ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

میتومایسین C

میتومایسین C یک ترکیب شیمی درمانی سیستمیک و یک آنتی بیوتیک است که از Streptomyces caespitosus به دست می آید. این اولین عامل آلکیله کننده زیست کاهشی است که شناسایی شده است و مشتقی از اسید 3-آمینو-5-هیدروکسی بنزوئیک (AHBA)، D-گلوکزامین، L-متیونین و کاربامویل فسفات است.
ساختار شیمیایی این ماده: آزیریدین

طیف ضد میکروبی: میتومایسین C دارای فعالیت ضد توموری قوی، به ویژه در برابر سلول های تومور آسیت ارلیخ، و اثر ضد باکتری قوی در برابر باکتری های گرم مثبت و گرم منفی است.
احتیاط
این ویال حاوی 2 میلی گرم میتومایسین C و 48 میلی گرم NaCl می باشد. محلول های استوک باید با فیلتر استریل شده و در دمای 8-2 درجه سانتیگراد در تاریکی نگهداری شوند. محلول های با pH 6-9 را می توان تا یک هفته در دمای 0-5 درجه سانتی گراد نگهداری کرد، اما اگر رسوب تشکیل شود، باید محلول تازه ای تهیه شود – محلول رسوب داده شده برای سلول ها سمی است.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که میتومایسین C کد M4287 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

میتومایسین C

یک داروی شیمی‌درمانی است که در درمان برخی از نوع‌های سرطان و بیماری‌های دیگر به کار می‌رود. این دارو به عنوان یک عامل ضد سرطانی از گروه آنتی‌بیوتیک‌های آنتراسیکلین معرفی می‌شود و در برخی از موارد برای درمان سرطان‌های خونی و تومورهای جامد استفاده می‌شود.

مکانیسم اثر میتومایسین C به این صورت است که با تعدیل رشد سلول‌ها در بدن مختلف تداخل می‌کند. این دارو با ورود به سلول‌ها و ترکیب با DNA آنها، باعث متوقف شدن تقسیم و تکثیر سلول‌ها می‌شود. این خاصیت باعث مهار رشد سلول‌های سرطانی می‌شود.

استفاده از میتومایسین C ممکن است با عوارض جانبی مختلف همراه باشد که می‌تواند به عنوان مثال شامل خستگی، تهوع و استفراغ، تاثیرات روی خون (مانند کاهش تعداد سلول‌های خونی) و عوارض قلبی باشد. این دارو به دستور پزشک و تحت نظر متخصصین مربوطه باید مصرف شود و انتخاب نوع درمان و دوز مناسب باید با توجه به نوع بیماری و وضعیت عمومی بیمار تعیین شود.

مشخصات محصول میتومایسین C کد M4287

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: میتومایسین C
 • نام لاتین: Mitomycin C from Streptomyces caespitosus
 • کد: M4287
 • پودر، BioReagent، مناسب برای کشت سلولی
 • مترادف(ها): میتومایسین
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C15H18N4O5
 • شماره CAS: 50-07-7
 • وزن مولکولی: 334.33
 • بیلشتاین: 7231816
 • شماره MDL: MFCD00078109
 • شناسه ماده PubChem 24896917
 • NACRES: NA.76
میتومایسین C-

میتومایسین C-

خواص محصول

 • منبع بیولوژیکی: استرپتومایسس کاسپیتوزوس
 • سطح کیفیت: 200
 • خط تولید: BioReagent
 • فرم: پودر
 • تکنیک): کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • رنگ
  خاکستری
  بنفش/آبی
 • (1) 3.2، (2) 6.5
 • انحلال پذیری: H2O: 4 میلی لیتر در ویال، شفاف تا کمی تیره، آبی تا بنفش (محلول های موجود باید فیلتر شده و در دمای 8-2 درجه سانتیگراد در تاریکی نگهداری شوند.)
 • طیف فعالیت آنتی بیوتیکی
  باکتری های گرم منفی
  باکتری های گرم مثبت
 • حالت عمل: سنتز DNA | دخالت می کند

کاربرد میتومایسین C

میتومایسین C از Streptomyces caespitosus برای درمان لایه‌های تغذیه‌کننده مانند PMEF (فیبروبلاست‌های جنینی اولیه موش) و فیبروبلاست‌های جنینی CD1 موش (MEFs) برای کشت hESCs (سلول‌های بنیادی جنینی انسان) استفاده شده است. همچنین برای درمان رده سلولی BLC (سرطان شبیه پایه) استفاده شده است.

 • میتومایسین C در درمان برخی از نوع‌های سرطان و بیماری‌های دیگر به کار می‌رود. در زیر تعدادی از کاربردهای اصلی این دارو ذکر شده است:
 • سرطان سینه: میتومایسین C به عنوان بخشی از برنامه‌های درمانی برای سرطان سینه استفاده می‌شود. این دارو ممکن است در ترکیب با داروهای دیگر نظیر دوکوروبیسین (Doxorubicin) یا سیکلوفسفامید (Cyclophosphamide) به کار رود.
 • سرطان ریه: میتومایسین C ممکن است در درمان برخی از نوع‌های سرطان ریه نیز استفاده شود. این دارو به صورت تکی یا در ترکیب با دیگر داروها به کار می‌رود.
 • سرطان لنفوم هاجکین: درمان سرطان لنفوم هاجکین (Hodgkin’s lymphoma) هم می‌تواند از میتومایسین C شامل شود.
 • سرطان معده و روده بزرگ: برخی از نوع‌های سرطان معده و روده بزرگ نیز ممکن است به کمک میتومایسین C درمان شوند.
 • تومورهای نسجی نرم: در برخی از موارد، میتومایسین C می‌تواند در درمان تومورهای نسجی نرم (مانند لیومیومایوم) به کار رود.
 • بیماری‌های خونی: این دارو ممکن است در برخی از بیماری‌های خونی نیز مورد استفاده قرار گیرد، مانند لوسمی‌های خونی.
 • تومورهای دیگر: در برخی موارد دیگر نیز از جمله تومورهای مغزی و تومورهای استخوانی، ممکن است از میتومایسین C در ترکیب با دیگر داروها استفاده شود.

لطفاً توجه داشته باشید که کاربردهای دقیق میتومایسین C و دیگر داروها بسته به نوع سرطان، وضعیت عمومی بیمار، تاریخچه درمانی و سایر عوامل متغیر است. تصمیم‌گیری درباره نوع درمان و داروهای مورد استفاده باید توسط پزشک متخصص انجام شود.

میتومایسین C-

میتومایسین C-

خرید و فروش میتومایسین C کد M4287

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده میتومایسین C کد M4287   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

میتومایسین C باعث ایجاد پیوند متقابل DNA دو رشته ای می شود که منجر به جهش زایی، مهار سنتز DNA، شروع رویدادهای ترمیم DNA و فعال شدن آپوپتوز می شود. توانایی مهار سنتز DNA را می توان به گروه آمینوکینون موجود در میتومسیین C نسبت داد. این ترکیب بر سنتز RNA و پروتئین تأثیری ندارد. در کشت بافت، این ترکیب باعث کاهش حیات سلولی و سرکوب میتوز می شود و باعث به هم ریختگی هسته و تولید سلول های غول پیکر می شود.

میتومایسین C دارای فعالیت های ضد گرم منفی و ضد گرم مثبت قوی است. شامل سه گروه کینین، یورتان و آزیریدین است. برای تولید سلول‌های تغذیه‌کننده غیرفعال میتوزی در سیستم‌های کشت سلولی، مانند فیبروبلاست‌های غیرفعال میتوزی که در سیستم‌های سلول‌های بنیادی جنینی استفاده می‌شوند، استفاده می‌شود.

نحوه عمل: این محصول یک عامل آلکیله کننده است که به طور خاص توالی نوکلئوزیدی گوانین 5′-CpG-3′ را هدف قرار می دهد. این ماده سنتز DNA را با واکنش کووالانسی با DNA مهار می کند و پیوندهای عرضی بین رشته های مکمل DNA ایجاد می کند. این فعل و انفعال از جدا شدن رشته های DNA مکمل جلوگیری می کند و از تکثیر DNA جلوگیری می کند.

یادداشت آماده سازی

میتومایسین C با غلظت mg/ml 5/0 در آب با pH 6/0-7/5 محلول است. در محلول های اسیدی با pH کمتر از 6 به سرعت تجزیه می شود و به احتمال زیاد در محلول هایی با pH بین 6-9 فعالیت خود را حفظ می کند.

میتومایسین C-

میتومایسین C-

مضرات استفاده از میتومایسین C

استفاده از میتومایسین C، مانند بسیاری از داروهای شیمی‌درمانی، ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد. در زیر مضرات و عوارض جانبی احتمالی استفاده از این دارو ذکر شده‌اند:

تاثیرات بر سلول‌های خونی: مصرف میتومایسین C ممکن است باعث کاهش تعداد سلول‌های خونی شود، از جمله کاهش تعداد سلول‌های سفیدخون (نوتروفیل‌ها) که نقش مهمی در مقابله با عفونت‌ها دارند، و همچنین تعداد پلاکت‌ها که نقش در لخته‌ای خون دارند. این ممکن است باعث افزایش خطر عفونت و خونریزی شود.

تاثیرات گوارشی: میتومایسین C می‌تواند تهوع، استفراغ، دل درد و اسهال را ایجاد کند.

تاثیرات قلبی: این دارو ممکن است تاثیراتی روی سیستم قلبی داشته باشد، از جمله تغییرات در ضربان قلب، که می‌تواند به عوارضی چون تاکی‌کاردی (ضربان قلب بسیار سریع) منجر شود.

تاثیرات کبدی: مصرف میتومایسین C ممکن است تاثیرات ضاری بر روی کبد داشته باشد و باعث افزایش آنزیم‌های کبدی شود.

تاثیرات ریوی: در برخی موارد، این دارو ممکن است تاثیرات ضاری روی ریه‌ها داشته باشد و باعث تنگی نفس، سرفه و ایجاد التهاب ریه‌ای شود.

تاثیرات روی پوست: مصرف میتومایسین C می‌تواند باعث تغییر رنگ پوست (پیگمانتاسیون) شود.

تاثیرات تاخیری: برخی از تاثیرات میتومایسین C ممکن است پس از مصرف به صورت تاخیری ظاهر شوند، مانند آسیب به قلب و تاثیرات روی کبد.

توجه داشته باشید که هر بیمار و شرایط درمانی ممکن است متفاوت باشند و عوارض جانبی ممکن است در هر فرد متفاوت باشند. قبل از شروع درمان با میتومایسین C یا هر داروی دیگر، مهم است که با پزشک معالج خود در مورد تمامی موارد مرتبط با درمان و عوارض جانبی مشورت کنید. پزشک شما می‌تواند شما را در مورد نحوه مدیریت و کنترل این عوارض راهنمایی کند.

قیمت – فروش میتومایسین C کد M4287

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) میتومایسین C کد M4287  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید میتومایسین C کد M4287  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)