ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

الیگومایسین A

الیگومایسین Oligomycin A) A یک ماده طبیعی است که از جلبک‌هایی به نام Streptomyces اسلولاتوسی‌پوروس (Streptomyces antibioticus) جداسازی شده است. این ترکیب به عنوان یک مهارکننده از فسفوریلاسیون اکسیداتیو میتوکندریال (ATP synthase) شناخته می‌شود، که یک آنزیم حیاتی در مسیر تنفس هوازی یا فسفوریلاسیون اکسیداتیو در میتوکندریهاست.

این ماده در تحقیقات بیوشیمیایی و بیولوژی سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور خاص، الیگومایسین A به عنوان یک ابزار استفاده می‌شود تا فهم بیشتری از فرآیند تولید انرژی در سلول‌ها (تولید آدنوزین تری‌فسفات یا ATP) و تأثیرات آن در سیگنال‌دهی سلولی به دست آید.

در تحقیقات بیوشیمیایی، آزمایش‌هایی انجام می‌شود تا با استفاده از الیگومایسین A، تولید ATP در میتوکندریها متوقف شود و اثرات مختلفی روی سلول‌ها و مسیرهای سیگنالی مشاهده شود. این کار به ما اجازه می‌دهد تا بهتر درک کنیم چگونه سلول‌ها انرژی تولید می‌کنند و چگونه این فرآیند اثرات متنوعی در فیزیولوژی سلولی دارد.

به طور کلی، الیگومایسین A یک ابزار تحقیقاتی است که در مطالعه مسائل مختلف بیولوژیکی و بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که الیگومایسین A کد 75351  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

الیگومایسین A

ساختار شیمیایی: ماکرولید

الیگومایسین A (Erythromycin) یک آنتی‌بیوتیک از خانواده ماکرولیدها است که برای مبارزه با عفونت‌های باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو به طور گسترده برای درمان مختلفی از عفونت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای طیف وسیعی از باکتری‌هاست که می‌تواند در برابر آنها موثر باشد.

الیگومایسین A به مکانیسم کاری خاص خود اثر می‌گذارد. این دارو با اتصال به یک قسمت خاص از ریبوزوم‌های باکتری، به نام ۵۰S ریبوزوم، فرآیند تولید پروتئین در سلول‌های باکتری را مختل می‌کند. این مکانیسم باعث از بین رفتن قدرت باکتری‌ها برای تولید پروتئین و در نتیجه، رشد و انتشار آنها می‌شود.

کاربردهای اصلی الیگومایسین A شامل:

 1. عفونت‌های تنفسی: مانند برونشیت، عفونت‌های تنفسی بالایی (نظیر التهاب حلق و سینوزیت) و عفونت‌های ریه.
 2. عفونت‌های پوستی: از جمله عفونت‌های باکتریایی پوستی و زخم‌ها.
 3. عفونت‌های عفونی چشمی: مانند کونژونکتیویت.
 4. عفونت‌های دستگاه گوارش: مانند دیسنتری باکتریایی.
 5. عفونت‌های ادراری: برای درمان عفونت‌های دستگاه ادراری.

عفونت‌های جراحی: پیش از جراحی‌های بزرگ، اغلب داروی پیش‌زاویه (preoperative prophylaxis) برای جلوگیری از عفونت‌های پس از جراحی تجویز می‌شود.

همچنین، در برخی موارد الیگومایسین A ممکن است در درمان عفونت‌هایی که مقاوم به سایر آنتی‌بیوتیک‌ها شده‌اند، مورد استفاده قرار گیرد. به هر حال، استفاده از این دارو نیازمند توصیه پزشک و تجویز دقیق طبقه‌بندی و دوزهای مناسب است. همچنین، باید توجه به هر گونه واکنش آلرژیک یا عوارض جانبی داشته باشید و در صورت نیاز به پزشک مراجعه کنید.

الیگو مایسین A

الیگو مایسین A

مشخصات محصول الیگومایسین A کد 75351

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: الیگومایسین A
 • نام لاتین: Oligomycin A
 • کد: 75351
 • ≥99٪ (HPLC)
 • مترادف(ها): MCH 32
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C45H74O11
 • شماره CAS: 579-13-5
 • وزن مولکولی: 791.06
 • بیلشتاین: 5702132
 • شماره EC: 209-437-3
 • شماره MDL: MFCD00065705
 • شناسه ماده PubChem: 57652563
الیگو مایسین A

الیگو مایسین A

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥99٪ (HPLC)
 • فرم: پودر
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • انحلال پذیری: DMSO: محلول
 • طیف فعالیت آنتی بیوتیکی: قارچ
 • حالت عمل: آنزیم | مهار می کند
 • دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  CCC1CCC2OC3(CC[C@H](C)C(C[C@H](C)O)O3)[C@H](C)C(OC(=O)\C=C\[C@ @H](C)[C@H](O)[C@@H](C)C(=O)[C@H](C)[C@H](O)[C@H] (C)C(=O)[C@](C)(O)[C@H](O)[C@@H](C)C\C=C\C=C\1)[C @H]2C
 • InChI
  1S/C45H74O11/c1-12-34-17-15-13-14-16-27(4)42(51)44(11,53)43(52)32(9)40(50)31(8) 39(49)30(7)38(48)26(3)18-21-37(47)54-41-29(6)35(20-19-34)55-45(33(41)10) 23-22-25(2)36(56-45)24-28(5)46/h13-15,17-18,21,25-36,38,40-42,46,48,50-51, 53H,12,16,19-20,22-24H2,1-11H3/b14-13+,17-15+,21-18+/t25-,26-,27+,28+,29+,30- ,31+,32+,33-,34?,35?,36?,38+,40-,41?,42-,44+,45?/m1/s1سطح

کاربرد الیگومایسین A

اولیگومایسین برای مهار سنتز ساکارز و جابجایی 14C در برگ‌های آفتابگردان، برای مطالعه مقاومت آنتی‌بیوتیکی، و برای مطالعه پاسخ‌های گیرنده شیمیایی کاروتید به O2 و CO2 در گربه استفاده شد. رشد Rhodotorula glutinis، Aspergillus niger و سایر کپک ها را مهار می کند.

الیگومایسین A به عنوان یک ماده تحقیقاتی در زمینه‌های مختلف بیوشیمی، بیولوژی سلولی و داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربردهای اصلی الیگومایسین A عبارتند از:

 1. مطالعه فرآیند تولید انرژی سلولی: الیگومایسین A به عنوان مهارکننده از ATP synthase در میتوکندریها عمل می‌کند. این ماده به ما امکان می‌دهد تا تأثیر توقف تولید ATP را در فرآیند تنفس هوازی بررسی کنیم و درک بهتری از نحوه تولید انرژی در سلول‌ها پیدا کنیم.
 2. تحقیقات در مسیرهای سیگنالی: با توقف تولید ATP، سلول‌ها با مشکلات در فرآیندهای سیگنال‌دهی و کنترل داخلی مواجه می‌شوند. با مطالعه تأثیرات الیگومایسین A بر روی این فرآیندها، می‌توانیم به درک بهتری از مسیرهای سیگنالی در سلول‌ها بپردازیم.
 3. تحقیقات بر روی میتوکندریها: میتوکندریها به عنوان نهادهای مهم در تولید انرژی سلولی و همچنین دارای نقش‌های مهم در سیگنال‌دهی و سلامت سلولی شناخته شده‌اند. استفاده از الیگومایسین A به ما اجازه می‌دهد تا تأثیرات این ماده بر روی عملکرد میتوکندریها را مورد بررسی قرار دهیم.
 4. مطالعه اثرات سمیت: تحقیقاتی نشان داده است که الیگومایسین A می‌تواند در برخی حالات تاثیرات سمی بر روی سلول‌ها داشته باشد. این مسئله می‌تواند در مطالعه اثرات داروها یا مواد شیمیایی روی سلول‌ها مورد توجه قرار گیرد.

در کل، الیگومایسین A به عنوان یک ابزار تحقیقاتی برای بررسی عملکرد سلول‌ها و فرآیندهای مختلف درون سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به ما امکان می‌دهد تا به فهم عمیق‌تری از عملکرد سلول‌ها و مسیرهای بیولوژیکی بپردازیم.

خرید و فروش الیگومایسین A کد 75351

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده الیگومایسین A کد 75351  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

الیگومایسین فسفوریلاسیون اکسیداتیو و زنجیره انتقال الکترون را با مهار ATP سنتاز میتوکندری (ATPase) متصل به غشاء و مسدود کننده کانال پروتون (پمپ، زیر واحد FO) مسدود می کند.

اقدامات بیوشیمی برای مطالعه و تحقیق در مورد الیگومایسین A شامل روش‌ها و آزمایش‌های مختلفی می‌شوند که با هدف درک عملکرد و تأثیرات این ترکیب در سلول‌ها و مسیرهای بیوشیمیایی انجام می‌شوند. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمی معمول برای مطالعه الیگومایسین A اشاره می‌کنم:

 • مطالعات جنبه‌های بیوشیمیایی ترکیب: این شامل مطالعه ترکیب شیمیایی الیگومایسین A، ساختار مولکولی، گروه‌های عاملی و ارتباطات آن با سلول‌ها می‌شود.
 • آزمایش‌های تجزیه و تحلیل ساختاری: از تکنیک‌هایی مانند طیف‌سنجی هم‌جذبی (UV-Vis)، طیف‌سنجی رزونانس مغناطیسی هسته‌ای (NMR) و مطالعات پراش اشعه‌ی ایکس (X-ray crystallography) برای تعیین ساختار دقیق مولکولی الیگومایسین A استفاده می‌شود.
 • آزمایش‌های تأثیرات سلولی: از این آزمایش‌ها برای مطالعه تأثیرات الیگومایسین A بر روی سلول‌ها و سیستم‌های سلولی مختلف استفاده می‌شود. این می‌تواند شامل مطالعه تأثیرات روی رشد سلولی، تجزیه و تحلیل دوره سلولی، مرگ سلولی (آپوپتوز) و تأثیرات بر روی مسیرهای سیگنالی باشد.
 • آزمایش‌های تولید انرژی سلولی: برای بررسی تأثیر الیگومایسین A بر روی تولید ATP و فعالیت میتوکندریها، آزمایش‌هایی مانند مطالعه انتقال الکترون در زنجیره نقل الکترون (Electron Transport Chain) مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • آزمایش‌های تاثیرات سمیت: برای مطالعه تأثیرات سمیت الیگومایسین A بر روی سلول‌ها، آزمایش‌هایی برای سنجش سمیت و تأثیرات مختلف آن بر روی سلول‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • مطالعات مسیرهای سیگنالی: از آزمایش‌هایی مانند وسترن بلاتینگ (Western Blotting) و پی‌تی‌ای (PCR) برای مطالعه تأثیرات الیگومایسین A بر روی مسیرهای سیگنالی داخل سلول استفاده می‌شود.
 • آزمایش‌های تاثیرات بر روی مسیرهای مولکولی خاص: مطالعه تأثیرات الیگومایسین A بر روی مسیرهای مولکولی خاص مانند MAPK، AKT، NF-κB و غیره می‌تواند به فهم بهتر از تأثیرات آن در سیگنال‌دهی سلولی کمک کند.

در کل، تحقیقات بیوشیمیایی بر روی الیگومایسین A با هدف درک عملکرد آن در سطح سلولی، مسیرهای بیوشیمیایی و اثراتش بر روی سلول‌ها انجام می‌شود.

الیگو مایسین A

الیگو مایسین A

یادداشت های دیگر

در ظرف را در مکانی خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری کنید. در جای خشک نگهداری شود. در جای خشک نگهداری شود.

قیمت – فروش الیگومایسین A کد 75351

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) الیگومایسین A کد 75351  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید الیگومایسین A کد 75351   میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)