ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

1 کلرو3 متیل2 بوتن

1 کلرو3 متیل2 بوتن، سینتیک واکنش های فاز گاز ازن با 1-کلرو-3-متیل-2-بوتن مورد مطالعه قرار گرفت. واکنش 1-کلرو-3- متیل-2-بوتن با یدید پتاسیم در استون و اتوکسید سدیم در اتانول مورد مطالعه قرار گرفت.
کاربرد:1-کلرو-3- متیل-2-بوتن در سنتز کل ژرانیول استفاده شد.

محصول “1-Chloro-3-methyl-2-butene” یک ترکیب شیمیایی است که از نظر ساختاری به شکل یک هیدروکربن آلی می‌باشد. در این ترکیب، یک اتم کلر به مولکول هیدروکربن 3-متیل-2-بوتن متصل شده است. فرمول شیمیایی این ترکیب: C5H9Cl. برای درک بهتر ساختار این ترکیب، این را می‌توان به‌صورت سه‌بُعدی تصویرسازی کرد. در این حالت، یک گروه متیل (CH3) به اتم کربن اول، یک گروه کلر (Cl) به اتم کربن سوم و یک گروه هیدروژن به اتم کربن چهارم متصل است.

محصول 1 کلرو3 متیل2 بوتن به‌عنوان یک ترکیب شیمیایی، در تحقیقات و کاربردهای شیمیایی مختلف استفاده می‌شود. همچنین، ممکن است در صنایع مختلف مانند شیمی، داروسازی و مواد مختلف که نیاز به محصولات یا ترکیبات ویژه دارند، به کار رود. برای استفاده صحیح و ایمن از این محصول، نیاز به دانش و آگاهی شیمیایی دقیق دارید و باید مقررات مربوط به ایمنی و استفاده‌های محصولات شیمیایی را رعایت کنید. همچنین، استفاده از هر نوع ترکیب شیمیایی باید تحت نظر کارشناسان و متخصصان شیمی انجام شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  1 کلرو3 متیل2 بوتن کد 303259  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

1 کلرو3 متیل2 بوتن

1-Chloro-3-methyl-2-butene یک ترکیب شیمیایی است که به‌طور رسمی با نام (Z)-1-chloro-3-methyl-2-butene شناخته می‌شود. این ترکیب به عنوان یک هیدروکربن هالوژنه مشتق‌شده از بوتن معرفی می‌شود. برخلاف محصولات دارویی، این ترکیب معمولاً برای مصارف صنعتی، پژوهشی یا آزمایشگاهی استفاده می‌شود.

فرمول شیمیایی آن به‌صورت C5H9Cl و شکل مختصر آن CH3C(CH3)=C(CH2Cl)CH3 می‌باشد. دقت کنید که این ترکیب دارای یک گروه هالوژن (کلرید) در موقعیت 1 (پوزیشن 1) و یک گروه متیل (CH3) در موقعیت 3 (پوزیشن 3) برای زنجیره بوتن دارد.

استفاده‌های مختلف این ترکیب شیمیایی عبارت‌اند از:

محصول سنتزی: این ترکیب ممکن است در سنتز سایر ترکیب‌ها و محصولات شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد.

تحقیقات پژوهشی: محققان و دانشمندان ممکن است از این ترکیب در آزمایشات و تحقیقات خود در زمینه شیمی، بیوشیمی و دیگر علوم بهره ببرند.

صنعت شیمیایی: این ترکیب ممکن است در برخی فرآیندها و تولید مواد شیمیایی به کار رود.

آزمایشگاهی: این ترکیب ممکن است برای انجام آزمایش‌های شیمیایی و تعیین خصوصیات مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

از آن‌جا که این ترکیب شیمیایی از نظر ایمنی و کاربرد به‌خصوص مصرف انسانی ممکن است محدودیت‌ها و مقررات داشته باشد، همواره باید از مواد شیمیایی با احتیاط و توجه به دستورات ایمنی استفاده شود. استفاده از هر گونه ماده شیمیایی باید تحت نظر افراد مجرب و متخصص انجام شود.

مشخصات محصول 1 کلرو3 متیل2 بوتن کد 303259

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 1 کلرو3 متیل2 بوتن
 • نام لاتین: 1-Chloro-3-methyl-2-butene
 • کد: 303259
 • 95%
 • فرمول خطی: (CH3)2C=CHCH2Cl
 • شماره CAS: 503-60-6
 • وزن مولکولی: 104.58
 • شماره EC: 207-972-7
 • شماره MDL: MFCD00000982
 • شناسه ماده PubChem: 24858112
 • NACRES: NA.22
1 کلرو3 متیل2 بوتن

1 کلرو3 متیل2 بوتن

خواص محصول

 • Assay: 95%
 • form: liquid
 • refractive index: n20/D 1.4488 (lit.)
 • bp: 58-59 °C/120 mmHg (lit.)
 • density: 0.928 g/mL at 25 °C (lit.)
 • storage temp.: 2-8°C
 • SMILES string: C\C(C)=C\CCl
 • InChI: 1S/C5H9Cl/c1-5(2)3-4-6/h3H,4H2,1-2H3
 • InChI key: JKXQKGNGJVZKFA-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 5 گرم
 • 25 گرم
1 کلرو3 متیل2 بوتن

1 کلرو3 متیل2 بوتن

کاربرد محصول 1 کلرو3 متیل2 بوتن کد 303259

1 کلرو3 متیل2 بوتن یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از صنایع و تحقیقات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک هیدروکربن هالوژنه به‌کار می‌رود و از اهمیت خاصی در سنتز شیمیایی دارد. از جمله کاربردهای این ترکیب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سنتز محصولات شیمیایی: 1 کلرو3 متیل2 بوتن به‌عنوان ماده اولیه (پرکورسور) در سنتز ترکیب‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این ترکیب به‌عنوان سوپراینت دارویی و ایزوپروپیلات نیز در سنتز تعدادی دارو استفاده شده است.

تحقیقات پژوهشی: محققان و دانشمندان از این ترکیب برای انجام آزمایشات و تحقیقات خود در زمینه‌های شیمی، بیوشیمی و علوم دیگر استفاده می‌کنند.

ترکیبات آروماتیک: این ترکیب می‌تواند به عنوان ماده میانی برای تولید ترکیبات آروماتیک مورد استفاده قرار بگیرد.

مواد اولیه تولید: 1 کلرو3 متیل2 بوتن می‌تواند در تولید برخی مواد اولیه شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد.

به‌طور کلی، این ترکیب به دلیل خصوصیات و ویژگی‌های شیمیایی خود، در بسیاری از فرآیندها و تولید مواد شیمیایی به‌کار می‌رود. مهم است به‌خاطر داشته باشید که استفاده از هر گونه ماده شیمیایی باید تحت نظر افراد مجرب و با رعایت دستورات ایمنی انجام شود.

خرید و فروش 1 کلرو3 متیل2 بوتن کد 303259

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 1 کلرو3 متیل2 بوتن کد 303259 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی محصول 1 کلرو3 متیل2 بوتن

اقدامات بیوشیمی مرتبط با محصول 1 کلرو3 متیل2 بوتن شامل مطالعه و تحلیل تأثیرات این ترکیب در سطح بیولوژیکی و مولکولی است. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمی ممکن در مورد این محصول اشاره می‌شود:

 • بررسی تأثیرات سمیت: این ترکیب ممکن است توانایی سمیت داشته باشد و به بررسی تأثیرات آن بر سلول‌ها و بافت‌های زنده مورد توجه قرار می‌گیرد. این تحقیقات ممکن است شامل بررسی تأثیرات این محصول بر روی رشد و زنده‌مانی سلول‌ها، ایجاد آسیب‌های سلولی و تغییرات ژنتیکی باشد.
 • تعیین آنزیم‌های زنده: بررسی تأثیرات 1 کلرو3 متیل2 بوتن بر فعالیت آنزیم‌ها در سلول‌ها ممکن است موجب درک بهتر مکانیسم‌های اثر این ترکیب شود.
 • تحلیل مسیرهای سیگنالینگ: بررسی تأثیرات این محصول بر روی مسیرهای سیگنالینگ در سلول‌ها، می‌تواند بهترین فهم از اثرات آن در سطح مولکولی فراهم کند.
 • تأثیرات دارویی: بررسی تأثیرات این محصول به‌عنوان یک دارو یا مولکول دارویی ممکن است به شناخت اثرات درمانی آن بر روی بیماری‌ها کمک کند.
 • ارزیابی تأثیرات جانبی: بررسی تأثیرات جانبی احتمالی این محصول ممکن است مشکلات احتمالی ایمنی در صورت مصرف انسانی را نشان دهد.

تحقیقات بیوشیمی ممکن است به کشف و فهم بهتر مکانیسم‌های عملکرد محصول 1 کلرو3 متیل2 بوتن و تأثیرات آن بر سطح سلولی و مولکولی کمک کند. این تحقیقات به‌طور کلی با هدف تأیید ایمنی و کاربرد این محصول در بیولوژی و پزشکی انجام می‌شوند. با این حال، همیشه باید مطمئن شوید که استفاده از هر نوع ماده شیمیایی برای هر مصرفی به‌طور کامل تحت نظر پزشکان و متخصصان مجرب انجام شود.

1 کلرو3 متیل2 بوتن

1 کلرو3 متیل2 بوتن

ماده 1 کلرو3 متیل2 بوتن در تولید کدام داروها استفاده می شود؟ 

1-Chloro-3-methyl-2-butene (یا همان 1-کلرو-3-متیل-2-بوتن) به‌عنوان یک محصول شیمیایی صنعتی به‌طور عمده در تولید داروهای خاص و محصولات شیمیایی استفاده نمی‌شود. این ترکیب بیشتر در آزمایشگاه‌ها، تحقیقات پژوهشی، و سنتز ترکیب‌های شیمیایی استفاده می‌شود و کاربردهای بالینی یا داروسازی انسانی ندارد.

معمولاً از 1 کلرو3 متیل2 بوتن به عنوان یک ماده میانی (intermediate) در سنتز ترکیبات شیمیایی استفاده می‌شود. این ماده می‌تواند به عنوان پرکورسور (precursor) برای ساخت مولکول‌ها و ترکیبات مختلف شیمیایی استفاده شود، اما برای مصرف مستقیم در تولید داروها کاربرد ندارد.

همان‌طور که پیشتر نیز ذکر کردم، برای استفاده از هر گونه ماده شیمیایی در تولید داروها، ابتدا باید آن را در مطالعات بالینی و پژوهش‌های دارویی ارزیابی کرده و کارآمدی و ایمنی آن را به‌دقت بررسی کرد. تولید داروها مراحل طولانی و پیچیده‌ای دارد و نیازمند آزمایش‌های بالینی و تأییدهای دقیق از سوی مراجع نظامی و بهداشتی است.

قیمت – فروش 1 کلرو3 متیل2 بوتن کد 303259

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 1 کلرو3 متیل2 بوتن کد 303259 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 1 کلرو3 متیل2 بوتن کد 303259 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)