ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

1-برومونفتالین سیگما

1-برومونفتالین سیگما کد B73104 یک ترکیب شیمیایی است که از خانواده هیدروکربن‌های آروماتیک است. این ترکیب دارای فرمول شیمیایی C7H6Br است و دارای یک اتم بروم در جایگاه پارا (پارا بروموتولوئن) است.

1-برومونفتالین به عنوان یک ماده پایدارکننده در داروسازی، ماده کنترل آفات، ماده شناسایی حریق و در برخی صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل حضور اتم بروم در ساختارش، دارای ویژگی‌های آتش‌سوزی و انفجاری است و باید با احتیاط و با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی مورد استفاده قرار گیرد.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که 1-برومونفتالین سیگما یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

1-برومونفتالین سیگما

1-برومونفتالین سیگما، یک ترکیب شیمیایی است که از خانواده هیدروکربن‌های آروماتیک است. این ترکیب، در برخی صنایع و کاربردهای دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب اشاره می‌شود:

1. کشاورزی: 1-برومونفتالین، به عنوان یک ماده حفظ کننده محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند برای جلوگیری از رشد باکتری‌ها، قارچ‌ها و علف‌های هرز در محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار گیرد.

2. پزشکی: 1-برومونفتالین، در برخی موارد به عنوان یک ماده پایدارکننده در داروسازی استفاده می‌شود. این ترکیب برای حفظ پایداری و کاهش تخریب داروها، مورد استفاده قرار می‌گیرد. 1-برومونفتالین سیگما

3. شیمیایی: 1-برومونفتالین، به عنوان یک ماده میانجی در تولید برخی ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک ماده اولیه در تولید رنگ‌ها، عطرها و دیگر ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد.

4. کنترل آفات: 1-برومونفتالین، به عنوان یک ماده کنترل آفات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک ماده ضد آفات در ساختمان‌ها و محیط‌های کشاورزی استفاده شود. 1-برومونفتالین سیگما

5. تشخیص حریق: 1-برومونفتالین، به عنوان یک ماده شناسایی حریق مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب برای تشخیص حریق در ساختمان‌ها و محیط‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 1-برومونفتالین سیگما

در کل، 1-برومونفتالین، یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای مختلف در صنایع مختلف است. این ترکیب می‌تواند در کشاورزی، داروسازی، شیمیایی، کنترل آفات و تشخیص حریق مورد استفاده قرار گیرد. 1-

1-برومونفتالین سیگما

1-برومونفتالین سیگما

 

1-برومونفتالین سیگمابرومونفتالین یگا

مشخصات محصول 1-برومونفتالین سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 1-برومونفتالین
 • نام لاتین: 1-Bromonaphthalene
 • کد: B73104
 • 97%
 • مترادف(ها): 1-نفتیل بروماید
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C10H7Br
 • شماره CAS: 90-11-9
 • وزن مولکولی: 207.07
 • بیلشتاین: 1906414
 • شماره EC: 201-965-2
 • شماره MDL: MFCD00003868
 • شناسه ماده PubChem: 24891985

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: 97%
 • فرم: مایع
 • ضریب شکست: n20/D 1.6570 (لیتر)
 • bp: 133-134 درجه سانتی گراد/10 میلی متر جیوه (لیتر)
 • mp: -2–1 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • تراکم: 1.48 گرم در میلی لیتر در 20 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  Brc1cccc2cccccc12
 • InChI
  1S/C10H7Br/c11-10-7-3-5-8-4-1-2-6-9(8)10/h1-7H
 • کلید InChI
  DLKQHBOKULLWDQ-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

5 گرم

100 گرم

500 گرم

1-برومونفتالین سیگما

1-برومونفتالین سیگما

خرید و فروش 1-برومونفتالین سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 1-برومونفتالین سیگما با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

1-برومونفتالین سیگما

1-برومونفتالین سیگما

اقدامات بیوشیمی 1-برومونفتالین سیگما

بیوشیمیایی کردن یک ترکیب شیمیایی، به معنی بررسی واکنش‌ها و تاثیرات آن ترکیب در سطح سلولی و مولکولی است. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمیایی 1-برومونفتالین اشاره می‌شود:

1. بررسی اثرات سمیت: برای بررسی سمیت 1-برومونفتالین، می‌توان با استفاده از مدل‌های حیوانی سمیت آن را بررسی کرد. همچنین، سمیت این ترکیب را می‌توان در سطح سلولی و مولکولی نیز بررسی کرد. 1-برومونفتالین سیگما

2. بررسی اثرات آنتی‌باکتریال: 1-برومونفتالین می‌تواند به عنوان یک آنتی‌باکتریال در نظر گرفته شود. برای بررسی این اثر، می‌توان این ترکیب را با باکتری‌های مختلف در معرض قرار داد و اثرات آن را بررسی کرد. 1-برومونفتالین سیگما

3. بررسی اثرات ضد قارچی: 1-برومونفتالین می‌تواند به عنوان یک ماده ضد قارچی در نظر گرفته شود. برای بررسی این اثر، می‌توان این ترکیب را با قارچ‌های مختلف در معرض قرار داد و اثرات آن را بررسی کرد. 1-برومونفتالین سیگما

4. بررسی اثرات ضد سرطانی: برخی پژوهش‌ها نشان داده‌اند که 1-برومونفتالین ممکن است به عنوان یک ماده ضد سرطانی در نظر گرفته شود. برای بررسی این اثر، می‌توان این ترکیب را با سلول‌های سرطانی در معرض قرار داد و اثرات آن را بررسی کرد.

5. بررسی تاثیرات زیست محیطی: به دلیل ویژگی‌های آتش‌سوزی و انفجاری 1-برومونفتالین، بررسی تاثیرات زیست محیطی آن بسیار مهم است. برای بررسی این تاثیرات، می‌توان این ترکیب را در شرایط مختلف زیست محیطی مانند خاک، آب و هوا و غیره قرار داد و تاثیرات آن را بررسی کرد.

در کل، برای بررسی اقدامات بیوشیمیایی 1-برومونفتالین، می‌توان از روش‌های مختلف برای بررسی سمیت، آنتی‌باکتریال، ضد قارچی، ضد سرطانی و تاثیرات زیست محیطی استفاده کرد. این اقدامات می‌تواند در بررسی خواص و کاربردهای این ترکیب در بسیاری از صنایع مفید باشد.

چگونه می توان سمیت 1-برومونفتالین را کاهش داد؟

1-برومونفتالین یک ترکیب شیمیایی سمی است که می تواند به سلامت انسان و محیط زیست آسیب برساند. راه های مختلفی برای کاهش سمیت 1-برومونفتالین وجود دارد، از جمله:

1. جایگزینی: یکی از راه های کاهش سمیت 1-برومونفتالین، جایگزینی آن با جایگزین کمتر سمی است. به عنوان مثال، ممکن است به جای آن از یک ترکیب مشابه که حاوی برم نیست استفاده شود.

2. کپسوله سازی: کپسولاسیون به محصور کردن 1-برومونفتالین در یک مانع محافظ اطلاق می شود که می تواند قرار گرفتن در معرض محیط را کاهش دهد و سمیت آن را به حداقل برساند. این را می توان با استفاده از پلیمر یا مواد پوششی مناسب به دست آورد.

3. رقیق کردن: رقیق کردن 1-برومونفتالین با یک ماده بی اثر می تواند به کاهش سمیت آن کمک کند. این را می توان با مخلوط کردن آن با یک حلال یا رقیق کننده کمتر سمی به دست آورد.

4. جابجایی و نگهداری مناسب: نگهداری و نگهداری صحیح 1-برومونفتالین نیز می تواند به کاهش سمیت آن کمک کند. این شامل استفاده از تجهیزات حفاظت فردی مناسب، پیروی از روش‌های حمل و نقل ایمن و نگهداری آن در یک منطقه امن و دارای تهویه مناسب است.

5. درمان: از روش های درمانی مانند تخریب شیمیایی یا بیولوژیکی نیز می توان برای کاهش سمیت 1-برومونفتالین استفاده کرد. به عنوان مثال، ممکن است بتوان 1-برومونفتالین را با استفاده از میکروارگانیسم ها یا با درمان آن با عوامل اکسید کننده قوی تجزیه کرد.

به طور کلی، کاهش سمیت ۱-برومونفتالین به ترکیبی از اقدامات، از جمله جایگزینی، کپسوله کردن، رقیق‌سازی، نگهداری و نگهداری مناسب و روش‌های درمان نیاز دارد. استفاده از این اقدامات به شیوه ای مسئولانه و ایمن برای به حداقل رساندن خطرات مرتبط با این ترکیب شیمیایی مهم است.

جایگزین های کمتر سمی برای 1-برومونفتالین چیست؟

1-برومونفتالین یک ترکیب شیمیایی سمی است که معمولا در کاربردهای مختلف صنعتی استفاده می شود. چندین جایگزین کمتر سمی برای 1-برومونفتالین وجود دارد که می تواند در این کاربردها استفاده شود، از جمله:

1. 1-کلرونافتالین: 1-کلرونافتالین جایگزین کمتر سمی برای 1-برومونفتالین است. این خواص شیمیایی مشابهی دارد و می تواند در بسیاری از کاربردهای مشابه استفاده شود.

2. 1،2-دیکلرونافتالین: 1،2-دیکلرونافتالین جایگزین کمتر سمی دیگری برای 1-برومونفتالین است. معمولاً به عنوان یک حلال و به عنوان یک ماده بخور در برنامه های کاربردی کنترل آفات استفاده می شود.

3. نفتالین: نفتالین یک جایگزین کمتر سمی برای 1-برومونفتالین است که معمولاً به عنوان دافع شب پره و در تولید رنگ و رزین استفاده می شود.

4. دی متیل سولفوکسید (DMSO): DMSO یک حلال کمتر سمی است که می تواند به جای 1-برومونفتالین در برخی کاربردها استفاده شود. معمولاً در صنعت داروسازی و تحقیقات آزمایشگاهی استفاده می شود.

5. اتیل لاکتات: اتیل لاکتات یک حلال کمتر سمی است که می تواند به جای 1-برومونفتالین در برخی کاربردها استفاده شود. معمولاً در تولید عطرها و به عنوان حلال در صنایع غذایی استفاده می شود.

به طور کلی، چندین جایگزین کمتر سمی برای 1-برومونفتالین وجود دارد که می تواند در کاربردهای مختلف صنعتی استفاده شود. هنگام انتخاب یک جایگزین کمتر سمی، مهم است که خواص و الزامات خاص هر برنامه را در نظر بگیرید.

قیمت – فروش 1-برومونفتالین سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 1-برومونفتالین سیگما کدB73104 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید 1-برومونفتالین سیگما کد B73104 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)