ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

شماره رجیستری ماده شیمیایی چیست؟

شماره رجیستری ماده شیمیایی، یکی دیگر از مشخصات تولیدی محصول می باشد که بر روی بسته بندی محصول نیز درج می شود. به کمک این شماره رجیستری می توان به خوبی محصولات را شناسایی کرده و نسبت به آن ها یک رده بندی داشت.

خرید مرک میلی پور آلمان Merck Millipore

مرک Merck معرفی شرکت شرکت Merck مرک آلمان که معمولا با نام گروه مرک Merck Group شناخته می شود یک شرکت چند ملیتی و بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی است. محصولات این کمپانی در سراسر جهان شناخته شده بوده و زمینه رقابتی آن کاملا گسترده است. این محصولات دارای سطح استاندارد بالایی بوده و از کیفیت ساخت قابل توجهی برخوردار هستند. به همین جهت بیشتر کارخانه های و واحدهای صنعتی، محصولات شیمیایی مورد نظر خود را از برند مرک تهیه می کنند و این کیفیت ساخت فرآورده های آن ها در صنایع مختلف را به نوعی تضمین می کند.

شرکت شیمی اریا وارد کننده مستقیم مواد شیمیایی و آزمایشگاهی سیگما الدریچ با ارائه مواد آزمایشگاهی اصل و با کیفیت و قیمت های مناسب با گارانتی بازگشت کالا در خدمت شما محققین و مدیران محترم صنایع می باشد. شیمی آریا به منظور تامین مواد شیمیایی اولیه مورد نیاز صنایع مختلف در کشور، این مواد را از کمپانی مرک تهیه کرده و به این شکل باکیفیت ترین و برترین محصولات شیمیایی با فرمولاسیون استاندارد و قوی را در اختیار هموطنان قرار می دهد. با خرید از این کمپانی، از درجه استاندارد محصولات شیمیایی خریداری شده، اطمینان 100 درصدی خواهید داشت و این محصولات هیچ گونه مشکل کیفی نخواهند داشت. به علاوه با داشتن شماره رجیستری ماده شیمیایی، خریدی ساده تر را تجربه خواهید کرد.

جهت اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش، با کارشناسان فروش شرکت از طریق راههای ارتباطی ذیل تماس حاصل فرمایید. به علاوه شما می توانید مشاوره لازم پیش از خرید را نیز دریافت کنید.

 

آدرس : تهران پایین تر از میدان جمهوری جنب مترو نواب برج اداری سهیل
شماره دفتر :02166835628
شماره دفتر 2 : 02166835637
شماره همراه : 09129618292

 

مطالعه بیشتر

فروش مواد شیمایی صنعتی

نمایندگی مرک آلمان

تست کرونا در منزل