خانه وبلاگ مقالات سیگما آلدریچ

سیگما آلدریچ

مواد شیمیایی

در صورتی که نیاز به خرید مواد شیمیایی صنعتی دارید، باید حتما به سراغ تولیدکننده و تامین کننده حرفه ای رفته و این مواد شیمیایی صنعتی را از منبع معتبر دریافت کنید. سیگما آلدریچ به عنوان تامین کننده و تولیدکننده حرفه ای مواد شیمیایی صنعتی در حوزه های مختلف شناخته شده است و شرکت شیمی آریا به عنوان نماینده رسمی سیگما آلدریچ در ایران، بهترین محصولات را با نازل ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می کند.

مواد شیمیایی سیگما آلدریچ با کشور مبدا برند آمریکایی، دارای سطح کیفی تراز اول بوده و در زمینه های مختلف پتروشیمی، داروسازی، بهداشتی، آرایشی، سرامیک و کاشی، تولید آنزیم ها، بافتشناسی، پزشکی هسته ای، محیط زیست،بیوتکنولوژی و غیره کارایی دارند.

از آن جایی که درشرکت مادر ، تیم تحقیقاتی شامل دانشمندان برجسته حضور دارند، محصولات تولیدی این شرکت دارای فرمول های خاص خود و کاملا برتر هستند. از این جهت شرکت های تولیدی محصولات مختلف برای تامین مواد شیمیایی صنعتی خود، نگاه ویژه ای به محصولات سیگما آلدریچ دارند. اطمینان از ایمنی کالا و اصالت آن، باعث شده است که موادشیمیایی سیگما آلدریچ انتخاب اول کارخانه ها و واحدهای تولیدی مختلفی باشد که به کیفیت خروجی محصولات خود اهمیت می دهند.

شرکت تولیدی سیگما آلدریچ آمریکا، در کشورهای مختلفی در سراسر جهان نمایندگی رسمی دارد و در ایران نیز شرکت شیمی آریا، تنها نماینده رسمی این تولیدکننده بزرگ جهانی محسوب می شود.

کاربردهای مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

از جمل کاربردهای مستقیم و غیرمستقیم این مواد می توان به مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع غذیی، صنایع چسب و رنگ، صنایع واکسن و سرم، آب و فاضلاب، کاشی وسرامیک، داروسازی، آبکاری فلزات، پتروشیمی، صنایع نفت و گاز، منابع طبیعی، دام وطیور و غیره اشاره کرد.

همین طور پرفروش ترین محصولات سیگما آلدریچ شامل موارد زیر هستند:

ANALYTICAL – CHROMATOGRAPHY
 LC-MS
 LPLC, TLC & Paper Chromatography
 Mobile Laboratory
 Photometry
 Spectroscopy
 Salts
 Solvents
 CRISPR
 RNAi
 ZFN
 GREEN ALTERNATIVES
 Custom qPCR Probes
 Custom & Predesigned siRNA

چطور مواد شیمیایی سیگما آلدریچ را بخریم؟

برای خریداری کردن مواد شیمیایی صنعتی، میتوانید به طور مستقیم از طریق نمایندگی اصلی آن در ایران، به شرکت شیمی آریا مراجعه داشته باشید و یا از طریق سفارش تلفنی و آنلاین، محصول مورد نظر خود را دریافت کنید.

مطالعه بیشتر

فروش مواد شیمیایی صنعتی 


برای امتیاز به این نوشته روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک گذاری:

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *