ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

آمپی سیلین شیمیایی

آمپی سیلین شیمیایی در یک محلول آماده و مناسب برای انتخاب سلول های باکتریایی با مقاومت خاص مفید است. ساختار شیمیایی این ماده: ß-لاکتام است.

آمپی سیلین برای انتخاب سلول های باکتریایی با مقاومت خاص در طول مطالعات میکروبیولوژی عمومی استفاده می شود. از آن برای مطالعه مقاومت آنتی بیوتیکی و محدودیت های نفوذ، هم افزایی بین آنتی بیوتیک های متعدد، برخی عفونت های جریان خون استفاده می شود و برای توسعه سنجش PCR برای شناسایی ژن های مقاومت در مایع مغزی نخاعی استفاده شده است.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که آمپی سیلین شیمیایی کد A5354  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

آمپی سیلین شیمیایی

آمپی‌سیلین (Amoxicillin) یک داروی آنتی‌بیوتیک از خانواده پنی‌سیلین‌ها (Penicillins) است که به طور گسترده در درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. این دارو به عنوان یک پنی‌سیلین نیمه‌سنتتیک به دست آمده است، به این معنی که تغییراتی در ساختار شیمیایی پنی‌سیلین اصلی انجام شده است تا خواص بهبود یافته‌ای در مقابل باکتری‌ها داشته باشد. این دارو معمولاً به صورت قرص یا پودر برای ساخت محلول تزریق در دسترس است. آمپی سیلین شیمیایی

ساختار شیمیایی آمپی‌سیلین:
آمپی‌سیلین به شکل یک پنی‌سیلین دارای یک حلقه بتالاکتام است که به یک زنجیر آمینوپنیکیلانیک اسید متصل شده است. این زنجیر جدید باعث مقاومت به آنزیم بتالاکتاماز می‌شود که توسط برخی از باکتری‌ها ترشح می‌شود و می‌تواند پنی‌سیلین‌ها را تجزیه کند.

آمپی سیلین شیمیایی

آمپی سیلین شیمیایی

کاربردهای آمپی‌سیلین:

آمپی‌سیلین به عنوان یک داروی آنتی‌بیوتیک، در درمان مجموعه‌ای از عفونت‌های باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای اصلی آمپی‌سیلین شامل:

 • آمپی‌سیلین (Amoxicillin) یک داروی آنتی‌بیوتیک از خانواده پنی‌سیلین‌ها است که در درمان عفونت‌های باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو به طور گسترده در موارد مختلف در پزشکی به کار می‌رود. در زیر برخی از کاربردهای آمپی‌سیلین شیمیایی آورده شده است:
  1. عفونت‌های تنفسی: آمپی‌سیلین در درمان عفونت‌های تنفسی مانند التهاب‌های حاد و مزمن دستگاه تنفسی، سینوزیت، برونشیت و پنومونیا (عفونت ریه‌ها) استفاده می‌شود.
  2. عفونت‌های ادراری: این دارو ممکن است در درمان عفونت‌های مجاری ادراری، عفونت‌های پروستات و دستگاه ادراری به کار رود.
  3. عفونت‌های پوستی و بافت‌های نرم: آمپی‌سیلین در درمان عفونت‌های پوستی مانند جوش‌ها، زخم‌ها، ریزش موها و سلولیت (عفونت بافت‌های نرم) مفید است.
  4. عفونت‌های گوارشی: این دارو در برخی از عفونت‌های گوارشی مانند عفونت‌های معده و روده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  5. عفونت‌های دندانی: آمپی‌سیلین در درمان عفونت‌های دندانی و لثه مانند عفونت دندان و عفونت لثه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  6. عفونت‌های گوش، حلق و بینی: این دارو ممکن است در درمان عفونت‌های گوش، حلق و بینی مانند التهاب‌های گوش، تنیلیت (تخمیر تاندون‌ها) و آنژین‌های تنفسی استفاده شود.
  7. عفونت‌های جنسی: آمپی‌سیلین می‌تواند در درمان برخی از عفونت‌های جنسی مانند کلامیدیا و گونوره (سیفیلیس) مفید باشد.
  8. پیشگیری از عفونت‌های قلبی: در برخی موارد، پزشکان آمپی‌سیلین را برای پیشگیری از عفونت‌های قلبی قبل از جراحی دهانی و دندانی تجویز می‌کنند.

آمپی‌سیلین همچنین می‌تواند در ترکیب با دیگر داروها در درمان برخی از عفونت‌ها استفاده شود. همانند هر داروی دیگر، ممکن است استفاده از آمپی‌سیلین با عوارض جانبی همراه باشد. قبل از استفاده از هر دارویی، مشورت با پزشک خود را انجام دهید و دستورات پزشکی را رعایت کنید. آمپی سیلین شیمیایی

مشخصات محصول آمپی سیلین شیمیایی کد A5354

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

محلول آماده، 100 میلی گرم در میلی لیتر، 0.2 میکرومتر فیلتر شده

بسته بندی

 • 10ml
آمپی سیلین شیمیایی

آمپی سیلین شیمیایی

اقدامات بیوشیمی آمپی سیلین شیمیایی

آمپی‌سیلین یک دارو آنتی‌بیوتیک است که تأثیرات بیوشیمیایی خاص خود را در باکتری‌ها دارد. این تأثیرات معمولاً در فرآیندهای سلولی و سنتز مواد زیستی سلولی ایجاد می‌شود. در زیر تعدادی از اقدامات بیوشیمیایی آمپی‌سیلین آورده شده است:

مهار ترانسپپتاسیون: آمپی‌سیلین با اتصال به پروتئینات پروتئین‌بایندینگ دی‌پنی‌سیلین‌بایندینگ‌پروتئین (PBP) در ممبران‌های سلولی باکتری‌ها، می‌تواند فرآیند ترانسپپتاسیون (انتقال اطلاعات ژنتیکی از DNA به mRNA) را مختل کند. این فرآیند باعث مهار ترجمه پروتئین‌ها در باکتری‌ها می‌شود. آمپی سیلین شیمیایی

استقرار دی‌پنی‌سیلین در موقعیت کار: آمپی‌سیلین به عنوان یک آنتی‌بیوتیک بتالاکتامی، در زمان تقلید سلولی به عنوان پنی‌سیلین به ساختار مشابهی به دی‌پنی‌سیلین مشابه می‌شود. این ساختار مشابه باعث متصاعد کردن اتصال آمپی‌سیلین به PBP‌ها و جلب آنها به خود می‌شود. آمپی سیلین شیمیایی

مهار ترکیب پپتیدوگلیکان: آمپی‌سیلین به PBP‌ها متصاعد می‌شود و فرآیند ترکیب و سنتز پپتیدوگلیکان (کامپلکسی اصلی در ساختار دیواره سلولی باکتری) را مختل می‌کند. این باعث ضعف و آسیب به دیواره سلولی باکتری می‌شود که در نهایت منجر به تخریب سلولی می‌شود. آمپی سیلین شیمیایی

فعالیت آنزیمی راه‌های بیوشیمیایی: آمپی‌سیلین ممکن است فعالیت آنزیم‌های مهم در راه‌های بیوشیمیایی سلولی مختل کند. به طور مثال، این دارو می‌تواند به آنزیمی به نام ترانسپپتیداز اتصال کند که در ترکیب پپتیدوگلیکان نقش دارد.

مهم است که توجه داشته باشید که این اقدامات بیوشیمیایی در باکتری‌ها ممکن است منجر به ضعف و تخریب ساختار سلولی آنها شود، که در نتیجه باعث مهار رشد، تکثیر و گسترش باکتری‌ها می‌شود. آمپی سیلین شیمیایی

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

یک آنتی بیوتیک بتالاکتام با زنجیره جانبی گروه آمینو متصل به ساختار پنی سیلین. مشتق پنی سیلین که با غیرفعال کردن ترانس پپتیدازها در سطح داخلی غشای سلولی باکتری، سنتز دیواره سلولی باکتری (پیوند متقابل پپتیدوگلیکان) را مهار می کند. باکتری کش فقط برای اشریشیا کلی در حال رشد. نحوه مقاومت: برش حلقه بتالاکتام آمپی سیلین توسط بتالاکتاماز. طیف ضد میکروبی: باکتری های گرم منفی و گرم مثبت. آمپی سیلین شیمیایی

یادداشت های دیگر

در ظرف را در مکانی خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری کنید. ظروف باز شده باید با احتیاط مجدد بسته شده و عمودی نگه داشته شوند تا از نشتی جلوگیری شود.

خرید و فروش آمپی سیلین شیمیایی کد A5354

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده آمپی سیلین شیمیایی کد A5354   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

آمپی سیلین شیمیایی

آمپی سیلین شیمیایی

مضرات استفاذه از آمپی سیلین شیمیایی

مصرف آمپی‌سیلین (Amoxicillin) ممکن است با عوارض جانبی و مضرات خاصی همراه باشد. این عوارض معمولاً در افراد مختلف متفاوت باشد و به وابسته به وضعیت سلامت و شرایط پزشکی هر فرد متغیر باشد. در زیر تعدادی از عوارض جانبی و مضرات احتمالی استفاده از آمپی‌سیلین آورده شده است:
 1. حساسیت و واکنش‌های آلرژیک: ممکن است در افرادی که حساسیت به پنی‌سیلین‌ها دارند، واکنش‌های آلرژیک مانند آنافیلاکسی، آرتیکاریا (تورم پوست)، خارش و سرفه رخ دهد.
 2. مشکلات گوارشی: مصرف آمپی‌سیلین ممکن است باعث مشکلات گوارشی مانند تهوع، استفراغ، اسهال و درد معده شود.
 3. عفونت‌های قارچی: مصرف طولانی‌مدت آنتی‌بیوتیک‌ها می‌تواند به عفونت‌های قارچی مانند خمیره‌ها (کاندیدیازیس) منجر شود.
 4. آسیب به کبد: در موارد نادر، مصرف آمپی‌سیلین ممکن است به کبد آسیب برساند. افرادی که دارای مشکلات کبدی هستند، باید با احتیاط استفاده کنند.
 5. آثار جانبی عصبی: مصرف آمپی‌سیلین ممکن است در برخی افراد باعث سردرد، تاری دید، عصبی شدن و اختلال در خواب شود.
 6. تاثیر بر جذب مواد معدنی: مصرف طولانی‌مدت آمپی‌سیلین می‌تواند به جذب مواد معدنی مانند کلسیم، آهن و منیزیم در بدن آسیب برساند.
 7. عفونت‌های دستگاه تنفسی و قارچی مهاجم: مصرف طولانی‌مدت آمپی‌سیلین ممکن است باعث رشد باکتری‌ها و قارچ‌های مقاوم به دارو شود.
 8. تاثیر بر جیره غذایی: مصرف آمپی‌سیلین می‌تواند تاثیری بر جذب و هضم غذا در معده داشته باشد.

توجه داشته باشید که این توضیحات تنها بخشی از عوارض جانبی و مضرات ممکن از آمپی‌سیلین هستند. قبل از استفاده از هر دارویی، مشورت با پزشک خود را انجام دهید و دستورات پزشکی را رعایت کنید. همچنین، در صورتی که عوارض جانبی خاصی را تجربه می‌کنید، به پزشک خود اطلاع دهید.

قیمت – فروش آمپی سیلین شیمیایی کد A5354

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) آمپی سیلین شیمیایی کد A5354  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید آمپی سیلین شیمیایی کد A5354   میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)