ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

لیزو فسفاتیدیل کولین

لیزو فسفاتیدیل کولین L-α-Lysophosphatidylcholine از زرده تخم مرغ استفاده شده است. این محصول به عنوان یک سورفکتانت و به عنوان یک مکمل رسانه ای و در سنجش مهار استافیلوکوکوس اورئوس در درماتیت همچنین به عنوان یک عامل دمیلینه کننده عصب و به عنوان یک جزء در بافر آماده سازی هسته اسپرم

لیزو فسفاتیدیل کولین (Lecithin) یک ترکیب فسفولیپیدی است که در بیشتر انواع سلول‌ها و بافت‌های بدن انسان و دیگر حیوانات یافت می‌شود. این ترکیب به طور طبیعی در مواد غذایی مختلف نیز وجود دارد. لیزو فسفاتیدیل کولین از ترکیبات مهمی در ساختار سلولی و عملکرد سیستم عصبی مغزی برای انتقال سیگنال‌های عصبی به عنوان یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها شناخته می‌شود.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که لیزو فسفاتیدیل کولین کد L4129 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

لیزو فسفاتیدیل کولین

لیزو فسفاتیدیل کولین یک ماده مخصوص بهداشت مغز و عصبی است که به عنوان یک مکمل غذایی و همچنین در صنعت داروسازی استفاده می‌شود. این ماده از ترکیبات مهم در ساختار سلول‌های بدن و به ویژه غشای سلولی تشکیل شده است و دارای مزایای مختلفی برای سلامت مغز و سیستم عصبی دارد. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد محصول لیزو فسفاتیدیل کولین آمده است:

1. تأثیر بر سلامت مغز: لیزو فسفاتیدیل کولین یک منبع مهم از کولین است که برای سلامت مغز ضروری است. کولین به عنوان پیش‌ماده برای سنتز ماده‌های نوروترانسمیتری مهم مانند استیل کولین (یک نوروترانسمیتر موجود در مغز) عمل می‌کند.
این مکمل ممکن است به بهبود حافظه، تمرکز، و توانایی یادگیری کمک کند.
برخی تحقیقات نشان داده‌اند که مصرف لیزو فسفاتیدیل کولین ممکن است به کاهش خطر اختلالات حافظه مرتبط با پیری، از جمله بیماری آلزایمر، کمک کند.
2. حفاظت از غشاهای سلولی: لیزو فسفاتیدیل کولین به عنوان یک مؤلف اصلی غشاهای سلولی عمل می‌کند. غشاهای سلولی نقش مهمی در انتقال پیام‌های عصبی و حفظ تعادل مایعات سلولی دارند.

3. حفظ سلامت کبد: این ماده ممکن است به بهبود سلامت کبد کمک کند. به عنوان یکی از لیپیدهای مهم در کبد، لیزو فسفاتیدیل کولین به تنظیم متابولیسم چربی‌ها در کبد کمک می‌کند.
4. درمان اختلالات عصبی: در برخی موارد، لیزو فسفاتیدیل کولین به عنوان یک دارو به کار می‌رود. مثلاً درمان برخی اختلالات عصبی مانند اسکیزوفرنی، افتراق، و اختلال توجه و کمبود تمرکز (ADHD) از جمله کاربردهای احتمالی آن است.
5. مکمل غذایی: لیزو فسفاتیدیل کولین به عنوان یک مکمل غذایی در دسترس است و می‌تواند به بهبود عملکرد مغز و تمرکز در افرادی که به کولین کافی نمی‌رسند کمک کند.
این مکمل به صورت کپسول یا پودر در بازار موجود است.

مشخصات محصول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: لیزو فسفاتیدیل کولین
 • نام لاتین: L-α-Lysophosphatidylcholine from egg yolk
 • کد: L4129
 • ≥99٪، نوع I، پودر
 • مترادف(ها): 1-Acyl-sn-glycero-3-phosphocholine، L-α-Lysolecithin
 • شماره CAS: 9008-30-4
 • شماره EC: 232-715-0
 • شماره MDL: MFCD00131444
 • NACRES: NA.25
لیزو فسفاتیدیل کولین

لیزو فسفاتیدیل کولین

خواص محصول

 • منبع بیولوژیکی: زرده تخم مرغ
 • سطح کیفیت: 200
 • شرح: زویتریونیک
 • نوع: نوع I
 • سنجش: ≥99%
 • فرم: پودر
 • رنگ: سفید
 • گروه عملکردی: فسفولیپید
 • نوع لیپید: فسفوگلیسرید
 • حمل شده در: محیط

بسته بندی

 • 25mg
 • 100mg
 • 500mg
 • 1g

کاربرد لیزو فسفاتیدیل کولین

ترکیبات سلولی: لیزو فسفاتیدیل کولین به عنوان یک ترکیب فسفولیپیدی مهم در غشاء سلولی و ساختار سلولی وجود دارد. این ترکیب در ساختار غشاء سلولی نقش اصلی در ایجاد انعطاف‌پذیری و انتقال مواد از و به داخل سلول دارد.

کمک به سلامت مغز: لیزو فسفاتیدیل کولین یک نوع اسفنگولیپید (فسفولیپید دوتایی) است که به عنوان یکی از اجزای اصلی غشاء‌های سلول‌های عصبی مغز عمل می‌کند. این ترکیب نقش مهمی در بهبود عملکرد مغزی، افزایش تمرکز و حافظه، و بهبود توانایی یادگیری دارد.

کمک به گوارش چربی‌ها: لیزو فسفاتیدیل کولین در گوارش نقش دارد و به هضم چربی‌ها کمک می‌کند. این ترکیب از دستگاه گوارش جذب می‌شود و در فرآیند تجزیه چربی‌ها به گلیسرول و اسیدهای چربی مشارکت دارد.

استفاده در مکمل‌های غذایی: لیزو فسفاتیدیل کولین به عنوان یک مکمل غذایی در دسترس است و ممکن است به منظور بهبود عملکرد مغزی، حافظه، و کاهش نقص عصبی مصرف شود.

استفاده در صنایع غذایی: لیزو فسفاتیدیل کولین به عنوان یک ماده افزودنی غذایی (E322) در تولید مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به عنوان یک جلوگیری از تجزیه چربی‌ها و تغذیه بهتر در مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرد.

لیزو فسفاتیدیل کولین به عنوان یک ترکیب مهم در ساختار سلولی و عملکرد بدن انسان نقش دارد و در داروها، مکمل‌های غذایی، و مواد غذایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لیزو فسفاتیدیل کولین

لیزو فسفاتیدیل کولین

خرید و فروش لیزو فسفاتیدیل کولین کد L4129

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده لیزو فسفاتیدیل کولین کد L4129 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

لیزوفسفاتیدیل کولین جزء اصلی لیپوپروتئین های با چگالی کم اکسید شده است و در واکنش های التهابی مختلف از جمله تصلب شرایین نقش دارد. برای دمیلینه کردن نورون های نخاعی و مطالعه فرآیندهای زیربنایی میلیناسیون مجدد استفاده می شود.پروتئین کیناز C، p38 MAP کیناز، p42 MAP Kinase و مسیر jun kinase (JNK) را فعال می کند و رونویسی c-jun را تحریک می کند. لیزوفسفاتیدیل کولین در طول ایسکمی قلبی انباشته می شود و ممکن است با از هم گسستن ارتباط اتصال شکاف باعث ایجاد آریتمی شود و با افزایش بارگذاری Na+ در میوسیت های قلبی آسیب ایسکمیک را افزایش دهد. همچنین کانال های TREK1، TREK2 و TRAAK K+ را فعال می کند.

محصول لیزو فسفاتیدیل کولین در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

لیزو فسفاتیدیل کولین (Lecithin) به عنوان یک ترکیب طبیعی و مکمل غذایی بیشتر در صنایع تغذیه و بهداشتی به کار می‌رود و به طور معمول در تولید داروها به عنوان یک ماده دارایی بهداشتی به کار نمی‌رود. با این حال، ترکیبات مشتق شده از لیزو فسفاتیدیل کولین ممکن است در تولید برخی داروها و محصولات دارویی به کار روند. به عنوان مثال:

 1. داروهای ضد دیابت: برخی از داروهای ضد دیابت ممکن است حاوی ترکیبات مشتق شده از کولین باشند. این ترکیبات ممکن است به عنوان مکمل‌های دارایی بهداشتی برای کنترل قند خون استفاده شوند.
 2. داروهای سلامت کبد: لیزو فسفاتیدیل کولین به عنوان یک ماده کمکی برای سلامت کبد شناخته می‌شود. برخی از داروهای مورد استفاده در درمان بیماری‌های کبدی ممکن است شامل ترکیبات مشتق شده از کولین باشند.
 3. مکمل‌های دیتوکسیفیکاسیون: در مکمل‌هایی که برای دیتوکسیفیکاسیون و تصفیه بدن تولید می‌شوند، ممکن است لیزو فسفاتیدیل کولین به عنوان یکی از مواد مفید برای حمایت از سلامت کبد و حذف سموم از بدن مورد استفاده قرار گیرد.

توجه داشته باشید که استفاده از لیزو فسفاتیدیل کولین و ترکیبات مشتق شده از آن در داروها و مکمل‌های دارویی به دقت تجویز و نظارت پزشکان و داروسازان نیاز دارد. همچنین، داروها و محصولات دارویی ممکن است دارای ترکیبات دیگری نیز باشند که به ترکیبات لیزو فسفاتیدیل کولین اضافه می‌شوند تا به تأثیرات دارو کمک کنند.

لیزو فسفاتیدیل کولین

لیزو فسفاتیدیل کولین

ساختار محصول لیزو فسفاتیدیل کولین

لیزو فسفاتیدیل کولین یک گونه از فسفولیپید‌هاست و به عنوان یک فسفاتیدیل کولین شناخته می‌شود. ساختار این ترکیب به شکل زیر است:

فسفاتیدیل کولین: این بخش شامل یک مولکول کولین (ماده اصلی) و یک گروه فسفات (یک گروه اسید فسفریک) است.

زنجیره‌های چربی (لیپید): این بخش شامل زنجیره‌های دارای اسیدهای چرب (لیپیدها) است. این زنجیره‌ها معمولاً از اسیدهای چرب اشباع و چربی‌های غیر اشباع تشکیل شده‌اند.

زنجیره‌های چربی در لیزو فسفاتیدیل کولین به غشای سلولی اهمیت می‌آورند و به عنوان یک مکمل بهداشتی و ماده تغذیه‌ای برای سلامت مغز و سیستم عصبی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مولکول به عنوان یکی از اجزاء اصلی غشای سلولی در سیستم‌های زیستی عمل می‌کند و نقش مهمی در انتقال سیگنال‌های عصبی و حفظ تعادل مایعات سلولی ایفا می‌کند.

قیمت – فروش لیزو فسفاتیدیل کولین کد L4129

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) لیزو فسفاتیدیل کولین کد L4129  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید لیزو فسفاتیدیل کولین کد L4129   میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)