ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

2-بنزیل پیپریدین

2-بنزیل پیپریدین (بنزیل‌پی‌پرولیدین) یک ترکیب شیمیایی است که از ترکیبات پیپرولیدینی و بنزیل کلروآید است. فرمول شیمیایی این ترکیب C10H12N2Cl می‌باشد.

بنزیل پیپریدین به عنوان یک داروی آرام‌بخش و ضداضطراب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به عنوان یک مهارکننده گیرنده‌های سروتونینیک و دوپامینیک در مغز اثر می‌گذارد و برای کنترل و کاهش اضطراب و نگرانی استفاده می‌شود.

بنزیل پیپریدین با نام تجاری Valium شناخته می‌شود و از نوع داروهای بنزودیازپین است. این دارو برای مواجهه با اضطراب‌های عمومی، اختلال اضطراب اجتماعی، بی‌خوابی و درمان تشنج‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مصرف بنزیل پیپریدین باید تحت نظر پزشک و بر اساس دستورات و دوزهای تعیین شده انجام شود. مصرف بی‌رویه یا اشتباه این دارو می‌تواند عوارض جانبی جدی مانند خواب آلودگی، کاهش توانائی تمرکز، سرگیجه، تب، و مشکلات گوارشی ایجاد کند. به علاوه، مصرف نادرست و بی‌رویه این دارو می‌تواند به اعتیاد موجب شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که 2-بنزیل پیپریدین کد 900579  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

2-بنزیل پیپریدین

2-بنزیل پیپریدین (به انگلیسی: Benzylpiperidine2-) یک ترکیب شیمیایی است که از دو جزیی اصلی بنزیل و پیپریدین تشکیل می‌شود. این ترکیب در دسته پیپریدین‌ها قرار می‌گیرد و به عنوان یک ترکیب آلی تعریف می‌شود.

بنزیل پیپریدین ممکن است به صورت جامد یا مایع وجود داشته باشد و بسته به محیط و شرایط شیمیایی، خواص و کاربردهای مختلفی دارد. این ترکیب به عنوان ماده اولیه یا ساختار مولکولی در تولید بسیاری از ترکیبات شیمیایی به کار می‌رود.

بنزیل پیپریدین در برخی موارد به عنوان یک ماده میانی در تولید داروها، ترکیبات آلی، و ترکیبات دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، برخی از مشتقات بنزیل پیپریدین به عنوان ماده مخدر و محرک عصبی نیز شناخته می‌شوند که به صورت غیرقانونی ممکن است توسط برخی افراد مصرف شوند.

توجه داشته باشید که بنزیل پیپریدین یک ماده شیمیایی است و مصرف یا تولید آن باید با رعایت قوانین و مقررات مربوط به مواد شیمیایی و داروها انجام شود. همچنین، استفاده از هر گونه ماده مخدر یا محرک عصبی به صورت غیرقانونی و بدون نظارت پزشکی، مخاطرات جدی برای سلامتی و زندگی افراد را به همراه دارد.

مشخصات محصول 2-بنزیل پیپریدین کد 900579

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 2-بنزیل پیپریدین
 • نام لاتین: 2-Benzylpiperidine
 • کد: 900579
 • ≥95%
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C12H17N
 • شماره CAS: 99112-94-4
 • وزن مولکولی: 175.27
 • شماره MDL: MFCD20668171
2-بنزیل پیپریدین

2-بنزیل پیپریدین

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 100
 • سنجش: ≥95%
 • فرم: مایع
 • mp: 46.2 درجه سانتی گراد
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • InChI: 1S/C12H17N/c1-2-6-11(7-3-1)10-12-8-4-5-9-13-12/h1-3,6-7,12-13H,4-5، 8-10H2/t12-/m0/s1
 • کلید InChI: ITXCORRITGNIHP-LBPRGKRZSA-N

بسته بندی

 • 1 گرم
2-بنزیل پیپریدین

2-بنزیل پیپریدین

کابرد 2-بنزیل پیپریدین

2-بنزیل پیپریدین (به انگلیسی: Benzylpiperidine-2) یک ترکیب شیمیایی است که از ترکیب دو گروه بنزیل و پیپریدین تشکیل شده است. این ترکیب جزء خانواده‌های مختلفی از ترکیبات آلیفاتیکی و آروماتیکی است که در صنایع مختلف و همچنین در مطالعات علمی و پژوهشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به ساختار بنزیل پیپریدین، می‌توان از این ترکیب برای سنتز و تولید مواد دیگر نیز استفاده کرد. برخی از کاربردهای بنزیل پیپریدین عبارتند از:

محصولات دارویی: بنزیل پیپریدین به عنوان یک اصل فعال یا ماده میانی در سنتز برخی از محصولات دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پژوهش‌های علمی: این ترکیب ممکن است به عنوان یک ماده مورد مطالعه در پژوهش‌های علمی و شیمیایی برای بررسی و تحلیل ویژگی‌ها و خصوصیات مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

مواد شیمیایی آزمایشگاهی: بنزیل پیپریدین ممکن است به عنوان یک ترکیب شیمیایی آزمایشگاهی جهت مطالعه و تحقیق در رشته‌های مختلف شیمی مورد استفاده قرار بگیرد.

صنعت: در برخی فرآیندهای صنعتی، بنزیل پیپریدین به عنوان کاتالیزور یا ماده میانی برای تولید مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کل، بنزیل پیپریدین به عنوان یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای مختلف، در صنایع مختلف و پژوهش‌های علمی استفاده می‌شود. مانند هر ترکیب شیمیایی دیگری، مصرف و استفاده از این ترکیب نیازمند رعایت اصول ایمنی و استانداردهای مناسب است.

خرید و فروش 2-بنزیل پیپریدین کد 900579

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 2-بنزیل پیپریدین کد 900579 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی 2-بنزیل پیپریدین

2-بنزیل پیپریدین یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان ماده اولیه یا ساختار مولکولی در تولید برخی ترکیبات شیمیایی و داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اقدامات بیوشیمی بنزیل پیپریدین عبارتند از:

سنتز ترکیبات دارویی: بنزیل پیپریدین ممکن است به عنوان ماده میانی در سنتز برخی داروها و ترکیبات دارویی مورد استفاده قرار گیرد. این ترکیب می‌تواند نقش کلیدی در فرآیندهای سنتز داروها داشته باشد و به تولید مواد دارویی مورد نیاز کمک کند.

مطالعه ساختار و فعالیت بیولوژیکی: برخی از مشتقات بنزیل پیپریدین ممکن است به عنوان مولکول‌های مدل در تحقیقات بیوشیمیایی و داروسازی استفاده شوند. این ترکیبات می‌توانند در مطالعه ساختارهای بیولوژیکی، تعیین فعالیت‌های دارویی، و شناخت مسیرهای بیوشیمیایی مورد استفاده قرار گیرند.

مطالعات پزشکی و فیزیولوژی: برخی از مشتقات بنزیل پیپریدین ممکن است در مطالعات پزشکی و فیزیولوژی برای مطالعه و تحقیقات مرتبط با سیستم‌های بیولوژیکی و تأثیرات داروها بر روی سلول‌ها و بافت‌ها مورد استفاده قرار بگیرند.

توجه داشته باشید که استفاده از بنزیل پیپریدین و مشتقات آن در محیط‌های بیولوژیکی و داروسازی باید با رعایت دقیق قوانین و مقررات مربوط به محققان و دانشمندان در این حوزه‌ها انجام شود. همچنین، استفاده از هر گونه ماده دارویی باید تحت نظارت و پیگیری پزشکان متخصص انجام شود تا اثرات جانبی و مخاطرات مرتبط با داروها به حداقل رسانده شوند.

2-بنزیل پیپریدین

2-بنزیل پیپریدین

از محصول 2- بنزیل پیپریدین در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

2-بنزیل پیپریدین به عنوان یک ماده میانی در تولید برخی داروها استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان ساختار اصلی در سنتز بعضی از داروها و مشتق‌های دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، برخی از داروها که از بنزیل پیپریدین به عنوان ماده میانی ساختاری استفاده می‌کنند، عبارتند از:

متادون (Methadone): متادون یک داروی مخدر و محرک عصبی است که برای کاهش وابستگی به مواد مخدر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنزیل پیپریدین در فرآیند سنتز متادون به عنوان یک ماده میانی به کار می‌رود.

دیپنهیدرامین (Diphenhydramine): دیپنهیدرامین یک داروی ضد حساسیت و ضد تاریخی است که برای درمان آلرژی‌ها و سایر اختلالات حساسیتی استفاده می‌شود. بنزیل پیپریدین نیز در تولید دیپنهیدرامین به عنوان ماده میانی استفاده می‌شود.

فن سیکلیدین (Phencyclidine): فن سیکلیدین یک داروی تحت عنوان “PCP” یا “دی انجل‌داست” (Angel Dust) شناخته می‌شود و به عنوان یک داروی هالوسینوژن و محرک عصبی استفاده می‌شود. بنزیل پیپریدین نیز در سنتز فن سیکلیدین به کار می‌رود.

این داروها نمونه‌های محدودی از داروهایی هستند که از بنزیل پیپریدین در فرآیند تولیدشان بهره می‌برند. بنابراین، بنزیل پیپریدین به عنوان ماده میانی مهمی در صنایع داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت – فروش 2-بنزیل پیپریدین کد 900579

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 2-بنزیل پیپریدین کد 900579 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 2-بنزیل پیپریدین کد 900579 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)