ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

سولفات تالیم سیگما

سولفات تالیم سیگما کد208191 (Sigma Thallium Sulfate)، مرکبی شیمیایی است که شامل یون‌های تالیم و سولفات است. این ترکیب به صورت پودر سفید رنگ در دسترس است و به عنوان یک ترکیب شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سولفات تالیم سیگما در برخی آزمایش‌های شیمیایی به عنوان یک افزودنی استفاده می‌شود. این ترکیب در آزمایش‌های بالینی نیز به عنوان یک عامل تشخیصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، برای تشخیص بیماری‌های قلبی، آزمایش تالیم استرس تست معروفی است که با استفاده از سولفات تالیم سیگما انجام می‌شود.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  سولفات تالیم سیگما  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند

سولفات تالیم سیگما

سولفات تالیم سیگما (Sigma Thallium Sulfate)، مرکبی شیمیایی است که شامل یون‌های تالیم و سولفات است. این ترکیب به صورت پودر سفید رنگ در دسترس است و به عنوان یک ترکیب شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سولفات تالیم سیگما در برخی برنامه‌های رادیوتراپی نیز استفاده می‌شود. درمان بیماری‌های سرطانی با استفاده از یون‌های تالیم و رادیوتراپی، به عنوان یک روش درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش، یون‌های تالیم به عنوان یک ناحیه‌نگاری مورد استفاده قرار می‌گیرند تا بیماری‌های سرطانی مشخص شوند و سپس با استفاده از رادیوتراپی، سلول‌های سرطانی تخریب می‌شوند. اما باید توجه داشت که استفاده از سولفات تالیم سیگما در رادیوتراپی، به دلیل سمیت بالای این ماده، ممکن است با عوارض جانبی جدی همراه باشد.

مشخصات محصول سولفات تالیم سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: سولفات تالیم (I)
 • نام لاتین: Thallium(I) sulfate
 • کد: 208191
 • ≥99.9٪ پایه فلزات کمیاب
 • فرمول خطی: Tl2SO4
 • شماره CAS: 7446-18-6
 • وزن مولکولی: 504.83
 • شماره EC: 231-201-3
 • شماره MDL: MFCD00011278
 • شناسه ماده PubChem: 24852498
 • NACRES: NA.23
سولفات تالیم سیگما

سولفات تالیم سیگما

خواص ماده سولفات تالیم سیگما

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥99.9٪ پایه فلزات کمیاب
 • فرم: پودر و تکه ها
 • ناخالصی ها: ≤1000.0 پی پی ام آنالیز ردیابی فلز
 • mp: 632 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • تراکم: 6.77 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  [Tl+].[Tl+].[O-]S([O-])(=O)=O
 • InChI
  1S/H2O4S.2Tl/c1-5(2,3)4;;/h(H2,1,2,3,4);;/q;2*+1/p-2
 • کلید InChI
  YTQVHRVITVLIRD-UHFFFAOYSA-L

کاربرد سولفات تالیم سیگما

سولفات تالیم سیگما در بسیاری از کاربردهای صنعتی و پزشکی استفاده می شود. از جمله کاربردهای اصلی آن عبارتند از:

1- ساخت شیشه، آینه، فلزات، چوب و فرآورده های نفتی.

2- صنعت رنگ و رنگ.

3- بررسی عملکردی قلب با استفاده از اشعه ایکس در پزشکی.

4- پزشکی هسته ای برای تهیه تصویر از اندام مورد بررسی.

5- استفاده از آن در رادیوتراپی برای انواع خاصی از سرطان.

با این حال، سولفات تالیم سیگما به دلیل سمیت بالا و خطر برای سلامت عمومی باید با احتیاط رفتار شود. قرار گرفتن در معرض این ترکیب می تواند منجر به علائمی مانند تهوع، استفراغ، اسهال، سردرد، سرگیجه، خستگی، خواب آلودگی، تشنج، بیهوشی و حتی مرگ در موارد شدید شود. بنابراین، هنگام کار با این ترکیب باید اقدامات حفاظتی لازم انجام شود.

سولفات تالیم سیگما

سولفات تالیم سیگما

آیا می توان از سیگما سولفات تالیوم در داروها استفاده کرد؟

بله، سیگما تالیم سولفات را می توان در برخی داروها استفاده کرد. با این حال، استفاده از آن در داروها به دلیل سمیت بالا و خطر سلامت عمومی نادر و محدود است.

سولفات تالیوم سیگما در پرتودرمانی برای انواع خاصی از سرطان استفاده می شود، اما سایر مواد حاوی تالیم بیشتر در رادیوتراپی استفاده می شود.

تالیم سیگما سولفات همچنین در پزشکی هسته ای برای تولید تصویری از اندامی مورد بررسی استفاده می شود، اما در مقادیر بسیار کم و تحت شرایط خاص برای به حداقل رساندن خطرات بالقوه سلامتی استفاده می شود.

با این حال، استفاده از سولفات تالیوم سیگما در داروها به دلیل سمیت بالا و عوارض جانبی جدی که ممکن است در صورت مصرف زیاد رخ دهد، بسیار محدود شده است، بنابراین باید در هنگام استفاده از آن در داروها طبق دستور پزشکان و متخصصان واجد شرایط دقت شود.

آیا می توان از تالیم سیگما سولفات در تحقیقات پزشکی استفاده کرد؟

بله، سیگما تالیم سولفات می تواند در تحقیقات پزشکی برای اهداف مختلف استفاده شود. می توان از آن در مطالعات پزشکی برای بررسی و تشخیص برخی بیماری ها مانند بیماری های قلبی و مغزی و تومورهای سرطانی استفاده کرد.

به عنوان مثال، سولفات تالیم سیگما را می توان در پزشکی هسته ای برای تولید تصویری از اندام های مورد بررسی استفاده کرد. یک رنگ حاوی تالیم رادیواکتیو به داخل ورید تزریق می شود.این تکنیک بر توانایی اشعه ساطع شده از رنگ در اندام ها برای تولید تصویری که بافت ها و اندام های داخلی را نشان می دهد، متکی است.

سولفات تالیم سیگما همچنین می تواند در مطالعات بیولوژیکی برای تعیین اثرات سمی و درمانی آن بر سلول ها و بافت های مختلف استفاده شود.

با این حال، هنگام استفاده از سولفات تالیم سیگما در تحقیقات پزشکی باید مراقب بود و از روش های ایمنی مناسب و اقدامات پیشگیرانه برای به حداقل رساندن خطرات بالقوه سلامتی پیروی کرد.

بسته بندی

50 گرم

250 گرم

سولفات تالیم سیگما

سولفات تالیم سیگما

خرید و فروش سولفات تالیم سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده سولفات تالیم سیگما کد208191 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی سولفات تالیم سیگما

سولفات تالیوم سیگما دارای خواص بیوشیمیایی منحصر به فردی است که آن را در بسیاری از کاربردهای بیوشیمیایی مفید می کند. اقدامات بیوشیمیایی ممکن با استفاده از سولفات تالیم سیگما عبارتند از:

 •  آزمایش اسیدهای نوکلئیک: سولفات تالیم سیگما می تواند برای آزمایش اسیدهای نوکلئیک از طریق واکنش با اسیدهای نوکلئیک برای تشکیل رسوبات قابل مشاهده استفاده شود.
 •  جداسازی پروتئین ها: سولفات تالیم سیگما را می توان در جداسازی پروتئین ها استفاده کرد، زیرا می تواند با پروتئین ها واکنش داده و رسوب تشکیل دهد.
 •  آنالیز یونها: از سولفات تالیم سیگما می توان در آنالیز یون ها استفاده کرد، زیرا می تواند با یون ها برهمکنش ایجاد کند و رسوب ایجاد کند.
 • مطالعه میکروب ها: از سولفات تالیم سیگما می توان در مطالعه میکروب ها استفاده کرد، همانطور که می توان از آن برای تعیین رشد میکروب ها استفاده کرد.

با این حال، هنگام استفاده از سولفات تالیم سیگما در روش های بیوشیمیایی باید مراقب بود زیرا در صورت قرار گرفتن در مقادیر زیاد می تواند برای سلامت عمومی سمی و خطرناک باشد. هنگام کار با این ترکیب باید مراحل ایمنی و اقدامات احتیاطی مناسب رعایت شود.

آیا می توان از سولفات تالیم سیگما در تحقیقات پزشکی فقط برای آزمایش بیماری های عصبی استفاده کرد؟

خیر، سیگما تالیم سولفات را نمی توان در تحقیقات پزشکی فقط برای آزمایش بیماری های عصبی استفاده کرد. با این حال، می توان از آن در تحقیقات پزشکی برای غربالگری و تشخیص بسیاری از بیماری های دیگر از جمله بیماری های قلبی و مغزی و تومورهای سرطانی استفاده کرد.

یک رنگ حاوی تالیم رادیواکتیو در پزشکی هسته‌ای برای تولید تصویری از اندام‌های مورد بررسی استفاده می‌شود. رنگ به داخل ورید تزریق می شود و این تکنیک بر توانایی تشعشع ساطع شده از رنگ در اندام ها برای تولید تصویری که بافت ها و اندام های داخلی را نشان می دهد، متکی است.

سولفات تالیم سیگما همچنین می تواند در مطالعات بیولوژیکی برای تعیین اثرات سمی و درمانی آن بر سلول ها و بافت های مختلف استفاده شود.

با این حال، هنگام استفاده از سولفات تالیم سیگما در تحقیقات پزشکی باید مراقب بود و از روش های ایمنی مناسب و اقدامات پیشگیرانه برای به حداقل رساندن خطرات بالقوه سلامتی پیروی کرد.

قیمت – فروش سولفات تالیم سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) سولفات تالیم سیگما می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید سولفات تالیم سیگما میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)