ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

هیدروکسی آپاتیت سیگما

هیدروکسی آپاتیت سیگما (HA) متعلق به خانواده آپاتیت کلسیم است که از نظر ساختار و ترکیب شیمیایی شبیه استخوان طبیعی است. می توان آن را با تکنیک های مختلفی مانند رسوب شیمیایی، هیدروترمال، الکتروریسی و احتراق خود تکثیر کننده تهیه کرد. این ماده به دلیل ماهیت زیست فعال و زیست سازگار به طور گسترده به عنوان یک ماده ایمپلنت برای بازسازی استخوان، حامل دارو و سیستم انتقال ژن استفاده می شود.هیدروکسی آپاتیت سیگما

ذرات هیدروکسی آپاتیت در مقیاس نانو را می توان برای تهیه مواد مهندسی بافت استخوان به دلیل زیست تخریب پذیری آهسته در محل، قابلیت رسانایی استخوانی خوب و قابلیت القای استخوان استفاده کرد. نانوذرات هیدروکسی آپاتیت اصلاح شده با پلی (سدیم 4-استایرن سولفونات) می تواند به عنوان حامل دارویی برای وانکومایسین استفاده شود. نانوذرات هیدروکسی آپاتیت آزاد شدن آنتی بیوتیک ها را پس از کاشت داربست در بدن کنترل می کند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.هیدروکسی آپاتیت سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که هیدروکسی آپاتیت سیگما کد677418 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

هیدروکسی آپاتیت سیگما

هیدروکسی آپاتیت سیگما، یکی از انواع آپاتیت‌ها است که شامل ترکیبات کلسیم، فسفات و هیدروکسیل است. این ترکیب شیمیایی به دلیل ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی خود، در بسیاری از صنایع و کاربردهای پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای هیدروکسی آپاتیت عبارتند از:

ساخت استخوان مصنوعی: هیدروکسی آپاتیت به عنوان یک جایگزین برای استخوان طبیعی در جراحی‌های ارتوپدیک و دندانپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل قابلیت ترکیب با بافت استخوانی طبیعی و مقاومت فیزیکی بالا، به عنوان یک جایگزین مناسب برای استخوان طبیعی شناخته شده است.

تولید محصولات آرایشی: هیدروکسی آپاتیت به عنوان یک عامل ضد رطوبت و پایدار کننده در تولید محصولات آرایشی مانند رژلب، پودر، کرم و لوسیون مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل خاصیت جذب رطوبت و تثبیت رنگ، به عنوان یک عامل مهم در تولید محصولات آرایشی شناخته شده است.

تولید محصولات شوینده: هیدروکسی آپاتیت به عنوان یک عامل جذب کننده یون‌های سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در تولید محصولات شوینده مانند پاک‌کننده‌های ظروف، مایعات شستشوی لباس و انواع محصولات شوینده دیگر، برای کاهش سطح آلاینده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.هیدروکسی آپاتیت سیگما

کاربردهای دیگر: هیدروکسی آپاتیت در صنایع دیگری همچون نجاری، کشاورزی و تولید کاغذ نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های خود، به‌طور گسترده‌ای در تحقیقات و توسعه مصنوعات جدید استفاده می‌شود.

در کل، هیدروکسی آپاتیت به دلیل ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی خود، در بسیاری از صنایع و کاربردهای پزشکی و غیر پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، همانند هر ماده شیمیایی دیگری، باید در استفاده از هیدروکسی آپاتیت، از دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی پایبندی کرد و از هرگونه خطرات ممکن برای سلامتی انسان‌ها پیشگیری کرد.

مشخصات محصول هیدروکسی آپاتیت سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: هیدروکسی آپاتیت
 • نام لاتین: Hydroxyapatite
 • کد: 677418
 • نانوپودر، اندازه ذرات <200 نانومتر (BET)، ≥97٪، مصنوعی
 • مترادف(ها): کلسیم فسفات تری بیسیک، کلسیم هیدروکسی فسفات، HAp، هیدروکسی لاپاتیت، فسفات کلسیم تری بیسیک
 • فرمول خطی: [Ca5(OH)(PO4)3]x
 • شماره CAS: 12167-74-7
 • وزن مولکولی: 502.31
 • شماره EC: 235-330-6
 • شماره MDL: MFCD00010904
 • شناسه ماده PubChem: 24885371
 • NACRES: NA.23
هیدروکسی آپاتیت سیگما-

هیدروکسی آپاتیت سیگما-

خواص محصول هیدروکسی آپاتیت سیگما

 • سطح کیفیت: 100
 • سنجش: ≥97%
 • فرم: نانو پودر جامد
 • اندازه ذرات: <200 نانومتر (BET)
 • مساحت سطح: > 9.4 متر مربع / گرم
 • mp: 1100 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  [Ca++].[Ca++].[Ca++].[Ca++].O[Ca+].[O-]P([O-])([O-])=O.[O-]P([O- ])([O-])=O.[O-]P([O-])([O-])=O
 • InChI
  1S/5Ca.3H3O4P.H2O/c;;;;;3*1-5(2،3)4;/h;;;;;;3*(H3,1,2,3,4);1H2/q5 *+2;;;;/p-10
 • کلید InChI
  XYJRXVWERLGGKC-UHFFFAOYSA-D

بسته بندی

 • 5 گرم
 • 10 گرم
 • 25 گرم

خرید و فروش محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده هیدروکسی آپاتیت سیگما کد677418 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.هیدروکسی آپاتیت سیگما

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی هیدروکسی آپاتیت 

هیدروکسی آپاتیت (HA) یکی از انواع آپاتیت‌ها است که به دلیل ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی خود، در بسیاری از برنامه‌های بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از اقدامات بیوشیمیایی هیدروکسی آپاتیت عبارتند از:

تهیه نمونه: ابتدا باید نمونه‌های HA تهیه شود. این نمونه‌ها می‌توانند به وسیله روش‌های شیمیایی و فیزیکی مختلفی مانند روش سل-گل، روش سنتز هیدروترمال و روش الکترونیک تهیه شوند.

تعیین خواص شیمیایی: برای تعیین خواص شیمیایی HA، از روش‌های تحلیل شیمیایی مانند طیف‌سنجی فرابنفش و مادون قرمز، طیف‌سنجی جذب اتمی و دیگر روش‌های تحلیلی استفاده می‌شود.هیدروکسی آپاتیت سیگما

تعیین خواص فیزیکی: برای تعیین خواص فیزیکی HA، از روش‌هایی مانند آنالیز پراش پرتو ایکس، میکروسکوپ الکترونی، آزمون‌های مکانیکی و آزمون‌های زیستی مانند آزمون جذب سلولی و آزمون جذب پروتئین استفاده می‌شود.

کاربردهای بیوشیمیایی: HA به عنوان یک جایگزین برای استخوان طبیعی در جراحی‌های ارتوپدیک و دندانپزشکی و همچنین به عنوان یک عامل ضد رطوبت و پایدار کننده در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، HA به عنوان یک عامل جذب کننده یون‌های سنگین و تولید کاتالیزورهای نانو در صنایع مختلف نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کل، استفاده از هیدروکسی آپاتیت در برنامه‌های بیوشیمیایی متنوعی مانند جراحی‌های ارتوپدیک، تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، تولید کاتالیزورهای نانو و جذب یون‌های سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تمامی مراحل تولید و استفاده از HA، باید از دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی پایبندی کرد و از هرگونه خطرات ممکن برای سلامتی انسان‌ها پیشگیری کرد.

میکروسفرهای هیدروکسی آپاتیت متخلخل ظرفیت جذب بالایی را برای فلزات سنگین نشان می دهند و می توانند برای تصفیه آب آلوده به فلزات سنگین استفاده شوند.

هیدروکسی آپاتیت سیگما-

هیدروکسی آپاتیت سیگما-

ویژگی ها و مزایا

 • زیست فعال و زیست سازگار
 • استحکام مکانیکی خوب
 • ساختار متخلخل
 • خواص استئو رسانایی و استئواینتگراسیون هیدروکسی آپاتیت سیگما

آیا هیدروکسی آپاتیت در تولید محصولات غذایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

هیدروکسی آپاتیت در تولید محصولات غذایی نه تنها مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، بلکه مصرف آن در محصولات غذایی ممنوع است. در واقع، هیدروکسی آپاتیت به دلیل ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی خود، یکی از موادی است که می‌تواند به عنوان افزودنی به محصولات غذایی اضافه شود، اما مصرف آن به دلیل خطرات جدی برای سلامتی انسان‌ها ممنوع است.

استفاده از هیدروکسی آپاتیت در محصولات غذایی می‌تواند باعث تغییر طعم و بافت غذا شود و همچنین ممکن است باعث ایجاد آسیب‌های جدی برای سلامتی انسان‌ها شود. برای مثال، مصرف بیش از حد هیدروکسی آپاتیت می‌تواند باعث کاهش جذب مواد مغذی و مواد معدنی در بدن شود و همچنین می‌تواند باعث ایجاد آسیب‌های کلیوی و سایر مشکلات سلامتی شود.

بنابراین، هیدروکسی آپاتیت در تولید محصولات غذایی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و مصرف آن در محصولات غذایی ممنوع است. برای تولید محصولات غذایی ایمن و سالم، باید از افزودنی‌های مجاز و مشخص شده در آیین‌نامه‌های بهداشتی استفاده کرد و از هرگونه ماده شیمیایی مشکوک و غیر مجاز در محصولات غذایی پرهیز کرد.

قیمت – فروش هیدروکسی آپاتیت سیگما کد677418

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) هیدروکسی آپاتیت سیگما کد677418 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید هیدروکسی آپاتیت سیگما کد677418 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)