ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

هپارین سدیم سالت

هپارین سدیم سالت کد H3149 عمدتاً مسئول تاخیر در انعقاد خون است. این دارو غیرفعال سازی پروتئازها با واسطه آنتی ترومبین را در مسیر انعقاد افزایش می دهد. نمک هپارین سدیم از مخاط روده خوک در خالص سازی sLRP (پروتئین-1 مرتبط با گیرنده لیپوپروتئین با چگالی کم محلول) از پلاسمای انسان استفاده شده است.
این محصول به عنوان مکمل در محیط M199 برای کشت سلول های اندوتلیال ورید ناف انسان استفاده شده است. همچنین به عنوان یک عامل ضد انعقاد در هنگام جداسازی خون استفاده شده است.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که هپارین سدیم سالت  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

هپارین سدیم سالت

هپارین سدیم سالت، یک مولکول بزرگ و پلی‌ساکاریدی است که به عنوان یک آنتی‌کوآگولانت طبیعی شناخته می‌شود. این ترکیب از مخاط روده خوکی به‌دست می‌آید و به‌صورت نمک سدیمی در ترکیبات دارویی استفاده می‌شود. از جمله کاربردهای اصلی هپارین سدیم نمک، پیشگیری و درمان انواع بیماری‌های تشکیل لخته خون و جلوگیری از انسداد عروق خونی است. در این متن، به معرفی، ویژگی‌ها، کاربردها، و عوارض محتمل هپارین سدیم نمک از مخاط روده خوکی خواهیم پرداخت.

معرفی و ویژگی‌ها:

هپارین سدیم سالت از مخاط روده خوکی یک گلیکوسآمینوگلیکان است که به‌طور طبیعی در مخاط روده خوکی یافت می‌شود. این مولکول دارای زنجیره‌های پلی‌ساکاریدی با وزن مولکولی بالا است که مهارکننده انعقاد فاکتورهای پیروپلزماتیک، مانند ترومبین، می‌باشد. ویژگی‌های آنتی‌کوآگولانتیک هپارین سبب محدودیت تشکیل لخته‌های خونی می‌شود و از این رو در جلوگیری از انسداد عروق و درمان بیماری‌های قلبی-عروقی و ترومبوز عمقی و ریه‌ای کاربرد دارد.

مشخصات محصول هپارین سدیم سالت کد H3149

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: هپارین سدیم سالت
 • نام لاتین: Heparin sodium salt from porcine intestinal mucosa
 • کد: H3149
 • درجه I-A، ≥180 واحد USP/mg، پودر، BioReagent، مناسب برای کشت سلولی
 • شماره CAS: 9041-08-1
 • شماره MDL: MFCD00081689
 • NACRES: NA.21
هپارین سدیم سالت

هپارین سدیم سالت

خواص محصول

 • منبع بیولوژیکی: مخاط روده خوک
 • سطح کیفیت: 200
 • نوع: درجه I-A
 • خط تولید: BioReagent
 • فرم: پودر
 • فعالیت خاص: ≥180 واحد USP/mg
 • تکنیک): کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • انحلال پذیری: H2O: 50 میلی گرم در میلی لیتر

بسته بندی

 • 10ku
 • 25ku
 • 50ku
 • 100ku
 • 250ku
 • 500ku
 • 1mu
هپارین سدیم سالت

هپارین سدیم سالت

کاربردها:

هپارین سدیم نمک از مخاط روده خوکی به عنوان یک مولکول آنتی‌کوآگولانت، در حوزه‌های مختلف پزشکی و درمانی کاربرد دارد. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های ضد انعقادی خود، به عنوان یک داروی مؤثر در پیشگیری از تشکیل لخته خونی و انسداد عروق مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه به برخی از کاربردهای اصلی هپارین سدیم نمک از مخاط روده خوکی خواهیم پرداخت:

1. پیشگیری از تشکیل لخته خونی: یکی از کاربردهای اصلی هپارین سدیم نمک از مخاط روده خوکی، پیشگیری از تشکیل لخته خونی در عروق است. این ترکیب با مهار فعالیت فاکتورهای انعقادی و جلوگیری از تشکیل لخته‌های خونی، خطر انسداد عروق را کاهش می‌دهد. به علت اهمیت جلوگیری از بروز عوارض جدی مانند سکته قلبی و سکته مغزی، هپارین در بیماران با خطر انسداد عروق مصرف می‌شود.

2. درمان بیماری‌های قلبی-عروقی: هپارین سدیم نمک در درمان بیماری‌های قلبی-عروقی مانند آنژین صدری (درد قلبی) و انفارکتوس میوکارد (سکته قلبی) نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو با تخفیف انسداد عروق و بهبود جریان خون به قلب، به کاهش آسیب‌های قلبی عروقی کمک می‌کند.

3. ترومبوز و ترومبومبولی: در درمان بیماری‌های مرتبط با ترومبوز (تشکیل لخته‌های خونی) و ترومبومبولی (انسداد عروق با لخته‌های خونی)، هپارین سدیم نمک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو به کنترل و مهار تشکیل لخته‌های خونی و جلوگیری از انسداد عروق کمک می‌کند.

4. درمان ترومبوز عمقی و ریه‌ای: هپارین سدیم نمک در درمان ترومبوز عمقی (تشکیل لخته خونی در عروق عمیق) و ترومبوز ریه‌ای (تشکیل لخته خونی در عروق ریه) نیز مصرف می‌شود. این بیماری‌ها معمولاً با تشکیل لخته‌های خونی در عروق همراه هستند و هپارین با مهار تشکیل و رشد لخته‌های خونی تأثیر مثبت دارد.

5. دیالیزهای کلیه: هپارین سدیم نمک ممکن است در دیالیزهای کلیه برای کاهش خطر انعقاد خون در دستگاه دیالیز مصرف شود. این کاربرد به تأثیر آنتی‌کوآگولانتیک هپارین در کنترل انعقاد خون مرتبط است.

خرید و فروش ال-لوسین کد L8912

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده هپارین سدیم سالت کد H3149  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

عوارض محتمل:

مصرف هپارین سدیم سالت از مخاط روده خوکی ممکن است با برخی عوارض همراه باشد. از جمله عوارض محتمل می‌توان به عوارض خونی مانند کاهش تعداد پلاکت‌ها (ترومبوسیتوپنی) و عوارض حساسیتی مانند آلرژی اشاره کرد. همچنین، انعقاد ناهنجار و کاهش تعداد سلول‌های خونی نیز از عوارض دیگری هستند که ممکن است به دنبال مصرف هپارین سدیم نمک رخ دهد.

هپارین سدیم سالت

هپارین سدیم سالت

اقدامات بیوشیمی Heparin sodium salt from porcine intestinal mucosa

هپارین سدیم نمک از مخاط روده خوکی: اقدامات بیوشیمی

هپارین سدیم سالت از مخاط روده خوکی، که به‌طور گسترده‌ای به عنوان یک آنتی‌کوآگولانت در داروسازی و پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای ویژگی‌ها و اقدامات بیوشیمیایی خاصی است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

1. مهار فاکتورهای انعقادی: از جمله اقدامات بیوشیمیایی مهم هپارین سدیم نمک از مخاط روده خوکی، مهار فعالیت فاکتورهای انعقادی در فرآیند تشکیل لخته خونی است. هپارین به ویژه با اتصال به آنتی‌ترومبین III (Antithrombin III) تعامل دارد و فعالیت آنزیم‌های انعقادی مانند ترومبین را مهار می‌کند. این عملکرد به عنوان یک آنتی‌کوآگولانت عمل می‌کند و میزان تشکیل لخته خونی را کاهش می‌دهد.

2. جلوگیری از تشکیل لخته‌های خونی: هپارین سدیم سالت از مخاط روده خوکی با مهار فاکتورهای انعقادی موجب جلوگیری از تشکیل لخته‌های خونی در عروق می‌شود. این اقدام مهم به ویژه در پیشگیری از بیماری‌های قلبی-عروقی و ترومبوز عمقی و ریه‌ای اهمیت دارد.

3. تأثیر بر آنتی‌ترومبین III: هپارین با افزایش کارایی آنتی‌ترومبین III، که به طور طبیعی فعالیت آن را در مهار فاکتورهای انعقادی دارد، باعث تسریع و بهبود فرآیند مهار انعقادی می‌شود. این تعامل باعث افزایش اثربخشی هپارین در مهار تشکیل لخته‌های خونی می‌شود.

4. اثر بر ترومبین: هپارین با تشکیل کمپلکس با آنتی‌ترومبین III، فعالیت ترومبین (آنزیم مشارکت کننده در تشکیل فیبرین در فرآیند لخته‌زدایی) را مهار می‌کند. این اثر به کاهش تشکیل فیبرین و در نتیجه کاهش تشکیل لخته خونی منجر می‌شود.

5. کنترل انسداد عروق: اقدامات بیوشیمیایی هپارین سدیم سالت از مخاط روده خوکی به تنظیم فعالیت فاکتورهای انعقادی و فرآیند تشکیل لخته خونی کمک می‌کند. این کنترل در انسداد عروق و جلوگیری از بروز عوارض جدی ناشی از تشکیل لخته‌های خونی اهمیت دارد.

نکات پایانی:

هپارین سدیم سالت از مخاط روده خوکی با اقدامات بیوشیمیایی خاص خود، در تنظیم فرآیند انعقاد و تشکیل لخته‌های خونی تأثیر گذار است. با توجه به اهمیت جلوگیری از تشکیل لخته‌های خونی و کاهش خطر انسداد عروق، این ترکیب به‌عنوان یک داروی ضروری در درمان بیماری‌های قلبی-عروقی و ترومبوز مورد استفاده قرار می‌گیرد. تحقیقات بیشتر در زمینه اقدامات بیوشیمیایی و تأثیرات این ترکیب مهم می‌تواند به بهبود درک ما از عملکرد آن کمک کند.

قیمت – فروش هپارین سدیم سالت کد H3149

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) هپارین سدیم سالت کد H3149   می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید هپارین سدیم سالت کد H3149  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)