طبیعی با اهمیت در بیوشیمی و بیولوژی گیاهی شناخته می‌شود و در بسیاری از فرآیندهای زیستی مختلف نقش دارد. برخی از اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با سیس-3-هگزنیل استات عبارتند از:

فعالیت آنزیم‌ها: سیس-3-هگزنیل استات ممکن است به عنوان محل دقیق تعامل آنزیم‌ها و متابولیسم گیاهی و حیوانی باشد. این ترکیب ممکن است به عنوان سوبسترات یا محصولات میانی در راه‌های بیوشیمیایی مشارکت کند.

فعالیت هورمون‌ها: سیس-3-هگزنیل استات ممکن است در تنظیم فعالیت هورمون‌ها و پاسخ‌های گیاهی و حیوانی نقش داشته باشد. برخی از ترکیبات طبیعی مانند سیس-3-هگزنیل استات می‌توانند به عنوان هورمون‌های گیاهی یا تأثیرگذاران طبیعی در رشد و تکامل گیاهان و جانوران مورد استفاده قرار بگیرند.

جذب و انتقال اطلاعات: در محیط‌های طبیعی، سیس-3-هگزنیل استات ممکن است نقشی در جذب و انتقال اطلاعات و پیام‌های شیمیایی میان گیاهان و حشرات داشته باشد. به عنوان یک فرمون گیاهی، می‌تواند باعث جذب زنبورها و حشرات دیگر به گیاهان شود و در انتقال گرده‌ها و تکثیر گیاهان موثر باشد.

دفاع گیاهان: در برخی از موارد، سیس-3-هگزنیل استات ممکن است نقشی در دفاع گیاهان در برابر آفات و بیماری‌ها ایفا کند. این ترکیب می‌تواند به عنوان عامل دفاعی طبیعی در گیاهان عمل کند و کمک به حفظ سلامت و استحکام گیاهان نماید.

اقدامات بیوشیمیایی سیس-3-هگزنیل استات و نقش‌های آن در مسیرهای مختلف شیمیایی و بیولوژی گیاهی و حیوانی هنوز موضوع تحقیقات علمی و بررسی‌های بیشتری هستند و اطلاعات بیشتری باید جمع‌آوری و تأیید شوند.

3-هگزنیل استات

3-هگزنیل استات

مضرات استفاده از 3-هگزنیل استات

استفاده از 3-هگزنیل استات (هگزنیل استات) به طور کلی در سطوح معمولی و مصرفات استاندارد معمولاً مضر نیست و به عنوان یک ترکیب طبیعی و طعم‌دهنده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در صنایع مواد غذایی، عطرسازی و آرایشی به مقادیر کوچک و معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرد و اغلب اثرات جانبی خاصی ندارد.

با این حال، مانند هر ماده شیمیایی دیگری، استفاده نادرست یا مصرف بیش از حد از هگزنیل استات ممکن است به مشکلاتی منجر شود. برخی از مشکلاتی که ممکن است با مصرف بیش از حد 3-هگزنیل استات رخ دهد عبارتند از:

حساسیت‌ها: برخی افراد ممکن است به هگزنیل استات حساسیت نشان دهند و باعث ایجاد علائم ناخوشایندی مانند خارش، قرمزی و تحریک پوست شوند.

تحریک مخاط: در برخی افراد، تماس مستقیم با هگزنیل استات ممکن است باعث تحریک مخاط دستگاه تنفسی و چشم‌ها شود.

سوزش و خارش چشم: در صورت تماس مستقیم با چشم‌ها، هگزنیل استات ممکن است سوزش و خارش چشم‌ها را ایجاد کند.

تهوع و استفراغ: مصرف بیش از حد هگزنیل استات در برخی افراد ممکن است باعث تهوع و استفراغ شود.

بهتر است همواره دستورات و دستورالعمل‌های استفاده از هگزنیل استات را رعایت کنید و در صورت وقوع هرگونه علائم ناخوشایند، مصرف را متوقف کنید و در صورت نیاز به پزشک یا متخصص مراجعه کنید. همچنین، اگر دچار حساسیت‌ها یا مشکلات دیگر با استفاده از این ترکیب هستید، باید از استفاده از آن خودداری کنید.

قیمت – فروش 3-هگزنیل استات کد W317101 

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 3-هگزنیل استات کد W317101  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 3-هگزنیل استات کد W317101   میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)