ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات کد437395، یک ترکیب شیمیایی است که در آن دو گروه مختلف اتصال داده شده‌اند: یک گروه بنزوات و یک گروه دی متیل آمینو. همچنین، یک زنجیر 2-اتیل هگزیل به عنوان گروه آلیفاتیک نیز به این ترکیب متصل است.

این ترکیب به عنوان یک ماده شیمیایی در صنایع مختلف مانند صنعت پلاستیک، صنعت رنگ، صنایع غذایی و داروسازی استفاده می‌شود. به عنوان مثال، در صنعت پلاستیک، این ترکیب به عنوان یک ماده نرم‌کننده برای پلیمرها و پلی‌استرها استفاده می‌شود. در صنایع رنگ، این ترکیب به عنوان یک عامل ثابت کننده رنگ و در صنایع غذایی به عنوان یک ماده افزودنی برای حفظ طعم و رنگ مواد غذایی استفاده می‌شود. همچنین، در داروسازی، این ترکیب به عنوان یک ماده درمانی برای درمان بیماری‌های پوستی مانند جوش، آکنه و روزآمدگی استفاده می‌شود.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات یکی از این موارد می باشد.این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات، همچون بسیاری از ترکیبات شیمیایی دیگر، در شرایط خاصی ممکن است خطرناک باشد. به عنوان مثال، این ترکیب می‌تواند تحریک‌کننده چشم و پوست باشد و در صورت بلعیده شدن، می‌تواند تهوع، استفراغ، سرگیجه و حتی بی‌هوشی را نیز به دنبال داشته باشد.

به همین دلیل، استفاده از این ترکیب در صنایع مختلف، مستلزم رعایت اصول ایمنی است. به عنوان مثال، در صنایع پلاستیک و رنگ، کارگران موظف به استفاده از تجهیزات ایمنی مانند کلاه، دستکش و ماسک هستند تا از برخورد با این ترکیبات خطرناک جلوگیری کنند.

در داروسازی نیز، استفاده از این ترکیب به عنوان ماده درمانی، بسته به شرایط بیمار و نحوه استفاده، ممکن است خطرناک باشد. بنابراین، قبل از استفاده از هر گونه دارویی حتما باید مشورت با پزشک متخصص صورت گیرد.

در کل، 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات، یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و در زمینه‌های مختلفی مانند پلاستیک، رنگ، غذا و داروسازی کاربرد دارد، اما به دلیل خطرات مختلفی که ممکن است داشته باشد، استفاده از آن مستلزم رعایت اصول ایمنی و مشورت با متخصصان مرتبط است.

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

مشخصات محصول 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات
 • نام لاتین: 2-Ethylhexyl 4-(dimethylamino)benzoate
 • کد: 437395
 • 98%
 • مترادف(ها): 2-اتیل هگزیل 4-(N,N-دی متیل آمینو)بنزوات، 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات، 2-اتیل هگزیل N،N-دی متیل-p-آمینوبنزوات، 2-اتیل هگزیل p-(دی متیل آمینو)بنزوات، دی متیل آمینو) بنزوئیک اسید 2-اتیل هگزیل استر، EHDAB، اکتیل دی متیل PABA
 • فرمول خطی: (CH3)2NC6H4CO2CH2CH(C2H5)(CH2)3CH3
 • شماره CAS: 21245-02-3
 • وزن مولکولی: 277.40
 • شماره EC: 244-289-3
 • شماره MDL: MFCD00017526
 • شناسه ماده PubChem: 24867369
 • NACRES: NA.23

خواص ماده

 • سنجش: 98%
 • فرم: مایع
 • ضریب شکست: n20/D 1.542 (لیتر)
 • bp: 325 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • تراکم: 0.995 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  CCCCC(CC)COC(=O)c1ccc(cc1)N(C)C
 • InChI
  1S/C17H27NO2/c1-5-7-8-14(6-2)13-20-17(19)15-9-11-16(12-10-15)18(3)4/h9-12، 14H,5-8,13H2,1-4H3
 • کلید InChI
  WYWZRNAHINYAEF-UHFFFAOYSA-N
2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

بسته بندی

100ML

500ML

خرید و فروش 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

بیوشیمی 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات شامل تحلیل عملکردی و مکانیسم این ترکیب در بدن است. در ادامه، به برخی از اقدامات بیوشیمی مرتبط با این ترکیب اشاره می‌کنیم:

– جذب و جریان در بدن: بعد از مصرف 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات، این ترکیب به سرعت در دستگاه گوارش جذب می‌شود و به سرعت به بخش‌های مختلف بدن منتقل می‌شود. بعضی از این ترکیب به شکل خام در ادرار و مدفوع دفع می‌شوند، در حالی که بخشی دیگر از آن به صورت تغییر شکل داده شده و در سایر اعضای بدن ذخیره می‌شود.

– متابولیسم: بعد از جذب، 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات در کبد متابولیزه می‌شود. در این فرآیند، این ترکیب به شکل 4-(دی متیل آمینو)بنزوآت اکسیده می‌شود و در نهایت به شکل متابولیت‌های غیرفعالی دفع می‌شود.

– اثرات بیوشیمیایی: 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات می‌تواند اثرات مختلفی بر روی بیوشیمی بدن داشته باشد. به عنوان مثال، این ترکیب می‌تواند به عنوان یک مهارکننده آنزیم استراز مرتبط با غشای سلولی عمل کند و همچنین می‌تواند باعث افزایش سطح اکسیداسیون لیپیدی در بدن شود.

– اثرات سمی: در صورت مصرف بیش از حد 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات، ممکن است این ترکیب به عنوان یک ماده سمی عمل کند. به عنوان مثال، مصرف بیش از حد این ترکیب می‌تواند به عوارضی مانند تهوع، استفراغ، سرگیجه و حتی بی‌هوشی منجر شود.

– مطالعات بیوشیمیایی: برای بررسی اثرات بیوشیمیایی 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات در بدن، مطالعات بیوشیمیایی مختلفی انجام شده است. به عنوان مثال، برخی از این مطالعات نشان داده‌اند که این ترکیب می‌تواند باعث افزایش سطح اکسیداسیون پلاسمایی و کاهش آنتی‌اکسیدان‌ها در بدن شود. همچنین، مطالعات دیگر نشان داده‌اند که این ترکیب می‌تواند باعث افزایش رشد سلولی و چسبندگی سلول‌ها در برخی از خطوط سلولی شود.

در کل، بیوشیمی 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات شامل بررسی تأثیرات این ترکیب در بدن و مکانیسم عملکرد آن است. این ترکیب ممکن است اثرات مختلفی بر روی بیوشیمی بدن داشته باشد و در صورت مصرف بیش از حد، ممکن است به عنوان یک ماده سمی عمل کند. برای اینکه از عوارض جانبی احتمالی جلوگیری شود، باید همواره رعایت دستورالعمل‌های مربوط به مصرف و استفاده از محصولات حاوی این ترکیب را رعایت کرد.

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

کاربرد 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات، یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد. در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب اشاره می‌شود:

1. صنایع پلاستیک: 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات، به عنوان یک ماده افزودنی در صنایع پلاستیک استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک عامل نرم‌کننده برای پلاستیک‌ها عمل می‌کند و می‌تواند بهبود خواص فیزیکی و مکانیکی پلاستیک‌ها را فراهم کند.

2. رنگ‌ها و رنگرزی: 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات، در صنایع رنگرزی به عنوان یک ماده پایدارکننده رنگ استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند بهبود پایداری رنگ‌ها در برابر نور خورشید و نفوذ آب را فراهم کند.

3. غذا: 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات، به عنوان یک ماده حفظ کننده بهداشتی در صنایع غذایی استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند فرایند فساد غذا را کاهش داده و عمر مفید آن را افزایش دهد.

4. داروسازی: 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات، در صنایع داروسازی به عنوان یک ماده درمانی استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک داروی ضد باکتریال و ضد قارچی عمل کند و در درمان برخی بیماری‌های پوستی و عفونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کل، 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات، یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای مختلف در صنایع مختلف است. این ترکیب می‌تواند در صنایع پلاستیک، رنگرزی، غذایی و داروسازی مورد استفاده قرار گیرد.

 یک مثال از دارویی که این ترکیب در آن استفاده شده است

بله، یکی از مثال‌های استفاده از 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات در داروسازی، داروی “بوتاکس” (Botox) است. بوتاکس، یک داروی ضد چین و چروک است که برای درمان جایگزینی موقتی برای جراحی زیبایی کاربرد دارد. این دارو، شامل ترکیباتی از جمله بوتولینوم توکسین A است که به همراه 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات به عنوان یک ماده حفظ کننده استفاده می‌شود. این ترکیب باعث کاهش فعالیت عضلات و کاهش چین و چروک‌های صورت می‌شود. بوتاکس به عنوان یک روش غیرجراحی در درمان چین و چروک صورت، خطوط ریز، آرام کردن عضلات و درمان بعضی بیماری‌های عصبی نیز کاربرد دارد.

قیمت – فروش 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات کد437395 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید 2-اتیل هگزیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)