ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ

1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ کدA2267 یک مولکول شیمیایی است که به عنوان یک پروتئین لینکر در مطالعات بیوشیمیایی و بیولوژیکی استفاده می‌شود. این مولکول برای بررسی اثرات بیولوژیکی و مکانیسم عملکرد پروتئین‌ها در سلول‌ها و بافت‌های مختلف استفاده می‌شود.

به طور کلی، 1-آمینو-2-دئوکسی-β-D-گالاکتوز جزء مهم بسیاری از فرآیندهای بیولوژیکی است و طیف وسیعی از کاربردها در گلیکوزیلاسیون، تولید دارو، تحقیقات زیست پزشکی، تشخیص و شیمی مصنوعی دارد. خواص منحصر به فرد آن آن را به ابزاری ارزشمند در مطالعه و دستکاری گلیکوکونژوگیت ها و عملکرد آنها تبدیل می کند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ

در این بخش به برخی از کاربردهای 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ در مطالعات بیوشیمیایی و بیولوژیکی اشاره می‌شود:

1. بررسی ویژگی‌های سلولی و بافتی: 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ می‌تواند به عنوان یک لینکر برای بررسی ویژگی‌های سلولی و بافتی در مطالعات بیولوژیکی استفاده شود. با استفاده از این مولکول، می‌توان واکنش‌های پروتئینی، فرایندهای سلولی و مکانیسم‌های شیمیایی مرتبط با سلول‌ها و بافت‌های مختلف را بررسی کرد.

2. بررسی اثرات پروتئین‌ها: 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ به عنوان یک لینکر می‌تواند برای بررسی اثرات پروتئین‌ها در مطالعات بیوشیمیایی استفاده شود. با استفاده از این مولکول، می‌توان نحوه تعامل پروتئین‌ها با هم و با دیگر مولکول‌ها را بررسی کرد.

3. بررسی اثرات داروها: 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ می‌تواند برای بررسی اثرات داروها در مطالعات بیوشیمیایی استفاده شود. با استفاده از این مولکول، می‌توان تعامل دارو با پروتئین‌ها و سلول‌ها را بررسی کرد.

4. بررسی تشخیص بیماری‌ها: 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ به عنوان یک لینکر در تشخیص بیماری‌ها نیز استفاده می‌شود. با استفاده از این مولکول، می‌توان آنتی بادی‌ها را به سطح سلول‌ها و بافت‌ها متصل کرد و بیماری‌های مختلف را تشخیص داد.

5. بررسی تعاملات مولکولی: 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ به عنوان یک لینکر در مطالعات تعاملات مولکولی و شناسایی تعاملات بین پروتئین‌ها و دیگر مولکول‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از این مولکول، می‌توان تعاملات مختلف بین پروتئین‌ها و بین پروتئین‌ها و دیگر مولکول‌ها را بررسی کرد.

6. بررسی ساختار پروتئین‌ها: 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ به عنوان یک لینکر در بررسی ساختار پروتئین‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از این مولکول، می‌توان ساختار داخلی پروتئین‌ها را بررسی کرد و تغییراتی که در ساختار پروتئین‌ها در پاسخ به شرایط مختلف ایجاد می‌شود را بررسی کرد.

7. ساخت و تولید داروها: 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ به عنوان یک لینکر در ساخت و تولید داروها نیز استفاده می‌شود. با استفاده از این مولکول، می‌توان داروهایی با تاثیرات مختلف بر روی سلول‌ها و بافت‌ها را تولید کرد.

در کل، 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ به عنوان یک لینکر مفید در مطالعات بیوشیمیایی و بیولوژیکی استفاده می‌شود و در بررسی ویژگی‌های سلولی، تعاملات مولکولی، ساختار پروتئین‌ها، تولید داروها و تشخیص بیماری‌ها مفید است.

1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ

1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ

 

مشخصات محصول 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز
 • نام لاتین: 1-Amino-1-deoxy-β-D-galactose
 • کد:A2267
 • مترادف(ها): β-D-گالاکتوزیلامین
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C6H13NO5
 • شماره CAS: 74867-91-7
 • وزن مولکولی: 179.17
 • شماره MDL: MFCD00047541
 • شناسه ماده PubChem: 24890640
 • NACRES: NA.25

خواص محصول 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز 

 • سنجش: ≥98٪ (TLC)
 • سطح کیفیت: 200
 • فرم: پودر
 • فعالیت نوری: [α]/D 60.00 تا 64.00 درجه، c = 18.00-22.00 میلی گرم در میلی لیتر در آب
 • تکنیک): کروماتوگرافی لایه نازک (TLC): مناسب
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  NC1OC(CO)C(O)C(O)C1O
 • InChI
  1S/C6H13NO5/c7-6-5(11)4(10)3(9)2(1-8)12-6/h2-6،8-11H،1،7H2
 • کلید InChI
  WCWOEQFAYSXBRK-UHFFFAOYSA-N
1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ

1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ

کاربرد 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ

1-آمینو-2-دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگما آلدریچ (همچنین به عنوان N-acetylgalactosamine یا GalNAc شناخته می شود) یک مونوساکارید و مشتق از گالاکتوز است. این جزء مهم بسیاری از گلیکوپروتئین ها و گلیکولیپیدها است و نقش مهمی در تعاملات سلولی سلولی، سیگنال دهی سلولی و عملکرد سیستم ایمنی دارد.

در اینجا جزئیات بیشتری در مورد خواص و کاربردهای 1-آمینو-2-دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگما-آلدریچ آورده شده است:

1. گلیکوزیلاسیون: سیگما آلدریچ 1-آمینو-2-دئوکسی-β-D-گالاکتوز معمولاً در واکنش های گلیکوزیلاسیون برای اتصال کربوهیدرات ها به پروتئین ها یا مولکول های دیگر استفاده می شود. این فرآیند در بیوسنتز و اصلاح گلیکوپروتئین ها که نقش کلیدی در شناسایی سلولی، سیگنال دهی و پاسخ ایمنی دارند، مهم است.

2. توسعه دارو: سیگما آلدریچ 1-آمینو-2-دئوکسی-β-D-گالاکتوز نیز در تولید دارو، به ویژه در طراحی عوامل درمانی برای درمان سرطان و بیماری های التهابی استفاده می شود. اغلب برای اصلاح ساختار داروها به منظور افزایش فعالیت آنها، بهبود خواص فارماکوکینتیک آنها و کاهش سمیت آنها استفاده می شود.

3. تحقیقات زیست پزشکی: سیگما آلدریچ 1-آمینو-2-دئوکسی-β-D-گالاکتوز به طور گسترده در تحقیقات زیست پزشکی برای مطالعه ساختار و عملکرد گلیکوپروتئین ها و گلیکولیپیدها استفاده می شود. می‌توان آن را با پروب‌های فلورسنت یا برچسب‌های دیگر کونژوگه کرد تا تجسم و ردیابی گلیکوکونژوگه‌ها در سلول‌ها و بافت‌ها را امکان‌پذیر کند.

4. کاربردهای تشخیصی: سیگما آلدریچ 1-آمینو-2-دئوکسی-β-D-گالاکتوز نیز در کاربردهای تشخیصی مانند شناسایی نشانگرهای زیستی سرطان یا عوامل عفونی استفاده می شود. می‌توان آن را با آنتی‌بادی‌ها یا سایر مولکول‌های شناسایی کونژوگه کرد تا اتصال ویژه به مولکول‌های هدف را فعال کند.

5. شیمی مصنوعی: سیگما آلدریچ 1-آمینو-2-دئوکسی-β-D-گالاکتوز نیز در شیمی مصنوعی به عنوان بلوک ساختمانی برای سنتز مولکول های پیچیده تر مانند گلیکوپپتیدها استفاده می شود.

به طور کلی، سیگما آلدریچ 1-آمینو-2-دئوکسی-β-D-گالاکتوز جزء مهم بسیاری از فرآیندهای بیولوژیکی است و طیف وسیعی از کاربردها در گلیکوزیلاسیون، تولید دارو، تحقیقات زیست پزشکی، تشخیص و شیمی مصنوعی دارد. خواص منحصر به فرد آن آن را به ابزاری ارزشمند در مطالعه و دستکاری گلیکوکونژوگیت ها و عملکرد آنها تبدیل می کند.

خرید و فروش 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

1-آمینو-2-دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگما آلدریچ چگونه در درمان سرطان استفاده می شود؟

1-آمینو-2-دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگما آلدریچ (GalNAc) در درمان سرطان به روش های مختلفی استفاده شده است، در درجه اول به عنوان جزئی از پروتئین های گلیکوزیله و به عنوان یک عامل هدفمند برای تحویل دارو. در اینجا چند نمونه خاص از نحوه استفاده GalNAc در درمان سرطان آورده شده است:

1. گلیکوزیلاسیون پروتئین های درمانی: بسیاری از پروتئین های درمانی مورد استفاده در درمان سرطان، مانند آنتی بادی های مونوکلونال، سیتوکین ها و فاکتورهای رشد، با GalNAc یا سایر مونوساکاریدها گلیکوزیله می شوند. افزودن مولکول‌های قند به این پروتئین‌ها می‌تواند بر فارماکوکینتیک، پایداری و کارایی آنها تأثیر بگذارد و همچنین ممکن است توانایی آنها را برای هدف قرار دادن سلول‌های سرطانی افزایش دهد.

2. تحویل دارو: GalNAc همچنین می تواند به عنوان یک نیمه هدف برای تحویل دارو به سلول های سرطانی استفاده شود. محققان نانوذرات و لیپوزوم‌های کونژوگه با GalNAc را توسعه داده‌اند که می‌توانند به طور انتخابی به سلول‌های سرطانی که گیرنده GalNAc را بیان می‌کنند، متصل شوند و وارد آن شوند. این رویکرد امکان تحویل هدفمند داروهای شیمی درمانی یا سایر عوامل درمانی به سلول های سرطانی را فراهم می کند و در عین حال سمیت سیستمیک را به حداقل می رساند.

3. تشخیص بیومارکر سرطان: GalNAc همچنین به وفور در سطح بسیاری از سلول های سرطانی، به ویژه در انواع خاصی از کارسینوم ها یافت می شود. این منجر به توسعه آنتی بادی ها و لکتین های اختصاصی GalNAc برای تشخیص بیومارکرهای سرطان در نمونه های خون یا بافت شده است. این بیومارکرها می توانند برای تشخیص سرطان، پیش آگهی و نظارت بر پاسخ درمانی استفاده شوند.

به طور کلی، استفاده از GalNAc در درمان سرطان هنوز یک حوزه تحقیقاتی فعال است و با بهبود درک ما از نقش گلیکوزیلاسیون در بیولوژی سرطان، کاربردهای جدیدی در حال توسعه است.

1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ

1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ

قیمت – فروش 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ کدA2267 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید 1-آمینو دئوکسی-β-D-گالاکتوز سیگماآلدریچ میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)