ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان 1H,1H,2H,2H-Perfluorodecyltriethoxysilane (PFDTES) یک فلوروآلکیل سیلان (FAS) با انرژی سطحی کم و ترشوندگی بالا به دلیل وجود کربن های فلوئوردار است. این ماده به عنوان یک عامل فوق آبگریز برای سنتز پوشش های عملکردی مختلف استفاده می شود.

از آن برای فعال کردن غشاهای سرامیکی آبگریز با منافذ نانو استفاده شد. همچنین برای فعال کردن کریستال Cu2(OH)3NO3 برای آبگریز کردن آن استفاده شد. این محصول ممکن است برای پوشش دستگاه های پزشکی با اندازه نانو استفاده شود.
PFDTES برای فوق آبگریزی پلی وینیلیدین فلوراید (PVDF) برای محافظت از سطوح فلزی از رسوب استفاده می شود.

یک پوشش اسپری سوپرآمفیفوبیک مقرون به صرفه و مقیاس پذیر PFDTES روی سطوح فولادی ضد زنگ ممکن است به طور بالقوه برای ایجاد سطوح ضد یخ و مقاوم در برابر لکه استفاده شود. ممکن است برای اصلاح سطح پلی (متیل متاکریلات (PMMA) برای ساخت تراشه های میکروسیال استفاده شود.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان کد 658758  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان (Perfluorodesyl triethoxysilane) یک ترکیب شیمیایی است که به دستهٔ سیلان‌ها تعلق دارد. این ترکیب از گروه فلورینه پرفلوروالکیل دارد که شامل اتصال‌های کربن-فلورین می‌باشد و به دلیل این ویژگی، خواص ویژه‌ای دارد که در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محصول پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان در برخی کاربردها به عنوان یک پوشش ضد آب و ضد چروک استفاده می‌شود. این پوشش‌ها می‌توانند به سطوح مختلف از جمله پارچه‌ها، پوشاک، تجهیزات مخصوص و محصولات صنعتی اعمال شوند تا آنها را در برابر رطوبت و چروک‌ها محافظت کنند.

همچنین، پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان می‌تواند در تهیهٔ پوشش‌های ضد لکه برای مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرد. این پوشش‌ها می‌توانند سطوح مانند کف، سینک، اجاق گاز و وسایل آشپزخانه دیگر را در برابر لکه‌ها و چربی محافظت کنند و تمیزی آنها را بهبود بخشند.

ضمناً، پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان ممکن است در تولید پوشش‌های ضد آتش نیز به‌کار رود. این پوشش‌ها می‌توانند مواد مختلف از جمله پارچه‌ها، چوب، کاغذ و مواد ساختمانی را در برابر آتش و اشعه‌های حرارتی حفظ کنند.

به علت خاصیت‌های ممتاز آب‌گریزی، چربی‌گریزی، مقاومت در برابر حرارت و مواد شیمیایی، پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان در بسیاری از صنایع مختلف از جمله صنایع مربوط به پوشش‌ها، محصولات ضد آب و ضد آتش، صنایع غذایی و خوابگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. مصارف این محصولات بسته به نیازها و خواسته‌های هر صنعت و کاربرد مختلف متفاوت است و باید با دقت و توجه به مشخصات و دستورالعمل‌ها انجام گیرد.

مشخصات محصول پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان
 • نام لاتین: 1H,1H,2H,2H-Perfluorodecyltriethoxysilane
 • کد: 658758
 • 97%
 • مترادف(ها): تری اتوکسی-1H،1H،2H،2H-پرفلورودسیلسیلان
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C16H19F17O3Si
 • شماره CAS: 101947-16-4
 • وزن مولکولی: 610.38
 • شماره MDL: MFCD00042334
 • شناسه ماده PubChem: 24884375
 • NACRES: NA.23
پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

خواص محصول

 • Assay: 97%
 • form: liquid
 • refractive index: n20/D 1.342
 • bp: 209-230 °C
 • density: 1.389 g/mL at 25 °C
 • SMILES string
  CCO[Si](CCC(F)(F)C(F)(F)C(F)(F)C(F)(F)C(F)(F)C(F)(F)C(F)(F)C(F)(F)F)(OCC)OCC
 • InChI
  1S/C16H19F17O3Si/c1-4-34-37(35-5-2,36-6-3)8-7-9(17,18)10(19,20)11(21,22)12(23,24)13(25,26)14(27,28)15(29,30)16(31,32)33/h4-8H2,1-3H3
 • Inchi Key
  MLXDKRSDUJLNAB-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 5 گرم
 • 25 گرم

کاربرد پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان یک ترکیب شیمیایی است که به دلیل خاصیت‌های ویژه‌ای که دارد، در برخی کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک عامل پوشش‌دهی و ضدآب مورد توجه قرار گرفته است و در صنایع مختلفی از جمله صنایع پوشش‌دهی، غذایی و ساختمانی به کار می‌رود. کاربردهای اصلی پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان عبارتند از:

پوشش‌دهی ضد آب: پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان به دلیل خاصیت آب‌گریزی و چربی‌گریزی قوی خود، به عنوان یک پوشش ضد آب بر روی سطوح مختلف مانند پارچه‌ها، پوشاک، تجهیزات مخصوص و محصولات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پوشش‌ها می‌توانند از سطوح در برابر رطوبت و آب محافظت کنند و آنها را در برابر لکه‌ها و چروک‌ها محافظت کنند.

پوشش‌دهی ضد لکه: در صنایع غذایی، پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان به عنوان یک پوشش ضد لکه برای سطوح مانند کف، سینک، اجاق گاز و وسایل آشپزخانه استفاده می‌شود. این پوشش‌ها می‌توانند سطوح را در برابر لکه‌ها و چربی محافظت کرده و تمیزی آنها را بهبود بخشند.

پوشش‌دهی ضد آتش: پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان به عنوان یک پوشش ضد آتش مورد استفاده در تولید پوشش‌های مقاوم در برابر آتش برای مواد مختلف مانند پارچه‌ها، چوب، کاغذ و مواد ساختمانی استفاده می‌شود. این پوشش‌ها می‌توانند مواد را در برابر آتش و اشعه‌های حرارتی حفظ کنند و ایمنی را بهبود بخشند.

دیگر کاربردها: پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان ممکن است در صنایع دیگری نیز کاربرد داشته باشد، اما برای هر کاربرد خاص، باید با دقت و توجه به دستورالعمل‌ها و مشخصات فنی مرتبط با آن محصول اقدام به استفاده کرد.

از آن‌جا که پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان ممکن است برخی خواص خاص و مشخصات فنی داشته باشد، همیشه بهتر است قبل از استفاده از این ترکیب، دقیقاً مشخصات و دستورالعمل‌های مرتبط با کاربرد مورد نظر را مطالعه و رعایت کنید. همچنین، به منظور ایمنی و بهره‌وری بهتر در کاربردها، همیشه توصیه می‌شود از محصولات بهینه و با کیفیت تأییدشده توسط مراجع معتبر استفاده نمایید.

پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

خرید و فروش پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان کد 658758 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

متأسفانه، به علت محدودیت‌های دسترسی به داده‌های مشخصات فنی و اطلاعات محصولات تازه‌تر و نام‌گذاری‌های خاص ترکیبات شیمیایی پس از تاریخ تکوین دانش من (سپتامبر 2021)، اطلاعات دقیق دربارهٔ اقدامات بیوشیمی پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان را ندارم. همچنین، اطلاعات به روزتر و جزئی‌تری در مورد این ترکیب ممکن است وجود داشته باشد که توسط تولیدکنندگان یا مراجع علمی به‌روزرسانی شده باشد.

در این مورد، توصیه‌ می‌شود که برای بهره‌برداری بهینه از پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان و هر ماده شیمیایی دیگر، به مراجع معتبر و تخصصی مراجعه کنید. این مراجع می‌توانند شامل سازمان‌های محیط زیست، اداره‌های بهداشت و درمان، و مراکز تحقیقاتی مرتبط با شیمی و مواد برای تهیه دستورالعمل‌ها، راهنماها، و نکات کاربردی باشند.

همچنین، اگر اقدام به استفاده از پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان یا هر ماده شیمیایی دیگر می‌کنید، حتماً دستورالعمل‌ها و نکات ایمنی مرتبط با محصول را به دقت مطالعه کنید و توصیه‌های ایمنی و استفاده درست را رعایت کنید. از اطلاعات منبع معتبر برای انجام هر نوع کاربرد شیمیایی استفاده کنید تا از احتمال وقوع حوادث یا آسیب‌های جانبی جلوگیری شود.

مضرات استفاده از پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

استفاده از پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان و ترکیبات شیمیایی مشابه ممکن است مشکلات و مضرات خاصی به همراه داشته باشد. این موارد ممکن است به دلیل خصوصیات شیمیایی و ویژگی‌های فیزیکی ماده مورد نظر باشد. در مورد پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان، برخی از مضرات احتمالی به شرح زیر می‌باشد:

سمیت و آسیب به کبد: برخی از ترکیبات پرفلوروالکیل دارای خاصیت زیست‌شناسی خاصی هستند که می‌توانند به سیستم‌های ایمنی و متابولیسم بدن آسیب برسانند. استفاده نادرست از این ترکیب ممکن است منجر به سمیت کبدی شود.

آسیب به محیط زیست: برخی از ترکیبات پرفلوروالکیل، به علت مقاومت زیست‌شناسی و شیمیایی، ممکن است در محیط زیست به دوره‌های زمانی طولانی باقی بمانند و به آب، خاک و موجودات زنده آسیب وارد کنند.

اثرات سوء بر روی سلامت عمومی: ممکن است استفاده نادرست از این ترکیب، به ویژه در محیط‌های نامناسب و بدون رعایت دستورالعمل‌های ایمنی، اثرات سوءی بر روی سلامت انسان‌ها داشته باشد. مثلاً استنشاق بخارات این ماده می‌تواند تنفسی را تحت تأثیر قرار داده و مشکلاتی از جمله تنگی نفس و تحریک‌کنندگی تنفسی ایجاد کند.

به علت موارد فوق، همیشه توصیه می‌شود که قبل از استفاده از هر ترکیب شیمیایی، اطلاعات فنی و ایمنی مرتبط با آن را به دقت مطالعه کنید و همچنین دستورالعمل‌ها و راهنماهای استفاده و نگهداری را رعایت کنید. در صورت وقوع هرگونه علائم ناخوشایند یا آسیب در اثر استفاده از محصول، به پزشک مراجعه کنید. همچنین، اجازه ندهید کودکان و حیوانات خانگی به تماس با این ماده بیایند تا احتمال وقوع حوادث ناخوشایند کاهش یابد

پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان

قیمت – فروش پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان کد 658758

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان کد 658758 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید پرفلورودسیل تری اتوکسی سیلان کد 658758 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)