ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات کد  می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای سنتز استفاده شود:
مشتقات O- و N-هتروسیکلیک از طریق Knoevenagel-cyclocondensation چند جزئی ایزاتین/آلدئید/آسنافتیلن-1،2-دیون، مالونونیتریل و اسیدهای فعال C-H مختلف. کرونو[3′،4′:5،6]پیرانو[2،3-d] پیریمیدین ها با واکنش تراکم 4-هیدروکسی کومارین، آلدئیدهای معطر، و اسید باربیتوریک/تیوباربیتوریک اسید.

همچنین می توان از آن به عنوان یک عامل کاهنده برای سنتز نانوذرات فلزی از طریق روش سل-ژل با استفاده از پیش سازهای نمک فلزی مربوطه. یک عامل کنترل کننده در سنتز تک کریستال پلیمر هماهنگ [Co(H2O)2Ni(CN)44H2O].

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات یکی از این موارد می باشد.این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات، به عنوان یک ترکیب شیمیایی، به صورت پودری و در دو حالت دی هیدرات و آنهیدرات وجود دارد. این ترکیب شیمیایی برای استفاده در صنایع مختلف، از جمله صنایع غذایی، دارویی و آرایشی به کار می‌رود.

در صنایع غذایی، تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات به عنوان یک افزودنی غذایی برای بالا بردن ماندگاری و افزایش میزان جلوگیری از انعقاد در مواد غذایی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صنایع دارویی، این ترکیب برای کنترل pH و بهبود طعم داروها با استفاده از خواص بافری خود، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در صنایع آرایشی، تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات به عنوان یک ترکیب pH کننده در محصولات آرایشی مانند شامپو، کرم، لوسیون و … استفاده می‌شود.

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات

مشخصات محصول تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات
 • نام لاتین: Sodium citrate tribasic dihydrate
 • کد: S4641
 • معرف ACS، ≥99.0٪
 • مترادف(ها): اسید سیتریک تری سدیم نمک دی هیدرات، تری سدیم سیترات دی هیدرات
 • فرمول خطی: HOC(COONa)(CH2COONa)2 · 2H2O
 • شماره CAS: 6132-04-3
 • وزن مولکولی: 294.10
 • بیلشتاین: 6104939
 • شماره EC: 200-675-3
 • شماره MDL: MFCD00150031
 • شناسه ماده PubChem: 24899613

خواص محصول

 • مقطع تحصیلی: معرف ACS
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥99.0٪
 • ناخالصی ها
  ≤0.003٪ آمونیاک (NH3)
  ≤0.005٪ ماده نامحلول
 • pH: 7.0-9.0 (25 درجه سانتیگراد، 5٪ در محلول)
 • mp: > 300 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • انحلال پذیری: آب: محلول 29.4 گرم در لیتر در 20 درجه سانتی گراد (کاملا)
 • آثار آنیونی
  کلرید (Cl-): ≤0.003٪
  سولفات (SO42-): ≤0.005٪
 • آثار کاتیونی
  Ca: ≤0.005٪
  Fe: ≤5ppm
  فلزات سنگین: ≤5ppm (توسط ICP-OES)
 • سیم SMILES
  O.O.[Na+].[Na+].[Na+].OC(CC([O-])=O)(CC([O-])=O)C([O-])=O
تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات

بسته بندی

 • 25 گرم
 • 500 گرم
 • 1 کیلوگرم
 • 5 کیلوگرم

در چه مواردی از تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در صنایع غذایی استفاده می‌شود؟

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در صنایع غذایی به عنوان یک افزودنی غذایی با استفاده از خواص بافری خود به منظور بالا بردن ماندگاری و افزایش میزان جلوگیری از انعقاد در مواد غذایی استفاده می‌شود. برخی از موارد استفاده این ترکیب شیمیایی در صنایع غذایی عبارتند از:

محصولات پخت‌شده: تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات به عنوان یک افزودنی غذایی در محصولات پخت‌شده مانند نان، کیک، کلوچه و بیسکویت استفاده می‌شود.

فرآورده‌های گوشتی: این ترکیب در محصولات گوشتی مانند سوسیس، کالباس و همبرگر به عنوان یک جلوگیری کننده از انعقاد و رنگ‌دانه طبیعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محصولات شیری: تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در محصولات شیری مانند پنیر، ماست و بستنی به عنوان یک بافر pH کننده استفاده می‌شود.

محصولات غذایی آماده: این ترکیب شیمیایی در محصولات غذایی آماده مانند پیتزا، پاستا و سوپ به عنوان یک افزودنی غذایی برای بالا بردن ماندگاری و جلوگیری از انعقاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اقدامات بیوشیمی تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات 

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات به عنوان یک ترکیب شیمیایی، در برخی فرآیندهای بیوشیمیایی نیز به کار می‌رود. در ادامه به برخی از اقدامات بیوشیمیایی تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات اشاره می‌کنیم:

 • استفاده در فرآیند تولید کیتوزان: کیتوزان یک پلی‌ساکارید است که در برخی فرآیندهای بیوشیمیایی برای تولید از آن استفاده می‌شود. تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در فرآیند تولید کیتوزان به عنوان یک عامل بافر استفاده می‌شود.
 • تولید اسید لاکتیک: اسید لاکتیک به عنوان یک ماده میانی در تولید بسیاری از محصولات بیوشیمیایی مانند پلاستیک‌ها، محصولات شیمیایی و داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در فرآیند تولید اسید لاکتیک به عنوان یک بافر استفاده می‌شود.
 • پاکسازی پروتئین‌ها: در برخی فرآیندهای بیوشیمیایی مانند الکتروفورز پروتئین، تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات به عنوان یک بافر استفاده می‌شود تا pH محیط را در محدوده‌ای قرار دهد که پروتئین‌ها بهترین فعالیت را انجام دهند.
 • تولید نانوذرات: تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در فرآیند تولید نانوذرات به عنوان یک عامل بافر و یون کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این اقدامات تنها برخی از کاربردهای بیوشیمیایی تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات هستند و در برخی فرآیندهای دیگر بیوشیمیایی نیز ممکن است به کار گرفته شود.

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات

خرید و فروش تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات 

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات به عنوان یک ترکیب شیمیایی، در صنایع مختلف به کار می‌رود. این ترکیب در صنایع غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و صنایع بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از کاربردهای تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در این صنایع اشاره می‌شود:

 • صنایع غذایی: تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در صنایع غذایی به عنوان یک افزودنی غذایی برای بالا بردن ماندگاری و جلوگیری از انعقاد در مواد غذایی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در تولید بعضی محصولات غذایی مانند پنیر، ماست و بستنی، به عنوان یک بافر pH کننده استفاده می‌شود.
 • صنایع دارویی: تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در صنایع دارویی به عنوان یک کنترل‌کننده pH و بهبود دهنده طعم داروها، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در تولید بعضی از داروها به عنوان یک بافر استفاده می‌شود.
 • صنایع آرایشی و بهداشتی: تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در صنایع آرایشی و بهداشتی به عنوان یک ترکیب pH کننده و بافر، به کار می‌رود. این ترکیب در تولید محصولات آرایشی مانند شامپو، کرم، لوسیون و… استفاده می‌شود.
 • صنایع بیوشیمیایی: در برخی فرآیندهای بیوشیمیایی مانند تولید کیتوزان، اسید لاکتیک، پاکسازی پروتئین‌ها و تولید نانوذرات، به عنوان یک بافر و یون کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور کلی، تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات به دلیل خواص بافری، pH کنندگی و جلوگیری از انعقاد در صنایع مختلف به کار می‌رود.

تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در صنایع دیگری هم به کار می‌رود؟

بله، تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در بسیاری از صنایع به کار می‌رود. در زیر به برخی از صنایع دیگری که از این ترکیب استفاده می‌کنند، اشاره می‌کنیم:

 • صنعت نساجی: در صنعت نساجی،به عنوان یک عامل ضد انعقاد استفاده می‌شود. این ترکیب به صورت اسپری بر روی پارچه‌های نساجی پاشیده می‌شود تا خواص ضد انعقادی آن‌ها افزایش یابد.
 • صنعت کاغذ: تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات در صنعت کاغذ به عنوان یک عامل پایداری کننده کاغذ و جلوگیری از انعقاد استفاده می‌شود.
 • صنعت رنگ: در صنعت رنگ، به عنوان یک منظم‌کننده pH و کنترل‌کننده رنگ استفاده می‌شود.
 • صنعت پلاستیک: در صنعت پلاستیک، تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات به عنوان یک عامل بافر و کنترل‌کننده pH استفاده می‌شود.
 • صنعت نفت: در صنعت نفت،  به عنوان یک عامل ضد انعقاد و بافر استفاده می‌شود.

این ترکیب شیمیایی در صنایع دیگری نیز مانند صنعت تجهیزات پزشکی، صنعت چرم، صنعت آلومینیوم و … به کار می‌رود. به طور کلی، تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات به دلیل خواص بافری، کنترل‌کننده pH و جلوگیری از انعقاد در بسیاری از صنایع به کار می‌رود.

قیمت – فروش تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات کدS4641

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی  بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات کد S4641 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)