ویژگی های مواد شیمیایی سیگما آلدریچ + مزایا

بنر اصلی سایت

اگر قصد خرید مواد شیمیایی صنعتی یا خانگی دارید، لازم به ذکر است که مواد شیمیایی سیگما آلدریچ ازبهترین مواد شیمیایی بوده و دارای کیفیت ساخت بالا و ضمانت عملکرد عالی هستند. برای شناخت بهتر این برند سازنده مواد شیمیایی صنعتی در ادامه با ما همراه باشید.

جزئیات مواد شیمیایی سیگما الدریچ

شرکت تولیدی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ دارای مبدأ آمریکایی است و محصولاتی در حوزه داروسازی و همینطور صنایع زیستی دارد. اگر نیاز به خرید محصولات شیمیایی صنعتی، خانگی و با مصارف دارویی و غیره داشته باشید، مواد شیمیایی سیگما آلدریچ می تواند بهترین تامین کننده برای شما محسوب شود.

این شرکت در سال 1935میلادی شروع به کار کرده و اکنون در 40 کشور جهان نمایندگی فعال دارد. میزان رضایت مشتریان از این برند بسیار بالا بوده و به ویژه در زمینه تولید محصولات شیمیایی مورد استفاده در صنایع داروسازی جهانی، سابقه ای درخشان دارد.

از جمله محصولات آن می توان به محصولاتی که در زمینه گیاه شناسی و گیاه پزشکی، آب و فاضلاب، موارد مربوط به دامداری و طیور، صنایع آبکاری فلزات، نیروگاه های حرارتی برق، تولیدات مربوط به واکسن ها و سرم ها، منابع طبیعی، محیط زیست، صنایع چسب، صنایع غذایی، صنایع رنگ رزی، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع مربوط به آزمایشگاه های تشخیص طبی، صنایع مربوط به علوم آزمایشگاهی، پالایشگاه ها، صنایع نفت و گاز، صنایع پتروشیمی، صنایع مهندسی پزشکی، تولیدات کاشی و سرامیک و … کاربرد دارند، اشاره کرد.

 

برترین و پرفروش ترین مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

از برترین و پرفروشترین مواد شیمیایی سیگما آلدریچ می توان به Analytical chromatography، LPLC، TCL and Paper Chromatography، Solvents، RNAi، Green Alternatives، ZFN، Crispr، Spectroscopy، Photometry و … اشاره کرد.

شرکت تولید کننده سیگما آلدریچ در کشورهای مختلف جهان نمایندگی دارد، اما به دلیل تحریم های ناعادلانه ای که از سوی ایالات متحده آمریکا بر ایران روا داشته شده است، در حال حاضر این شرکت آمریکایی، دارای نمایندگی در خاک ایران نیست.

یک توصیه: در صورتی که به منظور مصارف خانگی یا صنعتی نیاز به خرید محصولات شیمیایی دارید، دقت داشته باشید که این محصولات را حتما از تامین کننده معتبر تهیه و خریداری کرده و به هیچ وجه در این زمینه قصور و کوتاهی نداشته باشید. خرید محصولات و مواد شیمیایی صنعتی و یا خانگی بی کیفیت و بدون رعایت استانداردهای لازم در ساخت، محصول تولیدی نهایی شما و به طور کلی هر آن چیزی که بدان مربوط است را با چالش های جدی و خطرهای احتمالی روبرو خواهد ساخت.

از این رو توصیه میشود که حتما از برندهای معتبر خرید داشته و کمترین بی دقتی در این زمینه را مرتکب نشوید.

سخن پایانی

شما می توانید با خرید مواد شیمیایی سیگما الدریچ اطمینان داشته باشید که کیفیت مواد تولیدی در ترازA قرار داشته و بهترین مواد شیمیایی صنعتی
مورد نظر خود را در اختیار دارید. شما چه تجربه ای از خرید مواد شیمیایی صنعتی دارید و غالبا مواد مورد نیاز خود را از چه طریقی تهیه می نمایید؟

مطالعه بیشتر

نمایندگی مرک آلمان 

فروش مواد شیمیایی صنعتی